AVON - обсъждане на продукти - тема 18

  • 54 163
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Леле, Avon май няма да имат късмет да си поръчам нещо от тях.  Laughing

Продължавам да разглеждам каталога, евентуално очаквайте досадните ми въпроси. Sunglasses

# 46
  • Мнения: X
Здравейте, момичета Hug
Простете за нахълтването, от много години ползвам Avon и си знам любимите продукти, но имам питане - в тази тема има ли практика за размяна на продукти Rolling Eyes
Проблема ми е, че аз ползвам ББ крема solutions матиращия, ама малко недоразбрал подарък стигна до мен и е хидратиращия и не искам да се разбира, че няма да ми е от полза, за да го върна или сменя Blush
Някой ако ползва него моля да ми пише на ЛС, по-тъмния нюанс е.
И за да не е само спам искам да кажа, че откакто излезнаха в каталозите гел-лаковете друго на ноктите си не слагам, супер бързо съхнат, няма я хамалогията с основа, пък топ и т.н., трайни са - идеални за бърз маникюр за мами с бебета Grinning

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 824
Здравейте, момичета Hug
Простете за нахълтването, от много години ползвам Avon и си знам любимите продукти, но имам питане - в тази тема има ли практика за размяна на продукти Rolling Eyes
Проблема ми е, че аз ползвам ББ крема solutions матиращия, ама малко недоразбрал подарък стигна до мен и е хидратиращия и не искам да се разбира, че няма да ми е от полза, за да го върна или сменя Blush
Някой ако ползва него моля да ми пише на ЛС, по-тъмния нюанс е.
И за да не е само спам искам да кажа, че откакто излезнаха в каталозите гел-лаковете друго на ноктите си не слагам, супер бързо съхнат, няма я хамалогията с основа, пък топ и т.н., трайни са - идеални за бърз маникюр за мами с бебета Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780734.0;topicrefid=4

# 48
  • Мнения: X
Благодаря Инка   bouquet

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
По повод вчерашния ми коментар за тъмните нюанси от "комфортните" червила, идвам да подплатя мнението си. Днес сложих Plum Verbena (Indulgence) и заставам зад думите си. Аз го докарах, но все пак не е плътно и е нужно напластяване, трябва да се внимава заради мекотата и има леко разтичане. Не се забелязва почти, така че е ок в това отношение. Сложих към 7,30 и в 12 беше полуизчезнало, но равномерно и остави лек цвят на устните, както и контур. През деня не подновявах, устните ми не ги усещах сухи. А, да. Ядох сладки и пих през това време кола и чай. Laughing Определено не бих си го взела в пълен размер, но ако се търси тъмночервено червило /с кафеникав, винен подтон/и с по-лека покривност, което да не изсушава, е вариант. При мен не се събра, защото редовно ползвам балсами. Ако обаче имате недостатъци, не мисля че ще ги скрие.

Скрит текст:


кликнете и за да зуумнете, така се виждат в близък план устните https://cdn.bg-mamma.com/FwOl/30397698_3b5d2423
https://cdn.bg-mamma.com/FwOl/30397698_eb25cba8

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
iv4enceto_91,красива си като фотомодел,съжелявам за спама,но си невероятна,пожелавам ти за дълго да запазиш красотата си Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 18 037
iv4enceto_91,красива си като фотомодел,съжелявам за спама,но си невероятна,пожелавам ти за дълго да запазиш красотата си Hug Hug Hug

  Peace И все така търпеливо да показваш тук на лелките  Heart Eyes

Аз пък никак не обичам червени червила, но се влюбих в цвета на червилото на Катя от сериала Кухня  Heart Eyes

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Vintage Amnesia от тези:
https://www.avon.bg/prodykt/11730/?productSlug=chetvorka-senki-z … 12&deptId=382
е много хубава палитричка,цветовете са меки и нежни,точно като за през деня,харесала съм си и още една:Mod Muse,само се чудя дали някои от цветовете не се дублират,но и двете ми харесват много,не можах да им намеря ревюта,ако сте виждали,моля дайте линк

# 53
# 54
  • Мнения: 200
Момичета,използвали ли сте слънцезащитните продукти за дечица,да споделите мнения моля   bouquet?   

# 55
  • София
  • Мнения: 1 731
Момичета,използвали ли сте слънцезащитните продукти за дечица,да споделите мнения моля   bouquet?   
Да, използвам - тюркоазеният спрей с фактор 30. Цялото семейство се мажем с него. Други слънцезащитни не купувам - този напълно ме устройва, добре мирише и не лепне.

# 56
  • Мнения: 18 037
И аз го препоръчвам  Peace Няколко години го ползвам, никога не сме имали проблем.
Само че цапа и понякога не се изпира  Confused

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря Ви! Hug  bouquet

Honey Flower носих днес отново - ами не стои перфектно на устните, цвета е много приятен нюд, който има меден/карамелен подтон. Топъл нюанс е, обаче ми подчертава неравностите. Трайността тук е средна. Не засичах, но не повече от 3-4 часа без ядене. Не изсушава и не се разтича. Не е толкова мазно като Plum Verbena, това мисля си личи. Подобна на Perfect Kiss е текстурата.

Скрит текст:

Просто тази гама явно е трудна за докарване откъм качество - наситеност на цвета без да се напластява и подчертава недостатъци.

# 58
  • Мнения: 18 037
Ето пак- много ти ходят нежните цветове на теб  Heart Eyes
Не знам, може би на живо е друго, но така от снимки грееш в тези по- меки гами  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 731
Ето пак- много ти ходят нежните цветове на теб  Heart Eyes
и аз така мисля  Peace

Общи условия

Активация на акаунт