Нашите кухни-59

  • 89 131
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • България, София
  • Мнения: 638
По-добре е са разделени на 40 см + останалото, понеже тази част е добре да е с механизъм който ще се вдига нагоре и до тези размери е по-евтин.
Харесвам точно този вариант - да се отваря нагоре. Т.е. мога отгоре да сложа 80 см с нормални врати? Мерси!


да има поне 10 см. от шкафа до тавана за да циркулира въздух и да не се появи някъде мухъл. Иначе, вътре са с по два допълнителни рафта.

Мда за мухъла забравих ...  Мерси   bouquet
А как се бърше от прах в тези 10 см? Мерси   bouquet

# 721
  • София
  • Мнения: 757
Здравейте дами. Страхотни кухни показвате и страхотни идеи давате тук - аз отдавна ви чета и ви се радвам. Д_Колева страхотна кухня - не се и съмнявах, че ще е такава като се има предвид и кой е майсторът  Grinning! Нахлувам обаче и с един въпрос - колко горе-долу е о.к. да е разстоянието от плота, където е мивката до прозореца. Нещо се ядосах, че строителите щели да ми зидат прозореца на 90 см. от земята, а на мен плота ми трябва да е на такава височина и не желая прозореца да е на нивото на плота - така ми е супер грозно. Аз мисля, че 20 см. е добре, но има ли някакви .... то не е норми, но нещо като правило така че да е удобно и красиво. Уф, дали обясних добре какво питам? newsm78

# 722
  • Мнения: 276
Нахлувам обаче и с един въпрос - колко горе-долу е о.к. да е разстоянието от плота, където е мивката до прозореца.

Мисля, че те разбрах. Нашият прозорец над мивката също беше на по-ниско ниво и зазидахме минимално. Това от което се водехме е смесителя да не пречи на отварянето на прозореца. Тоест, избрахме си смесител, който да е под нивото на прозореца. Според мен 20-на см е ок. Например, нашият смесител е с височина 12 см, ние оставихме 20-на за всеки случай. Просто си мерете височината на смесителя и няма да имате проблеми Peace

# 723
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Заповядайте в новата ни 60-та тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=852375.msg31009238#msg31009238

# 724
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Прозореца на поне 95 см + пода (плочки или паркет), при този размер може да се сложи водобранна лайстна.

# 725
  • Мнения: 1
Аз си харесах няколко смесителя за кухня от този магазин http://www.8mpay.com/smesiteli-za-kuhnya

# 726
  • Мнения: 129
Искам да попитам някой чувал ли е и дали има някакви отзиви за мебели Фаетон? Изработват кухни, спални, холно обзавеждане и т.н. Все още търсим фирма или майстор,който да ни направи цялостно обзавеждане на апартамента.

Ние сега започнахме да работим с тях.
Ще пиша за впечатления

# 727
  • Мнения: 129
Както обещах пиша за мебелна фирма Фаетон.
Много ни хареса как работят - баща и син - коректно, бързо и имат много добри оферти на уредите.
Закупихме си всичко от тях, доставиха го, монтажът беше поне седмица преди обявената дата.
Работят чисто, спазват срокове, визуализациите им са много добри. Коректно отношение.
Дано помогне това мнение.
По принцип си поръчахме кухня и спалня при тях, но отделно напрвиха и антрето.
Много много сме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт