"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-6

  • 15 318
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Напълно сериозно си ми хареса, както казах и предните части не са били възможни в реала дадени неща.
Още преди да излезе хората си казаха, че са заложили на ефектите и каскадите .

# 347
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз нито на предните поредици съм вярвала, че да повярвам и сега.
Те да не бяха много реални, уж ги търсеха за да ги арестуват и после оп, всеха да работят заедно с полицията, ми големия сейф като дърпаха из целия град, това да не би да е възможно.
Аз си го изгледах с кеф, и за мен е най-добра от всички части  Heart Eyes
Щерко,  Heart Eyes Hug ти чете ли ми 1-вия пост? newsm78
Аз нали казвам същото...просто вече прекаляват с идиотщините...инак действително е добре направен. Пък и факта, че задържаха компютърно Пол до самия край е много хубаво...не го убиха, смекчиха драмата но, от всички излъчени части, тази беше най - идиотска от към каскади... Peace

Систърче Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 348
# 349
# 350
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И това с автобуса, казвам ви на кино в голям кеф да се гледа. Може би за това ми хареса, защото го гледах с хубаво качество. Сега нали си го пуснах като излезе пиратския запис, емииии убийте ме не мога да си го причиня то нищо не се разбира и така наистина не си струва да се гледа, също има и изрязани сцени  Peace

# 351
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Геро, то не само за тебе нема Mr. Green Joy Joy Joy

# 352
  • Мнения: 4 803
аз пък си мислех, че нормалеете  hahaha hahaha

# 353
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Гери Hug Heart Eyes
Марвела Hug Heart Eyes

# 354
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ама пък имаше и много забавни моменти, еле тоя черния как го изстреляха във въздуха и той хем лети, хем и натиска спирачките  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 355
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И това с автобуса, казвам ви на кино в голям кеф да се гледа. Може би за това ми хареса, защото го гледах с хубаво качество. Сега нали си го пуснах като излезе пиратския запис, емииии убийте ме не мога да си го причиня то нищо не се разбира и така наистина не си струва да се гледа, също има и изрязани сцени  Peace
Ай пали ма... Mr. Green качеството си беше убаво, пуснахме си го с Боби на ТВ-то и си беше супер...дали е на кино или не...идиотщината си е идиотщина... Laughing
Па тва ако бех давала пари за кино щех да умрем от яд... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 356
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Да бе, ига ти скуката да си нормален Whistling Mr. Green
Да не сме луди да зеем да нормалеем Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Марви Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 357
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама пък имаше и много забавни моменти, еле тоя черния как го изстреляха във въздуха и той хем лети, хем и натиска спирачките  hahaha hahaha hahaha hahaha
А после как се рееше над пътя тва мрънкяло... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 358
  • Мнения: 11 820
Мам, 2017 в киното за Нюансите  Naughty Mr. Green

# 359
  • Мнения: 11 820
"Никой не полудява по-бързо от нормалния човек."
-Тери Пратчет

Общи условия

Активация на акаунт