С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 35

  • 31 744
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 14 507

Мъча се да свикна с ...леко брадясъл  и започва д ами харесва Wink Laughing Hug

  

# 647
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятни почивни дни   wavey

Себи  Hug  и на мен не ми харесва ...  "много брадясъл" Джансел  Crossing Arms  ама ... "малко" може  Crazy като на тази снимка  Heart Eyes  си е  чооок гюзел  coolcool



Снежи  Hug   Дданни   Hug

# 648
  • Мнения: 14 507


https://pbs.twimg.com/tweet_video/CIIc3UuUcAAwqNW.mp4

# 649
  • Мнения: 3 555
  Rolling Eyes   Много хубава новина за два от сериалите на Джансел      "Спомни си любима" и "Пленителката на сърца" ще се излъчват в Латинска Америка    thumbsup

Bilge Çalışkan @alkan_bilge  8h8 hours ago
@cansellelcin Hatırla Sevgili ve Gönülçelen Latin Amerika'da!  http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2015/08/20/ezel-ruzgri-latin-amerikada




 Hug Hug Hug

# 650
  • Мнения: 14 507




Здравейте Hug Hug Hug

Не зная дали е редно да ви занимавам с личния живот на Джансел , но аз  съм щастлива когато ги видя така Hug





Когато е с Пънар почти винаги е гладко избръснат Wink Laughing

# 651
  • Мнения: 14 507


  Независимо кога  е  изглеждал Джансел по този начин но е невероятен ,не красив , но чаровен и истински.


# 652
  • Мнения: 14 507
Добро утро Hug Hug Hug

Наближава премиерата на "Не се жени"  и аз реших да си припомним това което сме видели до сега.



Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 08:13 от sebilMM

# 653
  • Мнения: 8 513
Добро утро! Hug Hug Hug



Дайче, Себиbouquet  bouquet

На последната снимка ми се струва, че е Мурат от "Огнено сърце".  newsm78

Успешна нова седмица!  bouquet Hug

# 654
  • Мнения: 3 555
 wavey Приятен ден и успешна нова седмица  wavey

Снежи   Hug  bouquet

Себи  Hug
Добро утро Hug Hug Hug

Наближава премиерата на "Не се жени"  и аз реших да си припомним това което сме видели до сега.


 


newsm78  Трябва нов фрагман за филма "Не се жени" Naughty  на този все още стои дата на премиерата 24 април  Crossing Arms  И аз не съм вече много наясно   Outta Joint  последно на 2 октомври ли ще е  #Crazy ooooh!

 Rolling Eyes  Има поредната чудесна информация за късометражния филм "Roya"  и с  превод на google  доколкото разбрах е отличен със "специално" представяне на фестивал в Италия
Aslı @aslidipcin  Aug 18 View translation
İtalya 'nın Brescello kentide düzenlenen festivalde "Roya" için özel gösterim yapıldı. @AlperAkdeniz4 #roya

Скрит текст:
Rolling Eyes  Всички следим новините с ескалацията на бежанския поток към Европа и една от най-засегнатите страни е Италия /в частност и Германия с бежанските лагери/  Thinking  За ЕС дори този проблем е по-голям от гръцкия в момента  Cry  Лятото е към края си ...  и не би могло стотиците хиляди да оцелеят "под открито небе"   Shocked
Rolling Eyes  Режисьорът на "Roya" AlperAkdeniz прави подготовка за заснемане и на игрален филм през 2016г. отново за кошмарната съдба на бежанците   Tired Face отчитайки големия интерес и получените многобройни награди от фестивалите не само в средиземнорските и арабските страни, но и в Европа и Америка за късометражния си филм  newsm26

http://www.haberhurriyeti.com/alper-akdenizin-royasina-uluslarar … -odul-131579.html
Alper Akdeniz’in ‘Roya’sına Uluslararası Ödül
14 Ağustos 2015 Cuma, 17:14

Цитат
Yeni kısa filmi Rüya’yı da bitirdiğini söyleyen Akdeniz, 2016 yılı içerisinde uzun metraj filmi ile izleyicilerle buluşmak için hazırlıklar yaptığını söyledi.

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 11:41 от dai4e

# 655
  • Мнения: 14 507


Снеже  Heart Eyes

Дайче Heart Eyes , зная ,че треят е стар и нямам търпение за нова актуална информация около "Не се жени"
 Ако някой се наеме  да направи сериал за трагедията на бежанците  и виновниците за това,  по- добър главен герой от Джансел не виждам.То ще е трагичен сериал ,но може да намери много широк отзвук в Европа , защото като гледам няма незасегната от бежанската вълна държава.

И все пак първо ми се гледа комедия с Джансел.

# 656
  • Мнения: 14 507



Май е новичко....но като го видя с червено все на Ахмет ми прилича Laughing Laughing Laughing

   

# 657
# 658
  • Мнения: 3 555
Себи   Peace  много хубава снимка на Джансел    bouquet
Wink  Съвсем по вкуса и на двете ни е   Heart Eyes  Laughing   Joy Joy Joy

# 659
  • Мнения: 14 507


                                      Приятен  и много усмихнат ден Hug Hug Hug



                         

Общи условия

Активация на акаунт