Лидл ::64::

  • 83 457
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 6 054
Аууу, супер, аз пък още си чакам аква обувки и детски сандали, дано ме огрее.

# 196
  • Мнения: 27 584
Аууу, супер, аз пък още си чакам аква обувки и детски сандали, дано ме огрее.
В италианският сайт има някакви детски сандали за момчета и балеринки за момичета+ поредната "порция" дрехи....Дано дойдат и при нас! Grinning

# 197
  • София
  • Мнения: 6 054
Даа, супер са, и аз сега ги видях. Дано дойдат и при нас сандали за бамбини.  Laughing

# 198
  • Мнения: 119
Да сандалите са същите, но мисля, че на плаката имаше и чифт летни чехли на ток. Много симпатични на вид. Благодаря, че споделихте положителни отзиви за сандалите от миналата година.

# 199
  • Мнения: 9 486
Като че ли до сега тези скари не ги е имало...? Rolling Eyes
Но все пак да питам..ако някой е взимал такава или подобна за отзиви  Praynig

# 200
  • Мнения: 3 675
http://www.lidl.it/it/offerte.htm?id=483

Търся точно такива сандали за детето,дано да пуснат и при нас



# 201
  • Мнения: 68 710
http://www.lidl.it/it/offerte.htm?id=483

Търся точно такива сандали за детето,дано да пуснат и при нас




Ще пуснат, миналата година пускаха два пъти... Peace И аз ги чакам, ще взема направо два чифта - едни за детската за вътре, едни за навън..

# 202
  • Мнения: 3 675
Ето точно такива сандали искам,сивите,затворените.Може ли да кажете дали са до30номер.Миналата година взех 27.Леко уголемени бяха,дано и сега да е така и да има наш номер,по принцип носим29-30 вече.

Мерих ги,още й стават,значи сме за следващия номер.Но няма такъв,видях в немския Лидл.От 23-27 ca и двата модела.Там има и момичешки.

http://www.lidl.de/de/lupilu-kleinkinder-maedchen-sandalen/p196761

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 18:55 от gitadam

# 203
  • Мнения: 68 710
Миналата година момчешките бяха два модела с отворени пръсти и един модел със затворени. За сандалите говоря. Аз лично взех от двата модела с отворените пръсти.

Но и аз гледам, че в италианския са до 27 номер, а ние сме на границата-27 към 28 номер вече.

Вероятно ще трябва от другите да купувам - по-големите номерации, пепертс ли бяха, не Лупилу..

# 204
  • Мнения: 3 421
Оле, харесах си поне 5 чифта обувки от немския Лидл. Дали може да си поръчваме от там?  Shocked

# 205
  • Мнения: 174
Някой знае ли безжичните слушалки от брошурата тази седмица с какъв обхват са?
до 10м

# 206
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Ама наистина кога ще пуснат някакви свестни дрехи тук? Последните седмици супер постно, нито за деца нещо интересно, нито за големи. Абсолютно нищо не ме впечатлява в брошурите, а преди всяка седмица харесвах по няколко неща. Пак супер сладки къси гащи за момчета в италианския Лидл. А тук напоследък ако пуснат са някакви гадни мачкащи се материи...

# 207
  • Мнения: 847
Вече има заредени доста видове сладолед,в кутии и на клечка,и фунийка ,и тип сандвич,както,и любимият ми с орехи.😜

# 208
  • Варна
  • Мнения: 169
Днес посетих  магазина, минаха повече от 30 дни  откакто оставих кафе машината на ремонт. Не е върната от сервиза и ми казаха ,че нямат информация. Утре обещаха да ми се обадят.
Мисля, че при неспазен срок за ремонтиране са длъжни да ми заменят уреда с нов или да ми възстановят сумата.Ще видим утре какво ще решат и ще ви пиша отново.
Когато оставих уреда за прозорци ми обещаха ,че ще ми се обадят на следващия ден за да ми кажат дали ще го ремонтират или ще ми го заменят с нов понеже в момента имат наличности ,но за съжаление не спазиха и това обещание.

# 209
  • Мнения: 27 584
Вече има заредени доста видове сладолед,в кутии и на клечка,и фунийка ,и тип сандвич,както,и любимият ми с орехи.😜
кой е този сладолед с орехи? newsm78 Знам, че има с фъстъци, също и с бадеми.... Embarassed
При нас преди няколко дни беше доста обрано откъм сладоледи ShockedДано са заредили вече. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт