КуРува се ПрЪвУписТен чейзкеик и сралня с амоРтизатоР- 95

  • 28 115
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Може и да си е добре, просто да е над тези неща, поетеса е все пак  Laughing , човек на изкуството, извисен, а не дребнав като нас hahaha .
Пак стигам до извода, че няма лоша реклама. Ако тук не се говореше за нея, нямаше да знам че съществува Пуйтесата. Сега току-виж съм си купила някоя стихосбирка, тя пък може да е редактирана, пусто, целият й чар би се загубил Cry

# 151
  • Мнения: 10 064
Аз също от тук научих за приноса й към българската поезия.
Много творчество, много нещо. Голям талант са изпуснали русенци. Вместо да се гордеят с нея, те я запратили в Испания и чарът й вече е на европейско, ако не и на световно ниво. Joy

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 13:34 от delpel

# 152
  • Down south
  • Мнения: 7 685
Ензе, не е само неграмотност. Още нещо трябва да й има на пУетесата. Не само, че пише неправилно, ами все глупости реди. Виж по-горе - не знае къде и как да използва "пази, Боже, сляпо да прогледне".

Аз затова се изумявам, че има толкова много публикации, интервюта, награди, похвали... Та тя не е в състояние даже да преписва коректно!
Присъедиявам се към изумените? Кой издава, купува и най-вече чете нейните издания, публикации, дори редактирани и полирани?
За  интервюта и наградите, губя  ума и дума #Crazy

# 153
  • Мнения: X
Цитат
zavisi mnogo ot robobodatelite, no ne mi se vqrva v Doiteshland da ne pla6tat.
Цитат
zdraveyte priyatelii bih iskal da popitam nesto i ako nyakoy znae dame posivetva ot priblizitelmo edna godina rabotya v nemska firma s normalno naznacen na rabota obace semeystvotomi e v bilgariya podadoh dokumenti za detski vece 8 meses cakam kolko se caka po prinsip ako nyakoy moje dami dade nyakakif odgovor ili da posetya slujbite grada koyto jiveya blagodarya predvaritelno

# 154
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смеем й се на Добрина, ама на нея хич не й пука, че и награди получава.  ooooh!

На 26 май 2009.г. Добрина Николова-Ортега става носител на първа награда ”Хосе Сориля” в VІІІ нацианални награди за поезия – Испания.

Цялата статия тук /стр. 8/: http://kilittera.ucoz.com/oktomvri_a.pdf

Издала е 13 книги, 2 от които са антологии, едната, издадена на български и испански. Има преводи на нейните "произведения" на румънски, молдовски и испански /"език, на който се развива все още с известна несигурност" - пише в статия; единствена сянка на някакъв вид критика/. Ето и статията-обява за рецитал на 14.01. тази година: http://noticias.lainformacion.com/arte-cultura-y-espectaculos/po … zs96lzVDBBCNxEQ1/

Животът е пълен с абсурди.  ooooh! ooooh! ooooh!

От Дир. бг:

Цитат
Заки тежал 104 кг след операция на менискуса. Слонността му към напълняване много го тормозела още от малък.

 Joy

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 09:58 от smileys

# 155
  • Мнения: X
Цитат
Както знаете за руския танкер близо до канарслите острови потъна в слдстве на повреда! Цялото море е пълно с петрол и танкера надъното и горивото е в него!! Рибата отровенаби всички морски животни1 Как могат да пратят такъв стар кораб!? Сега немогат да изчистят морето и заагобите са големи! Ако не е това друго ще е ! Всяка вечер виждаме как престигат африканци и др имгранти ,но не успяват да дойдат живи! Умират удавени. Деца майки ,каква трагедия,че морето се превърна в Гробеще!!! Горките хорица искат да дойдат в Европа плаштат много пари ,зада умарат. На тях им все едно! Някой от тях ги спасяват някой не!!! Мир напраха й на тези хора!!
Цитат
Никой не е застрахован от нищо! Аз когато си бях в Бг и като гледам по телевизията хората от чужбина как плачеха за Балгария.И аз си виках Ох„ добре чесъм тука.Тогава беше друго! Сега Бълагрия е в Европа само дето тя не е както трябва,нознам ,че в БГ ИМАМНОГО МИЛИНЕРИ! Не е само там криза тя е все обща!маштабна!

# 156
  • София
  • Мнения: 15 467
Цитат
Продавам мини пикинес

# 157
  • Мнения: 1 203
Цитат
грътски ягоди
Цитат
Цитросите

# 158
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Цитат
 Кода не е от вътрешната страна на опаковката, а на гърба на бялото къртонче
Laughing
Цитат
  Какво казва върнеш мия глас ?
Цитат
  това ми каза когато говорихме веднъж и азот исках повече време
Цитат
нещата или се случват както той иска и е решил или всичко е правал 
Цитат
свободно време, почивски 
Цитат
нови изизквания се появяват, пътво беше свободното време
Цитат
ултиматома
 
Цитат
псавино насилие 

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 13:37 от Eva [Cassidy]

# 159
  • Мнения: X
Цитат
Вниавайте с фалшивите приятели да несе доВерявате,! Защото може дави объркат живота и да ви го обърне на96 градоса. Аз съм щастлива ,че това което неми даде България Испания миго даде! Тук българските митачки се бъркат в животана .хората ,но кой ли ги слуша!

# 160
  • Мнения: 10 064
Цитат
ще сплути двама души
Цитат
върха на айзберга,

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 13:59 от delpel

# 161
  • Мнения: 2 752
Цитат
специалистта
Цитат
сменяват
Цитат
случей

# 162
  • София
  • Мнения: 20 084
Цитат
съпрогата

# 163
  • Мнения: 690
Скрит текст:
Цитат
специалистта
Цитат
сменяват
Цитат
случей

сменяват- newsm78че какво му е?
Скрит текст:
Сменяват дрехи,примерно.

# 164
  • София
  • Мнения: 3 611
Цитат
сменяват-  newsm78 че какво му е?
Нищо не му е, ама звучи някакси диалектно. Mr. Green
Цитат
Поназад в темата говорехте за UV лампа за нокти, че щяло да има, но немога да я намеря

Общи условия

Активация на акаунт