„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 513
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 659
Неее  People Angel Сезони не го е изпуснала  yesМоже би картичката е покана за романтичен уикенд в Истанбул  smile3502

Последна редакция: ср, 03 юни 2015, 20:31 от july_

# 647
  • Мнения: 3 952
И аз мисля, че не съм го изпуснала. Може още да работи в този ресторант. Знае ли човек. Sunglasses
Скоро трябва да ходя и да мият колата и там не се знае кой работи. Laughing

Данни, Рибка яде мъжът ми. Поднесена беше с  лимонено сметанов сос. Леко му киселееше. Дали от измяната .....Никой не узна. Sunglasses
Преди това се наслади на Средиземноморска салата. Всичко това в комбинация със Стела. Laughing
Десерта  беше Чийзкейк..

# 648
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Момичета преди няколко дни имаше предложения да се пусне нова тема за "Adanali", други са против и са на мнение за да няма дублиращи теми за актьори да си коментираме тук. Моето мнение е да си коментираме тук, но имам и предложение ако искате да променим заглавието на темата и да включим в него и двата сериала. Ако сте съгласни чакам и за вашите предложение за име на темата.

# 649
  • Мнения: 3 952
Само ще кажа нещо за Заместващия филм и приятеля на Акиф. Simple Smile
Погледнах го, хареса ми и сигурно ще е интересен. Но няма да мога да го гледам, защото имам чувството че Мъжа ми ще се отрече вече от мен. А аз докато не се докопам до другия, не се отричам  от  моят Grinning
Гласа на Къванч не ми се струва този на Виктор. Thinking.

Темата  както и да се казва, аз ще я следя с двете си очи. Grinning
Мехмет Алакурт ми звучи много силно и привличащо ме.
Завръщане си е моят филм.
А Аданалъ ми действа разсмиващо и влюбено в многото образи на МАА.

# 650
  • Мнения: 3 952
С двата си крака влизам в темата. С двете си ръце подкрепям всичко случващо се тук.
А вече имам и Три сърца. Едното  е на детето ми. Второто за съпруга ми. Третото за Чуждият мъж. Simple Smile

# 651
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Пуши и до като кара.

# 652
  • Мнения: 9 388
Рибка, значи... И моят обича рибка. Ако се загледам и по Къванч/Сеит сега, ще трябва да слагам по-често рибка на масата.

И аз съм за това да коментираме Аданеца тук. Ние Аданеца няма много да го коментираме, по-скоро кръвния му брат Мараз Али. За заглавие се доверявам на професионалиста Ваня и на другите творчески души в темата.

А с тази метеорологична станция на ръката (часовника, де), ще се обаждаме на нашето момче за прогноза за времето.

Пуши, снима, кара. Да му се вземе книжката! Няма само да го мислим по пътищата!

Последна редакция: ср, 03 юни 2015, 21:40 от Дданни

# 653
  • Мнения: 3 952
Божее този Мъж ще ме побърка. Много е готин. Идва ми да му пиша лично съобщение  във фейса.
Гол се снимал как снима......какви идеи има само....
зад него виждам бели чаршифи, нали?!

# 654
  • Мнения: 2 643

Искам да ме снима този фотограф. Точно такъв търся, голичък  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy, в нашия град ги няма такива. Ваня , този фотограф от Истанбул ли е, да тръгвам докато не се е наредила опашка за снимки  Joy Joy Joy

А за Аданалъто съм против да има друга тема, вече съм го писала назад в темата. Трябва тук да коментираме и не само този сериал а и всички минали и бъдещи проекти на Мехмет. За информация за бъдещи проекти разчитаме изцяло на теб.  newsm51 newsm51 newsm51

# 655
  • София
  • Мнения: 1 524

Ваня, след тези снимки как да се къпим и после да спим  newsm12 Ох, валериана няма да свърши никаква работа.
Щом е Мехмет Акиф, с отделна тема или тук, все ще съм в кюпа за следене  newsm10
Успокоил е обаче малко газта.

# 656
  • Мнения: 5 591
Мераба!

Момичета преди няколко дни имаше предложения да се пусне нова тема за "Adanali", други са против и са на мнение за да няма дублиращи теми за актьори да си коментираме тук. Моето мнение е да си коментираме тук,но  имам и предложение ако искате да променим заглавието на темата и да включим в него и двата сериала.Ако сте съгласни чакам и за вашите предложение за име на темата.


+1 И моето.
Ванче  Hug

1."Завръщане" с Мехмет А.Алакурт и проектите му след него.
2.Мехмет А.Алакурт и проектите му "Завръщане" и "Аданалъ"
Това са моите предложения за ново заглавие на темата.

За заместващият филм - аз го гледах онлайн до 10 епизод само. Къванч и Фарах са хубава двойка. Каста е добър .И музиката на дизито е хубава.



# 657
  • Мнения: 1 123

Идва ми да му измъкна фотоапарата от ръцете и да го ........ newsm78 .Красив , харизматичен и много сексапилем мъж  smile3534 smile3514

Искам го и аз като теб Сезонче се изкушавам да му пиша във ФБ  newsm78 newsm78

# 658
  • Габрово
  • Мнения: 36
Здравейте момичета!Имам едно питане, което не е по темата за "Завръщане".Бихте ли ми дали линк с преведени епизоди на новия сериал по БТВ, ако има такива?

# 659
  • Мнения: 2 643
На ЛАВА първото предложение ми харесва , няма смисъл да се разтяга и разводнява на няколко теми  newsm78 newsm78 newsm78

1."Завръщане" с Мехмет А.Алакурт и проектите му след него.

Които са гледали ще коментират , които не са ще четат и ако ги заинтересова и те ще гледат. Но според мен за всичките му проекти темата трябва да е една.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт