Лидл ::65::

  • 78 644
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 106
За инфо - снощи в Лидл Свобода имаше мъжки ризи , дамски панталони , от дамските и мъжки бански , роклите от лен , потници , детски бански , пончота .

# 691
  • Мнения: 27 926
При нас има мечета с пълнеж, но шоколадови яйца не. Те май и мечетата са отскоро или поне аз не ги бях виждала преди. newsm78 Каква марка бяха шоколадовите яйца, някой спомня ли си?

# 692
  • Мнения: X
Имаше преди шоколадови яйца помня, но марка -не.
 Просто съм ги мяркала на рафта с шоколадите.  Днес купувах шоколад / 81 % какао/ и не съм оглеждала друго.
  Тези мечета с пълнеж са нов асортимент ли?
 Между другото този шоколад странно беше тикнат отгоре и не бях виждала ,че има с такъв висок процент преди. Случайно дръпнах и го видях. Инак мислех да си купя любимият готварски шоколад.
 Цената на черешите беше златна в Лидл днес - гръцки някакви - около 5-6лв кг . / На пазара са 2-3 лв /

# 693
  • Мнения: 1 685
Този шоколад го купувам от отдавна и винаги трябва да ровя за него. Мисля, че не се купува много и служителите зареждайки от другите го затрупват.

# 694
  • Мнения: X
Аз даже не мислех ,че има такъв - търсех с висок процент какао и хоп се появи - аз взех един от наредените фронтално и този ми падна в ръцете Grinning
Провидение някакво ще да е било Grinning

# 695
  • Варна
  • Мнения: 320
колко струва този шоколад? и ако може снимка Simple Smile

# 696
  • Мнения: 27 926
Жармен, мисля, че са нов асортимент мечетата- поне последния път когато се заглеждах повече по щанда с шоколадите преди 2 седмици не ги видях...А цената на нара също е златна- над 3 лв за 1 брой... Shocked Поне бананите започнаха да падат една идея откъм цена...
Червеното грозде се чудя дали е хубаво...дали е като това което в Кауфланд се води "грозде розе"? Иначе е с около 1,50 лв по-малко на кг- към 5,50 лв. А в К. - 6,99 лв. Shocked
Днес взех още една ножица за пица и за майка ми- пак намалена. Simple Smile Сега ако намеря и от ножиците за подправки ще е чудесно. Twisted Evil Имаше намалени регали за вино- за 9 бутилки, но пък с по 1-2 метални лостчета само и се чудя как ще се закрапват така и ще са използваеми като на снимката е показано, че трябва да са 5...  Laughing Взех и годжи бери, дано да е хубаво. Не съм сигурна дали е същата марка като това което съм виждала преди месеци- тогава като че ли цената беше под 3 лв, а сега е 3,79 ле за 90 гр. newsm78

# 697
  • Мнения: 69 280
Вечер след колко часа зареждат стоката за др.седмица? Thinking Иска ми се да погледна дамските блузки, които са от утре..
Мисля да намина тази вечер, че от утре ме чака тичане по задачи и няма да ми остане време за Лидл...

# 698
  • Мнения: 1 685
колко струва този шоколад? и ако може снимка Simple Smile
Шоколада е от най-скъпите, струва два и нещо  Laughing Ето го

# 699
  • Мнения: X
Карамелена ,този ли е с най -висок процент или пък има друг вид със същият . Не огледах добре - като се появи го грабнах Grinning

# 700
  • София
  • Мнения: 14 872
Вечер след колко часа зареждат стоката за др.седмица? Thinking Иска ми се да погледна дамските блузки, които са от утре..
Мисля да намина тази вечер, че от утре ме чака тичане по задачи и няма да ми остане време за Лидл...

За София-към 8, 30 са наредени.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 320
аха виждала съм ги тия, наистина са хубави и скъпички  Simple Smile но пък с тая горчивина се ядат бавно хехе

# 702
  • Мнения: X
Готварският шоколад е страхотен на вкус и цената му е добра.

# 703
  • Мнения: 69 280
Вечер след колко часа зареждат стоката за др.седмица? Thinking Иска ми се да погледна дамските блузки, които са от утре..
Мисля да намина тази вечер, че от утре ме чака тичане по задачи и няма да ми остане време за Лидл...

За София-към 8, 30 са наредени.

Късничко ги редят значи...аз мислех към 20 часа да отида.. Thinking
Благодаря ..  bouquet

# 704
  • Мнения: X
Тук понякога и по-рано са подредени или ги редят. Но нашият магазин работи до 21ч / 20ч - в неделя /.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт