КуРува се ПрЪвУписТен чейзкеик и сралня с амоРтизатоР- 95

  • 28 134
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 550
От авторката на вертоалния чейзкеик, макари не от форума, а от фейсбук:

Цитат
Ето едина вкусна закуска мекици без месине, днес ще забравия за калориите да вие сладко.

Редовно пожелава на някого да вие сладко и приготвя тукманици или туктманици.

# 16
  • Мнения: X
Цитат
Ако има свободни места зваднетеми на номер...
Цитат
Иас си търся работа иквартира
Цитат
Искам някое момиче сас мен за германия даси искарваме пари някоя акое на вита да доде дми пише
Цитат
търся си моета половинка даси живем завинаги дори идае от дом или бедно мога дя поткрепам вав трудни моменти
Цитат
Груопа искам дасам сас таня незнам как да исе извиня кажете ми молеви от сарце
Цитат
Таряси жена да живея сас нея цял живот идаси спо делам всичко
Цитат
Ot dva meseca sam v berlin i nemogadasi namerq rabota imam knijka kategoriq B i sa6to moga da rabotq vav sverata na blodove i zalen4uci moga i da rabotq kato armaturis imam 4ti razrqd ako ima nqkakva rabota obadetese

# 17
  • Мнения: 13 202
Цитат
офиса мие скучен
Цитат
за да се на ям

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 11:44 от papi6

# 18
  • Мнения: 2 752
Цитат
И аз съм притеснена за езика имам Приятелка детето и е на 4г а още не може да говори говори като 2 годишно и меша БГ и Гръцки и нищо не му се разбира и съм притеснена Християн как ще е общо взето говорим само на БГ и наще приятели също,но като попадне в децката Градина няма да има бг,а само гръцки и в главата му ще стане една мешана скара
Цитат
Често в парка като защтракат с телефоните децата си някой родители и моите са в кадър до техните и много се нервирам.

# 19
  • София
  • Мнения: 366
От авторката на вертоалния чейзкеик, макари не от форума, а от фейсбук:

Цитат
Ето едина вкусна закуска мекици без месине, днес ще забравия за калориите да вие сладко.

Редовно пожелава на някого да вие сладко и приготвя тукманици или туктманици.



 Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Joy Joy Joy Joy Joy Joy

УжасТТТТТТТТТТТТТ!

# 20
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Цитат
Все пак наистина имаше най пълната кошница имаше най много продукти
Цитат
да се осъвършенства
Цитат
реалити-шоото.
Цитат
 тази Мариела не е понасям
Цитат
но Мариелата само е напада
Цитат
дярзги 
Цитат
да не изхърчиш

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Ох, бееее! В момента, когато започнах да правя темата, това заглавие беше първо по гласове. Няма цензура! Ще видя мога ли да го променя като е такъв голям проблем... Аз дори не съм гласувала за това заглавие.

Пп- освен, че звучи безсмислено, въпросното заглавие е дълго и не се събира в полето за заглавие.

# 22
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
и аз го осетих в 3тия месеци до момента го осещам 80% от деня та дори и като спа съм се събуждала понякога!

Цитат
когато го осетих за първи път попитах моя гинеколог луда ли съм или полудявам,тя ми каза 4е не съм луда,и че това че го осещам е хубаво и че попринцип го осещат по рано жени с 2ро,3то и т.н. дете.След това почнах да го осещам прекалено често.и пак попитах дали е нормално да го осещам 80 % от деня,и тя ми каза ДА и че това се дължи на това 4е съм имала малко повече от допустимото вода ама каква вода не мога да ви кажа защото не съм наясно,но май от тез джобове с водата,та поради тази при4ина му било широко и за това го осештам толкова често

# 23
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ох, бееее! В момента, когато започнах да правя темата, това заглавие беше първо по гласове. Няма цензура! Ще видя мога ли да го променя като е такъв голям проблем... Аз дори не съм гласувала за това заглавие.

Пп- освен, че звучи безсмислено, въпросното заглавие е дълго и не се събира в полето за заглавие.
Добре, как така избираш заглавие, което има 10 гласа, пред друго с 12? Значи сама си преценила кое да избереш и анкетата е безсмислена.
Като е дълго заглавието, можеш да го предложиш съкратено, махаш ненужния край, примерно.

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 13:02 от enze - mojito

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Чукчите, дето не четат...

Ох, бееее! В момента, когато започнах да правя темата, това заглавие беше първо по гласове. Няма цензура! Ще видя мога ли да го променя като е такъв голям проблем... Аз дори не съм гласувала за това заглавие.

Пп- освен, че звучи безсмислено, въпросното заглавие е дълго и не се събира в полето за заглавие.

Мине се не мине време, и се започват едни спорове за тези тъпи заглавия! Ами тъпи са! Навремето си бяха просто БисИрите, ПрЪвуписТни истории и толкова- открояващо се и запомнящо се. Сега чак ще спорим що не това, ами другото, дето водело с цели два гласа, ебаси! И не, не избирам, ако трябваше да избирам, щях да си сложа това, което ми харесва на мен и за което съм гласувала.

# 25
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Чукчите, дето не четат...

Ох, бееее! В момента, когато започнах да правя темата, това заглавие беше първо по гласове. Няма цензура! Ще видя мога ли да го променя като е такъв голям проблем... Аз дори не съм гласувала за това заглавие.

Пп- освен, че звучи безсмислено, въпросното заглавие е дълго и не се събира в полето за заглавие.
Прочетох те, но не ти вярвам. Послеписът също доказва, че не си искала да го сложиш Peace .
Разбира се, че всичките заглавия са тъпи, но сЩетоводителки и пенЮяри имаше преди време  Laughing ...

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Надявам се, че сега ще изкараш един слънчев и прекрасен съботен ден- вече е със заглавието- победител темата и ще можеш да дишаш с пълни гърди!

А послеписът е написан, за да не пускам нов пост след моя. Веднага сложих заглавието, видях, че не става и се върнах да допиша. А сега се обяснявам като ученичка, пък не ми е работа...

# 27
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Благодаря! Така е честно, не е нужно да си толкова саркастична.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 506
Лично на мен първото заглавие ми харесваше повече.  Peace

Цитат
не знам дали има такава тема,не съм и търсела
мъжът да върви на пред
ходят със шалвари, забратки

# 29
  • София
  • Мнения: 20 183
Тарт, благодарности за темата!   bouquet

Цитат
албаносов цвят

Общи условия

Активация на акаунт