"Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол и "Мерхамет" Тема 35

  • 77 581
  • 749
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 167
Момичета, днес няма да ви сервирам кафето Naughty
Толкова е трагично, толкова е страшно това, което стана
тази нощ във Париж... Cry Остава ни да се молим само, защото
нямаме отбрана - нито по земя, нито по въздух, нито по вода #2gunfire

# 436
  • Мнения: 9 541
Мел Hug, трагедията е ужасна, ужасна smile3518 Цялата картинка е планирана, подстрекавана, вече се съмнявам в адекватността на европейските политици....заплашват ли ги, шантажират ли ги, но всичко случващо се не е нормално!!!!! И никой не противодейства! doh Не вървим на добре, казала съм го много отдавна в друга тема ooooh!

Загледах Парченцата по бтв, оф, много мудно, много Wink...темата е интересна, но действието се развива твърде тегаво.....едни безкрайни гледаници в пространството, за мен този път и музикалното оформление е лошо /това, в което по принцип турците са силни/....та не знам дали ще го догледам newsm78

# 437
  • Мнения: 371
От сутринта сърцето ми е свито. Постоянно говоря с близки. Голяма трагедия, все невинни хора Cry Cry

# 438
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

И на мен не ми се пише.... Кога тези, от които зависи политиката, ще поумнеят и ще спрат с игрите? 

# 439
# 440
  • Мнения: 167
Добро утро, добър ден  Hug
Още ми е гадно и скоо няма да се промени, но...живота продължава!
И Ал кайда и Ислямска държава са рожба на САЩ, а пък Европа купува
от тях петрол, а им продава оръжие! ...Мани, не ми се говори #2gunfire
Лиа е права за Парампарчето - тече бавно и мудно, нито Нюргул, нито
Еркан ме грабнаха както в други филми ooooh!
Тайната снощи я гледах частично, спасихме детето, може би скоро ще свърши newsm78

# 441
  • София
  • Мнения: 6 287
На мен пък точно първите епизоди на Парченцата ми вървяха много бързо. В оригинал гледах до 5-ти, по-нататък в подробности не знам какво се случва, тепърва ще гледам.

О, Тайни до там ли са стигнали? Щом Керем се е върнал, значи малко остава до "финала". Нарочно в кавички, защото за мен не е никакъв финал, толкова много неща останаха неразкрити и неразказани, ама карай.

***

# 442
  • Мнения: 212
Момичета Hug
Аз също не гледам парченцата.
Сериала на Дениз не съм го гледала,но мисля да го направя.
Гледам Любов под наем.Страхотно и свежо сериалче.
Някой да знае нещо интересно около Йозгю Намал?
Вие какви сериали гледате в момента?

# 443
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Наз Елмаз и Рожда Демирер, девет години след ‘Candan Öte’ (Късчета живот), отново заедно в  ‘Kördüğüm’ Elmas’ın set halleri

и преди 9 години ...

# 444
  • София
  • Мнения: 6 287
Първи снимки от Kördüğüm.

Героят на Алиджан Йоджесой ще е автомобилен състезател, ще се казва Умут. Наз Елмас щяла много да изненада зрителите с ролята си. На тази актриса хич не й върви със сериалите. Дано да е "счупила" каръка, и да не е на лош късмет!  Praynig










Още снимки
Скрит текст:





# 445
  • Мнения: 9 541

Тара, Зарани Hug Hug Hug, благодарско за информацията и снимките ви! love001 Ибрахим нещо много заслабнал, ами нали трябва да се побира в болид  hahaha
Клю, Мел Hug Hug
Кристи Hug, мъча се с "Парченцата" /Твоят мой живот/ по бтв Joy Гледам и "Статус на връзката: объркан", но имам да наваксвам.
Сега открих с руски превод Остър нож /Keskin bicak/ с Ибрахимчо, но на руски, та мисля да го загледам, само 8 серии е Heart Eyes

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/184 … sskom-yazyke.html

Иначе трябва да изгледам и италианския сериал "Чест и уважение"- 4-ти сезон, 6 серии, но напоследък нямам време за нищо, при мен е пълна лудница Wink

Пожелавам на всички още много прекрасни слънчеви есенни дни Peace




# 446
  • Мнения: 9 541
Добро утро ви казваме с Ибрахим Heart Eyes



и една снимка от сета на Kordugum Peace



Да използваме последните слънчеви лъчи, че зимата се задава Simple Smile

# 447
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
Днес съм много тъжна - на днешния празник излезе жестока буря и
преди час ми събори и счупи сандъчетата със цветята, те пък от топлото време
бяха избухнали в цветове bouquet Абе мани, няма две хубави работи на едно място Naughty
Снощи изпуснах Парчетата, но да си призная вече съм доволна, защото и Нюргул  и
Еркан влизат в собственото си амплоа  Peace Даже Ерко ( Heart Eyes) тук ми изглежда
много фин  Embarassed В полусън погледах и Изкушение - там пък явно треньора са го
изловили в лъжа, ама ще се оправи  Peace  Добре, че пропуска на 1 серия не е фатално,
в по-следващата се разбира... hahaha



Да ви е хубав днешния ден на християнското семейство Party

# 448
  • Мнения: 9 541
 Hug
Мел Hug, цветята да са кусура, да ти се връща в крайна сметка с хубаво този ден Heart Eyes
Нищо не си изпуснала от Парченцата Joy Joy, Еркан и Нургюл се влюбиха от две виждания и въпреки че ще им е трудно и имат този проблем с децата, решиха да се борят за любовта си rotfImbo rotfImbo rotfImbo Помня, че бях чела, че сериалът дълго време е оглавявал рейтинговите класации ooooh! Е, не го издържам smile3514, до тук бях Crossing Arms

Ще чакам тия люде, пък да видим Heart Eyes

# 449
  • Мнения: 167
Добро утро  Hug
Бурята утихна и сега гледам по покривите пъплят мъже и поправят циглите (керемидите) Rolling Eyes
Снощи настръхнах от погледа на гадния вуйчо от Тайните - какво ли е намислил на момчето Naughty
Ха, ха, Еркан и Нюргул любовна двойка на екрана, преди години се питах би ли могло тези двамата да играят заедно - толкова са противоречиви (за мен) дари и като визия, ама на - играят  #Crazy

Момичета, няма ли да излезе нещо по тв от нашите любимци от темата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт