Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 819
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 673
Д-р. Лилия Милинич страхотен специалист УНГ

майка ми ходи понякога при нея и Мноооого е доволна Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 663
Д-р Минев - много добър лекар.
Д-р Сакутова -педиатър

# 77
  • Мнения: 292
Нека съставим бял списък с кадърни и надеждни лекари и за гр. Пловдив.
За мене верният избор е д-р Минев, класика в жанра, работи във Весела, частен Прием на ул. Киев 9. И двете си деца съм родила при него, секцио, изключително внимателен и мил, умее да те успокои и насочи, изключителен специалист.

# 78
Ispolzvam sluchaia da iskaja specialni BLAGODARNOSTI na d-r.Shehova,d-r.Karagiozov AG-a.,d-r.Gerjikov-anesteziolog,d-r.Kolishev-neonatolog.Vsichki sa v "Torax".Blagodarenie na kompetentnoto reshenie na d-r.Shehova za speshno sekcio,dnes se radvam na prekrasna dashteria. Hug  bouquet

# 79
  • Мнения: 481
Много съм доволна от гинеколозите работещи в Окръжна болница:
1. д-р Васил Велевски - проследи ми цялата бременност и благодарение на него се родиха живи и здрави моите близначки! Изключително внимателен, загрижен за пациентките си и професионалист. Работи със здравната каса.
2. д-р Жорж Пелев - завеждащ І АГО
3. д-р Апостолов
4. д-р Бачуров - води ми раждането
5. д-р Белчев

Педиатрите които работят там в неонатологията са също много добри!
1. д-р Петров - завеждащ отделението за недоносени. Прекрасен специалист и човек. Подкрепящ кърменето! Децата го обожават - просто е създаден за тази професия!
2. д-р Апостолов

Благодаря Ви за всички грижи които положихте за мен и моите две малки съкровища!   bouquet

# 80
Д-р Карагьозан и целия екип във Втора градска болница.Бях ре-секцио и се възстанових изключително бързо,много са внимателни,а пък и нямаше махане на конци.

# 81
  • Мнения: 46
Д-р Крумов - родих второто си детенце при него и останах изключително доволна - ВМИ  bouquet.
Д-р Тракова - личната ми генеколожка, много внимателна, много добре изслушва и обяснява. Тел. 663356
Д-р Пелев , следи първата ми бременност преди 10 години, мисля че тогава беше млад специалист, а сега чета, че е завеждащ отделение -   smile3501.

# 82
Д-р Васко Велевски е от А-група !  PeaceМоже да му се доверите напълно. Имах проблемна бременност с кървене и напречно застанал плод. С негова помощ го износих успешно, а преди това имах 2 аборта от същото кървене.

# 83
  • Мнения: 867
Д-р Троянчев-кабинет в МЦ Тримонциум.Благодарение на него имам живо и здраво момченце след две години бебеправене!Много спокоен, уравновесен!

# 84
  • Мнения: 867
Както и целият екип на клиника "Торакс"-изключителни професионалисти!

# 85
  • Мнения: 962
D-r Totev /ginekolog/ v poliklinikata va trakiq Mn. e dobar!

# 86
  • Мнения: 195
Нито в черен нито в бял списък прочетох нещо за д-р Петко Матеев.
А чух за него като за специалист, който се занимава със стерилитет и даже ми беше препоръчан от джипи:thinking:
Кажете нещо за него - познато ли ви е това име?

# 87
  • Мнения: X
За д-р Матеев от частната клиника на Пещерско шосе ли става дума/"Бора"дето правят ин витро/?Защото ако не се лъжа малкото му име беше друго...Но ако е той-приема и в Окръжна болница-на 4етаж,отделението по стерилитет и инфертилитет,завеждащ е.Знам ,че е голям специалист,но аз не съм във възторг,защото искаше да ми прави серклаж и ми изписа хормони в промишлени количества,а ето вече съм във седми месец и без тях...Освен това ми се видя доста скъпо...

# 88
  • Мнения: X
но ако имаш проблем със забременяване и задържане на бременност-иди в това отделение.От леарите там бих ти препоръчала д-рЕмил Заимов-има и частен кабинет да църквата "Св.Георги" в Кършака

# 89
  • Мнения: 959
Нито в черен нито в бял списък прочетох нещо за д-р Петко Матеев.
А чух за него като за специалист, който се занимава със стерилитет и даже ми беше препоръчан от джипи:thinking:
Кажете нещо за него - познато ли ви е това име?

Петър Матеев е.Ами той е нито за белия,нито за черния.Много мога да говоря,но ще се въздържа понеже преобладават черните окраски.За стерилитет ти препоръчвам д-р Даскалов от Торакс.

Общи условия

Активация на акаунт