Отговори
# 30
  • Мнения: 57
Редовно давам и на двете (на малката - от как разбрах че съм бременна). Обикновено ги редувам Зелена енергия, Коластра, Лайф пак джуниър, Ескимо кидс. Абсолютно мога да кажа, че има голям ефект! Боледуват (леко) 1-2 годишно (при условие, че каката никога не е спирана от градина)

Откъде намираш коластрата и зелената енергия в София - Лечител или някъде другаде? А коластрата е малко скъпичка, но и аз съм доволна от нея... това всъщност са си антитела. Само че са ми я намирали и не знам къде да си потърся, за да си купя сега   Thinking

(темата е не е от вчера, но е актуална, реших да пиша тук, да не отварям нова.... дали става   newsm78)

# 31
  • Мнения: 57
И още... Март нашите момченца тръгнаха на ясла и аз започнах да им давам есберитокс, вит. C и осцилококцинум (два пъти седмично). Май нямаше ефект обаче, след 6 дни се започна - гнойни ангини, температури.. лелеее, та до сега кажи-речи (единия боледува много продължително). Сега сме на тема 3-а сливица. Както и да е, отново са на ясла и този път нищо не им давам, просто се чудя какво  Thinking...
А тези рибомунил, изопринозин.. хомеопатични ли са, на каква основа са, как ги давате... Някой използва ли ИРС 19?
Въобще кажете още нещо Praynig. Нашата педиатърка нищо не казва за имуностимолаторите, май не ги познава или не знам защо не ги изписва (не говоря за витамините). Тя обича антибиотици  Shocked

# 32
  • Мнения: 176
След втората пневмония миналата зима ни изписаха Рибомунил, откакато го е пил, да чукна на дърво не е пил антибиотик, а преди това по 2 на месец #Crazy

# 33
  • Мнения: 176
Калина , Рибомунила е с животински произход,(мисля че беше от черен дроб на акула или нещо такова, дано не се лъжа) ако това те успокоява, другите не сме ги пили.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Давам Есберитокс, но не мисля че има особен ефект  Confused. Не ходи на ясла, но пак прокашля без значение, че го пиеше от месец почти.

# 35
  • Мнения: 1 089
давах, но вече от опит знам че няма голям ефект. Още на 3 ден след трягване на ясла бяхме вече болни Wink

# 36
  • Мнения: 2 237

 И моята дребка още не ходи на ясла,но имуностимулант и давам.
Нашето педи предписа "Имуно бейби" което май също е хомеопатично.
Засега съм много доволна,можеш да го пробваш Peace

# 37
  • Мнения: 1 425
Давала съм всичко всевъзможно ,но ефек никакъв нямаше.Единственото което подейства при нас беше Изопринозин пит един курс на лечение за цяла година/3месеца по десет дни/ започнат септември месец и октомври ПРОТИВОГРИПНА ВАКСИНА.Вече две години правя така и детето ми цяла зима не се е разболявало ,дори и в най-големите върлуващи вируси.Цяла зима не съм видяла сопол,е това е.Тази есен пак така ще направя!!!!!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 455
Давам и на трите си деца от водораслите на Аквасорс (Зелена енергия, Коластра и Есенциални мастни киселини).

# 39
  • Мнения: 1 883
Давам и на трите си деца от водораслите на Аквасорс (Зелена енергия, Коластра и Есенциални мастни киселини).

Аз също , с тази разлика , че мойте деца са ДВЕ   bouquet

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Първо да отбележа, че Мултисаностола не е имуностимулатор, а са витамини.
Освен него съм давала Изопринозин, когато Вики ми направи пневмония. Есберитокс също, но го надушваше и сам отказа да го пие.
В момента давам само Зелена енергия и Коластра, от 1 седмица и Наситени масни киселини също на Аквасорс...Не мога да кажа какъв е ефекта още, защото ги давам отскоро, но ми се струва че му влиаят добре, най- малкото на стомаха с който имахме голям проблем. Между другото и аз взимам ЗЕ и Коластра, усещам разликата в положителна насока.

Калина Туинс, аз станах дистрибутор и така си набавям продуктите.
Виж сайта който Ета е дала и инфото. Има и цени  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 274
   Всяка зима си му давам витамини - Мултисаностол или Киди и Ехиначита! А иначе една година след като ми направи бронхит в градината му давах Бронховаксом! Тази година преди да тръгне на училище също мислех да давам някакъв имуностимулатор, но забравих! Като се разболя / веднъж само, Слава Богу /, личната лекарка ми се скара, защо не сме минали курс със Бронховаксом отново, че бил сменил средата! Тази есен дано не забравя, ще направим един курс!

# 42
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз съм много доволна от Биоцитрин. Дъщеря ми го пие от 3 месеца и до сега се е разминавала само с много лека хрема. А до тогава пиеше всеки месец антибиотици, по два на всяко боледуване.
Давам й също клеева тинктура, а от три-четири дена домашно направен сироп от живовляк, че с тези есенни температури се страхувам да не почне да кашля.

# 43
  • Мнения: 175
Давам коластрата на Аква Сорс и съм доволна.

# 44
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Досега не съм давала, но след като за месец и половина Марти ходи 13 дни на ясла а през останалото време е болен в къщи пробвах с ехинацея която той не искаше да пие защото много горчи. От днес (след като питах изрично лекарката за нещо по-сладичко) ми даде есберитокс. Същата горчилка, но ще се пробвам да го пробутам.

Общи условия

Активация на акаунт