Уреди за домашна грижа за кожата

  • 194 491
  • 759
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 56
Ужас, като прочетох за RF и тотално се отказах от него Simple Smile Имам проблем с щитовидната жлеза - Хашимото, имам висок холестерол....малиии...къде съм тръгнала и аз Simple Smile))) Преди 6 години съм си правила такива процедури, помня че се правеха през 7 дни. Макар че бях 40+ и исках да си направя максималният курс /от лакомия Simple Smile)))/ повече от 6 не ми позволиха, казаха че нямам нужда. Както писах имам лазерен уред за подмладяване - с него съм правила два курса, също така безиглена мезотерапия - ползвам го по-често и ултразвук, който използвах повече на тялото. На 54 години съм и смело мога да заявя, че имам съвсем леки бръчки под очите, лека гневна бръчка и назолабиалните бръчки са едва забележими и то само от едната страна на лицето. Дали уредите са ми помогнали - сигурно! Може да не ги правя редовно, но все пак ги използвам. Сега си взех и диамантено микродермобразио и имах глупостта да го изпробвам без да прочета,че лятото не се прави, но се надявам от една нищо да не ми стане Simple Smile Поръчах си и ултразвукова шпатула и уреда за почистване Hitachi Hada CRIE и смятам да приключа с уредите за лице Simple Smile))
Момичета, от много време не ползвам козметика от магазините, а кремовете и маските сами си ги приготвям и при употреба на безиглената мезотерапия - колаген с хиалуронова киселина.
Прочетох за ултразвука, че е хубаво да се ползва със специален гел и след дълго ровене и елеминиране на скъпите гелове намерих нещо, което си заслужава - http://store.infinita.bg/ultrazvukov-gel/15-ultrasound-aquaultra … azvukov-gel-.html.
Дано съм била полезна, както бяхте и вие Simple Smile

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 6 038
ava_67, откъде си купи триполара? Той нали също е апарат за радиочестотен лифтинг?

Правила съм РФ при козметичка точно по описаната схема - 6 процедури всяка седмица, една поддържаща в месеца. Имаше много добър ефект, но докато ги правех. Затова съм решила да си купя домашен уред.

Май ще си взема и диамантено микродермаабразио.

Та търся двата уреда, на добра цена, за предпочитане от наши магазини или вносители. Да ми препоръчате нещо?

# 437
  • Мнения: 56
Чудесна и полезна тема, Алена. Благодаря!   bouquet
Интересувам се от домашна бюти електроника и ще следя темата редовно.

От близо година използвам Hitachi Hada Crie Cool и този уред за мен е най-добрата ми козметична инвестиция ever.
http://www.hitachiconsumer.com/home/sg/products/for-home/beauty- … ct-page/cm-n10000
С него кожата ми се преобрази и "светна" за седмица, а преди него ефектът от кремове/ лосиони/ серуми беше просто бледо подобие на ефект. Има 2 степени- силна и слаба (за много чувствителна кожа) и 4 функции- почистване, масаж, овлажняване и свиване на пори. Моята си я взех от ибей и ми излезе за 250 лв. с всички такси и ДДС на митницата. Нужен е тоник и качествени тампони за отстраняване на грим (ползвам тези на Шисейдо, защото са много меки). Използвам го всяка вечер, като 4-те функции отнемат около 18 мин. Може и да се прескача функция по желание, като всяка трае около 3- 4 мин. и автоматично се изключва. За първата стъпка, почистването, използвам розова вода, за останалите- хубав овлажняващ тоник. Научих се да купувам хубави лосиони/ тоници- машинката ми заслужава само най-доброто  Blush.

Този блог пост ми помогна да избера модела. Много подробно е описано действието й и ефектът е онагледен от авторката.
http://cutiefishball.blogspot.com/2012/05/review-of-hitachi-hada … rie-cm-n1000.html

Използвам и ролер за лице, 6 действия в 1, на батерии, Hikari Roller на Japan Gals. Разглеждам каталога им доста внимателно, защото ще си взема и други техни неща- интересни са и иновативни.
http://japangals.jp/en/

Splendora благодарение на теб разбрах за този уред и си го поръчах Simple Smile Нали няма да имаш нищо против като почна да го ползвам и нещо не ми е ясно да те питам Simple Smile

# 438
  • Мнения: 158
ava_67, откъде си купи триполара? Той нали също е апарат за радиочестотен лифтинг?

Правила съм РФ при козметичка точно по описаната схема - 6 процедури всяка седмица, една поддържаща в месеца. Имаше много добър ефект, но докато ги правех. Затова съм решила да си купя домашен уред.

Май ще си взема и диамантено микродермаабразио.

Та търся двата уреда, на добра цена, за предпочитане от наши магазини или вносители. Да ми препоръчате нещо?
Да, пак е RF.
Моят е от
http://shopthebest.eu/category/338/kozmetichni-uredi.html
защото имаше намаление тогава.Същия го има в "стоп тайм" и в "по-красиви". Отделните онлайн магазини правят различни намаления, така че просто започвай да следиш кога къде ще е най-евтин.
Диамантеното дермабразио си го взех от
http://www.krasivotialo.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8 … %D0%BD%D0%B5.html
Не е модела, който рекламираха тук, но върши същата работа.
И него го предлагат на различни места, добре е да се следи за намаление.
В "красиво тяло" има още един уред, който се води RF + инфрачервна светлина. Не знам кой е по-добър вариант. Аз имам и двата  Laughing

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 13:57 от ava_67

# 439
  • Мнения: 4 527
Здравейте, момичета!
Идвам с питане, относно прословутата ултразвукова шпатула - http://condiciashop.com/mini-frimator
Можете ли да дадете /тези, които я използват/ повече подробности, доволни ли сте, какъв ефект забелязвате от използването и.
От много време и се чудя, имам доста мазна кожа на лицето с доста разширени пори. Черните точки като че ли не са ми толкова много, колкото разширените пори, които каквото и да ги правя, с каквато маска да се клепам, пак се "пълнят". Дали тази шпатулка ще ми свърши работа?

# 440
  • Мнения: 3 094
ava_67, понякога интуицията ли ни пази, провидението ли, що ли, не знам - но добре, че не си имала време Hug. Иначе в уредите нищо лошо няма, просто да не се увличаме кой какво пише - не сме малки, имаме глави на раменете.

# 441
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Момичета,

споделете марка продукти, които използвате с йонофореза и ултразвук и впечатленията си за тях...? Кои са по-добри, кои не чак толкова...?
Аз намерих Glory, Амрита, Histomer, но нямам представа кои са добри и кои не.
Моля, помагайте!  bouquet

# 442
  • Мнения: 3 094
Нушка 13, пази се - имаш добри уреди, ползвай си ги и със здраве! Добре, че се заприказвахме......А, относно гела за ултразвук - купих оня ден от аптеки Ремедиум една опаковка за 3 лева и нещо. Май е 200 мл.


Лунна пътека - аз имам една четка, но върти бавно, че е на батерии и по-добре, защото и четката е опасна да не претърка, особено кожи над 40-45 вече имат изменения и колкото и да младеят, не е нужно да се "дращи" епидермиса. Имам безиглена мезотерапия, доволна съм! Преди нея, дъщеря ми ми бе подарила йонофореза - също добър уред. От тия двата има ефект - не знам какъв, но си ми младее кожата. Имам златна ултразвукова лъжичка - специално исках, за да "пуска" златни йони - те дезинфекцират (доказано е отдавна по отношение на благородните метали) и укрепват епидермиса - файда обаче от ултразвука не съм видяла. Имам д'арсонвал - е това е изпитано средство, защото от 12-годишна ползвам поради мазна ожа - пъпката или избива или "спихва".

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 15:15 от Bastet

# 443
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Може на заглавната страница да се добави малка таблица,в която да се вписва уреда, има ли ефект, какъве той и най-вече ползва ли се обикновена козметика,че на мен това не ми е ясно(обмислям закупуването на някакъв уред,ама още не знам кой, но ползвам кремчета,според мен трябва да се има в предвид и това). А  тук да се обсъжда подробно и да се пита  Peace

# 444
  • Мнения: 4 734
Bastet, моята четка и тя е на батерии, но няма проблеми с това... То по принцип не се върти толкова бързо, а и няма нужда наистина...
Когато се ползват уредите за лице, не се спира другата козметика, която по принцип се ползва.. Едното не заменя другото, по скоро се допълват... Избора на подходяща козметика според типа кожа и проблемите й е много важно... Много често кожата изглежда зле и състарена и от неподходяща козметика, например много силни кремове или недостатъчна хидратация... По време на процедурите също се ползват гелове, например с ХК, с вит.С или даже почистващи маски...Да се има в предвид, че при някои уреди се получава леко неприятно усещане като при удряне от ток, боцкане, щипене и т.н. Всяка кожа има различна чувствителност... И най-важното е, че след уредите няма моментален ефект, а по-скоро с натрупване и много момичета се разочароват от това много бързо... Mr. Green

# 445
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Имам д'арсонвал - е това е изпитано средство, защото от 12-годишна ползвам поради мазна ожа - пъпката или избива или "спихва".

Би ли споделила повече за д'арсонвала - колко често го ползваш и по колко време, необходима ли е специална козметика, цвета на светлината има ли значение за функциите?

Благодаря!  bouquet

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 16:37 от dessista

# 446
  • Мнения: 3 094
Д'арсонвалът няма цвят. Ползва се обикновено след почистване на лице, т.е. премахване на черни точки и пъпки. Може и локално, ако е излязва някаква пъпка. За да не излизат петна, лицето се пудри със сулфатиазол. По същия начин могат да се третират и малки ранички, не само от пъпки, понеже ускорява епиталицацията и има антибактериално действие, заради създадания озон. Вероятно за лечение на акне или нещо друго може да се използват и лекарствени препарати - гелове, унгвенти и т.н. Не съм запозната.

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 17:40 от Bastet

# 447
  • Мнения: 1 715
Може на заглавната страница да се добави малка таблица,в която да се вписва уреда, има ли ефект, какъве той и най-вече ползва ли се обикновена козметика,че на мен това не ми е ясно(обмислям закупуването на някакъв уред,ама още не знам кой, но ползвам кремчета,според мен трябва да се има в предвид и това). А  тук да се обсъжда подробно и да се пита  Peace
Да, но това е много труд, а и тук са публикували момичета, които са твърде грамотни технически, но точно на тях едва ли ще им се занимава...

# 448
  • Мнения: 158
Може на заглавната страница да се добави малка таблица,в която да се вписва уреда, има ли ефект, какъве той и най-вече ползва ли се обикновена козметика,че на мен това не ми е ясно(обмислям закупуването на някакъв уред,ама още не знам кой, но ползвам кремчета,според мен трябва да се има в предвид и това). А  тук да се обсъжда подробно и да се пита  Peace
Да, но това е много труд, а и тук са публикували момичета, които са твърде грамотни технически, но точно на тях едва ли ще им се занимава...
Много процедури са за конкретни проблеми. Това, което  било полезно за мен, може да е ненужно, даже вредно за друг. Би било наистина огромен труд да се систематизира информацията по видове уреди, възраст за която са препоръчителни, проблеми, които решават, както и продукти, с които е удачно да се ползват.

# 449
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Д'арсонвалът няма цвят. Ползва се обикновено след почистване на лице, т.е. премахване на черни точки и пъпки. Може и локално, ако е излязва някаква пъпка. За да не излизат петна, лицето се пудри със сулфатиазол. По същия начин могат да се третират и малки ранички, не само от пъпки, понеже ускорява епиталицацията и има антибактериално действие, заради създадания озон. Вероятно за лечение на акне или нещо друго може да се използват и лекарствени препарати - гелове, унгвенти и т.н. Не съм запозната.

Аз също знам че няма цвят, но видях това
http://www.ebay.co.uk/itm/262560767459?rmvSB=true
и помислих, че може и аз да съм в грешка.
А, какво мислите за д'арсонвала от линка - дали е някакъв осъваршенстван или е нещо по-различно?

Общи условия

Активация на акаунт