KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 56

  • 16 436
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 15 391

Разсипаха ги горките! ooooh! Не бе болници, не бе погребения! ooooh! ooooh!

Благодаря за фрагманчето   bouquet с превод   bouquet и споделените снимки   bouquet

# 646
  • Мнения: 2 399
Вярно,Варничка,цялата церемония минава под зоркия поглед на Батю.Той си пази айлето и е плътно до него!Ама как е допуснал Турго да се доближи до Фера,че и да я отвлече даже,незнам,умът ми не го побира! newsm78 #Crazy

# 647
  • Мнения: 23 398

Това може да се види само в наш'то дизи. Друго такова няма. Joy Joy

111 серия




112 серия

# 648
  • Мнения: 23 398

Вярно,Варничка,цялата церемония минава под зоркия поглед на Батю.Той си пази айлето и е плътно до него!Ама как е допуснал Турго да се доближи до Фера,че и да я отвлече даже,незнам,умът ми не го побира! newsm78 #Crazy

Ами миналата серия беше посветена на истинската любов. Тази ще е на извратената. Турговата към Фериде и тази на Белга към Махир. Затова са разпределили така двойките.  Grinning Grinning Grinning

# 649
# 650
  • Мнения: 1 596
еххх не остана ..2-3 седмици и вече ще са история Махир-Фериде  Hug Какви моменти имаше само плакахме с тях радвахме се с тях  Sad много ще ми липсват тия сладури.. гледала съм много сеиали завладявали са ме ,но като този няма -Магия!!!  Heart Eyes


# 651
  • Мнения: 13 301
Ама Батю нали е затворник,бре!Ходи по сватби и погребения най-официално и никой не го закача.Дека е полицията???До негоооо-Яската е жив и здрав ,иншала  Peace

Полицията го търси.  Joy Могат да го намерят само ако Батю сам им се намери.  Joy

# 652
  • Мнения: 2 399
Ама Батю нали е затворник,бре!Ходи по сватби и погребения най-официално и никой не го закача.Дека е полицията???До негоооо-Яската е жив и здрав ,иншала  Peace

Полицията го търси.  Joy Могат да го намерят само ако Батю сам им се намери.  Joy

Селфиииии,я викам да Фключим ИнтерполЪт,па дано го намерят....прикрит зад шумките Joy Joy Joy

# 653
  • Мнения: 5 483
Сетих се за Ердал аби. И при него никакво развитие на образа му.Ни напред, ни назад.

# 654
  • Мнения: 13 301
Селфиииии,я викам да Фключим ИнтерполЪт,па дано го намерят....прикрит зад шумките Joy Joy Joy

Той сам ще отиде в ризорта щото е обещал на авокат Кара.  Wink После авокат Кара ще го защитава и ще го изкара да стегне детската стая в лимон евето.  family4

# 655
  • Мнения: 1 596

скучно ми  ее .. дайте нещо за гледане  .. или да зема да пия Joy   beer beer

# 656
  • Варна
  • Мнения: 1 246
Ама Батю нали е затворник,бре!Ходи по сватби и погребения най-официално и никой не го закача.Дека е полицията???До негоооо-Яската е жив и здрав ,иншала  Peace

Полицията го търси.  Joy Могат да го намерят само ако Батю сам им се намери.  Joy

Едно време нали имаше виц: Бай Тошо се криел, пък никой не го търсел.
А Бат' Махир го търсят, пък той не се крие. smile3533

# 657
# 658
  • Мнения: 13 301
Голям танцьор е Кени!  Heart Eyes Стърчи и като разпери ръце заема целия дансинг.  Laughing Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 12 152
Благодаря за резюмето, снимките и фрагмана!  Hug
Все още лошите вилнеят, но това е като за последно  Peace



Един незабележим супергерой  Wink Laughing Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт