Въпрос относно свалките.

  • 16 636
  • 329
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 096
Андре казвал ли е, че тренира айкидо?

# 286
  • Мнения: 2 650
Андре казвал ли е, че тренира айкидо?
Не е казвал, каза само че тренира бойно изкуство, което може да се нарече мистично и че  живее в не голям град. От там се тръгна с предположенията, че тренира айкидо и че е от Русе Laughing 

# 287
  • Мнения: 6 365
Андре казвал ли е, че тренира айкидо?
Който е разбрал- разбрал. С голяма вероятност тренира точно това, то няма безброй бойни изкуства по света.

А и достатъчно години сама тренирах Айкидо, та да мога да предположа, че и друг го тренира. Обикновено натам залита определен типаж хора, да кажем една идейка по-замислени и философски настроени от каратистите. И по-интелигентни. Айкидо залите могат да се трансформират в think tank, често са пълни главно с лекари, адвокати и други умни професионалисти. Е, има ги и биячите, но определено общото IQ е по-високо, отколкото при Кьокушин, а да не говорим за ММА, където е на стайна температура.

# 288
  • Мнения: 19 157
Точно по света пък има доста бойни изкуства - по-лесно е да улучиш произволно число от 1 до 50, отколкото да познаеш конкретно бойно изкуство, съществуващо някъде по света, защото са доста повече от 50.

п.п. Не виждам смисъл да не пише в темата какво тренира, след като явно на всички, писали в темата, е пратил ЛС по въпроса.

# 289
  • Мнения: 455
В моята Киокушин група има не по-малко от трима души, които членуват в Менса. Все прости парчета сме се събрали там  newsm78

# 290
  • Мнения: 3 096
Е, аз от бойни изкуства не разбирам, както и от почти нищо друго.
Знам само, че Андре трябва скоропостижно да се разкара от града, в който е заседнал.
И да не залита по мистични учения, защото те не са за потиснати хора с емоционални проблеми. Малко да се приобщи към света, защото в момента се мотае в главата си като пате в кълчища.

# 291
  • София
  • Мнения: 44 240
Това би помогнало само ако приемем, че не е вътре в него проблема.

# 292
  • Мнения: 3 096
Това би помогнало само ако приемем, че не е вътре в него проблема.
Поне аз мисля, че не е само вътре в него. Мисля, че средата го демотивира.

# 293
  • Мнения: 2 650
Точно по света пък има доста бойни изкуства - по-лесно е да улучиш произволно число от 1 до 50, отколкото да познаеш конкретно бойно изкуство, съществуващо някъде по света, защото са доста повече от 50.

п.п. Не виждам смисъл да не пише в темата какво тренира, след като явно на всички, писали в темата, е пратил ЛС по въпроса.

Така ли било,  а на мен нищо не ми е пратил   #Cussing out  Тъкмо щях да предположа Ушу, ама край - сърдита съм, да си се занимава с мистичното айкидо Crossing Arms

# 294
  • Мнения: 1 159
Темата се превърна в "Какво тренира Андре?" Crazy А какво ли значение всъщност има?Едва ли от там му е проблема.Или пък града newsm78 Или зодията....Как ли пък не! Просто човека трябва да се отпусне,да го дава по-лежерно и позитивно,да не му мисли много,да си вдигне самочувствието и да си промени донякъде отношението към жените.Те това е Simple Smile

# 295
  • Мнения: 3 096
Темата се превърна в "Какво тренира Андре?" Crazy А какво ли значение всъщност има?Едва ли от там му е проблема.Или пък града newsm78 Или зодията....Как ли пък не! Просто човека трябва да се отпусне,да го дава по-лежерно и позитивно,да не му мисли много,да си вдигне самочувствието и да си промени донякъде отношението към жените.Те това е Simple Smile
Това не става просто ей така. Проблемите са дълбоки, вътрешни и външни, и няма да се решат с постулатите на така модерното "позитивно мислене".

Средата е много важна, нищо чудно в града му вече да няма жени за него. Познавам стари ергени, които си изпуснаха последния шанс на около 35, и оттогава - край. Ако не се раздвижи и стегне, сегашното му отчаяние ще се вкости. Просто със всяка изминала година си намалява шансовете за положителна промяна.

# 296
  • Мнения: 14 654
Според мене не е Гоше, а е Ванко и не е на 35 в никакъв случай, 35-годишните не говорят така.
Но иначе йога или айкидо, няма никакво значение, важно е да ходи на места, където ходят и други хора, защото ако не ходи, шансовете му да се запознае с някоя жена, съвсем спадат. Друго, което ще го посъветвам, е да спре да търси гадже и да не гледа на всяка, изпречила се на пътя му като на потенциална невеста. Малко да се поуспокои, че напрежението се долавя от противоположния пол и пъди. Както на жените, които отчаяно си търсят мъж, много им личи и мъжете бягат от тях, така и на мъжете много им личи, ама по-скоро го тълкуваме като "тоя му се еbе, та 2 не вижда".

# 297
  • Мнения: 1 159
Дълбоки,дълбоки,колко да са му дълбоки проблемите newsm78 Здрав,прав,млад мъж на 35,човече,я горе главата!Спри да търсиш и си живей живота!
Между другото ми е интересно,кога за последно си имал сериозна връзка?И колко е продължила?

# 298
  • Мнения: 2 650
Според мене не е Гоше, а е Ванко и не е на 35 в никакъв случай, 35-годишните не говорят така.
Но иначе йога или айкидо, няма никакво значение, важно е да ходи на места, където ходят и други хора, защото ако не ходи, шансовете му да се запознае с някоя жена, съвсем спадат. Друго, което ще го посъветвам, е да спре да търси гадже и да не гледа на всяка, изпречила се на пътя му като на потенциална невеста. Малко да се поуспокои, че напрежението се долавя от противоположния пол и пъди. Както на жените, които отчаяно си търсят мъж, много им личи и мъжете бягат от тях, така и на мъжете много им личи, ама по-скоро го тълкуваме като "тоя му се еbе, та 2 не вижда".
Не е Ванко Laughing Ванко е красив/ според него си/ и неграмотен , отглеждан е от сестра си и любовта му се развива   в междублоковото пространство. Андре пише добре, даже чувство за хумор има, но иначе за отчаянието съм съгласна. Ако не намери нещо, което да го удовлетворява /работа, извън мистично хоби, приятелства.../ , много вероятно  дупката, в която се е самозакопал да става по-дълбока Confused Иначе и  Великата  Жена да срещне, пак няма да е доволен особено.

Стефани - той май писа, че сериозна връзка не е имал...ама може и  да бъркам newsm78

# 299
  • Мнения: 19 157
За йогата специално съм леко резервирана, ако се практикува не като спорт, подобряващ здравословното състояние и фигурата, а като начин на живот. В такива случаи наистина е по-добре да си търсиш половинката сред хора, които са също толкова запалени като теб. Защото най-запалените имат и специален начин на живот, хранене, специфични хигиенни навици и по-особени идеи за прекарване на свободното време. Срещу един клуб, в който ходя често, има студио по сантоша йога - ами то болшинството от жените, които ходят там, са облечени в някакви доста странни дрехи (не говоря за йога пантс и прочие спортно облекло), с дълги разпусни коси като несресани самодиви, говоря за жени, видимо към 40-те си години и отгоре. Мъжете също се отличават - нетипично облекло, изглеждат някак анемични и одухотворени, някои са с бради, ама не като сегашните модерни бради. По телевизията обикновено дават някакви яки мацки занимаващи се с йога, но пък яки мачовци йогисти явно няма, защото и тези по телевизията си изглеждат анемични.

Общи условия

Активация на акаунт