Плануваният провал успех ли е?

  • 2 410
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 58
Когато искаш да се провалиш в нещо и постигнеш целта си, целенасочено, това провал или успех е в крайна сметка?

# 1
  • Мнения: 12 473
Успех е..Wink

# 2
  • Мнения: 257
Хммм, че струва ли си време и усилия...да се провалиш?Интересна форма на мазохизъм...струва ми се.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 499
Когато искаш да се провалиш в нещо и постигнеш целта си, целенасочено, това провал или успех е в крайна сметка?

Зависи самата ти как го чувстваш. Peace

# 4
  • Мнения: 4 841
Лаконичното и витиевато поставяне на неясни теми не винаги е признак на интелигентност и оригиналност.
В повечето случай е просто жалка невъзможност да се формулира подобие на мисъл.

# 5
  • Мнения: 1 196
Е как?! Винаги това което искаш да стане и в крайна сметка го постигнеш е успех..., защо го формулираш като провал?
Това,че отстрани изглежда провал, или за някой друг е провал, не значи,че и за теб е така, все пак си ,,работила,, в тази насока...Според мен има някакво противоречие в теб за ,,постигнатия,, провал-успех... Wink Wink Имам чувството,че съжаляваш за ,,провала,,...,въпреки, че е успех за теб....

# 6
  • Мнения: 58
Лаконичното и витиевато поставяне на неясни теми не винаги е признак на интелигентност и оригиналност.
В повечето случай е просто жалка невъзможност да се формулира подобие на мисъл.
.

Вие какво правите в тема, пусната от човек, който не може да формулира дори жалко подобие на мисъл?

# 7
  • Мнения: 58
Е как?! Винаги това което искаш да стане и в крайна сметка го постигнеш е успех..., защо го формулираш като провал?
Това,че отстрани изглежда провал, или за някой друг е провал, не значи,че и за теб е така, все пак си ,,работила,, в тази насока...Според мен има някакво противоречие в теб за ,,постигнатия,, провал-успех... Wink Wink Имам чувството,че съжаляваш за ,,провала,,...,въпреки, че е успех за теб....

Не визирам конкретна ситуация от личния си живот, според мен, когато се стремиш към плануван провал и го постигнеш, това е успех и нищо друго. Искам да чуя и други мнения, освен своето   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 569
Не разбирам въпроса. Задай го пак, но с други думи.

# 9
  • Мнения: 3 760
Успех е.
Друг е въпросът, дали когато си си поставил съответната цел си бил наясно с последиците...
Явно не, щом питаш...
Какво питаш всъщност, дали провалът в очите на другите може да е повод за лична гордост ли?

# 10
  • Мнения: 1 110
Темата е зададена твърде неясно.

Все пак - ако е целен провал, то той е добре планиран и последиците от действията в процеса са били известни предварително. Осъзнат процес с постигнати резултати.
За какъв "провал" говорим изобщо?!
Желаете да разкриете пред някого защо сте имали определ курс на поведение и да го представите за успех?
Не разбирам. За да се даде адекватен съвет трябва да се знае каква е целта. Другото е дърпане на локуми.

# 11
  • Мнения: 3 978
Искам да ме съкратят. Разбира се с обезщетение както си му е редът. Няма такива изгледи. Даже с идеята, че ще се зарадвам ми казаха, че няма да се случи скоро. ooooh!

Планирам да започна да чупя стойки, да се зъбя и дразня. Постигна ли горе споменатата цел - успех ще ми е. Пък ако ще някой да го нарича провал.

# 12
  • Мнения: 25 789
Само времето може да покаже.
Правила съм нещо такова - умишлено се провалих за нещо, за което майка ми настояваше, и за момента го отчетох като свой успех (не стана на нейната, ами на моята, ура!).
След години обаче обстоятелствата се промениха и се оказа, че е било грешка. И изобщо, животът ми щеше да протече съвсем различно.
Извод: майките трябва да се слушат или поне да се чуват, когато обясняват някои неща за живота, вселената и всичко останало. Особено от коравите тийнейджърски глави.

# 13
  • Мнения: 4 500
Успех си е, поне на този етап. Целта е постигната.

# 14
  • Мнения: 2 658
Вероятно всички фирми, които излизат на загуба, са много успешни. Thinking

# 15
  • Мнения: 257
Искам да ме съкратят. Разбира се с обезщетение както си му е редът. Няма такива изгледи. Даже с идеята, че ще се зарадвам ми казаха, че няма да се случи скоро. ooooh!

Планирам да започна да чупя стойки, да се зъбя и дразня. Постигна ли горе споменатата цел - успех ще ми е. Пък ако ще някой да го нарича провал.

Само, че внимавай...да не минеш границата, и вместо съкращение да получиш дисциплинарно уволнение.

# 16
  • Мнения: 3 978
Само, че внимавай...да не минеш границата, и вместо съкращение да получиш дисциплинарно уволнение.

Имам го предвид. Wink

# 17
  • Мнения: 327
Зависи от ситуацията. Но за мен няколко провала бяха успех. Умишлено негативни действия, водещи до желания провал. Провалът постигна целта и не съжалявам.

# 18
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Успех е силно казано, но ако вътрешният ти глас ти казва, че това е правилно - слушай го.  Wink
В момента планирам една такава стъпка и стремглаво се целя към нея. Вероятно, когато се случи, хората ще си мислят: "боже, горката", "сигурно е откачила" и т.н. и т.н. и може да се окажат прави след време, но със сигурно ще имам нещо, с което в дн.време малко хора могат да се похвалят. Simple Smile
В случая и за момента за мен това ще бъде успех, да. Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 23 120
Не бих приела провала като успех, поради причината, че е прекалено лесно да се провалиш във всичко, в което пожелаеш.  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 4 349
Когато искаш да се провалиш в нещо и постигнеш целта си, целенасочено, това провал или успех е в крайна сметка?


Много трудно е да се каже, като не се знае за какво иде реч  Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 257
Когато искаш да се провалиш в нещо и постигнеш целта си, целенасочено, това провал или успех е в крайна сметка?


Много трудно е да се каже, като не се знае за какво иде реч  Mr. Green Mr. Green

Е,как,нали стана ясно какво има предвид питащата?

# 22
  • Мнения: X
според мен, когато се стремиш към плануван провал и го постигнеш, това е успех и нищо друго.

Не, не е успех. Провалът си е провал, независимо дали си го планирал или постигнал случайно.

# 23
  • Мнения: X
Зависи до какви резултати води постигането на целта.
Ако си наложа да се проваля на изпит, провалът ще си е провал, поне докато не доведе до някакви позитиви. Актът на плануване на провала може да е успешен, но какво от това, след като води до поражение?
И все пак зависи много от конкретната ситуация.

# 24
  • Мнения: 58
Получих отворите, които търсех. Благодаря. Моля темата да бъде заключена.

# 25
  • Мнения: 2 494
Не разбирам защо някой трябва да планува да се провали. Rolling Eyes Ако не искаш нещо,просто си сменяш целите.

# 26
  • Мнения: 36 073
Получих отворите, които търсех. Благодаря. Моля темата да бъде заключена.

Общи условия

Активация на акаунт