L`oreal professional

  • 15 999
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Никой нищо не казва за тези бои?Продават ли се и те или само шампоани и балсами?

# 31
  • Мнения: 607
Ползвала съм шампоана и маската за суха и изтощена коса-жълтеникава опаковка-не помня името.Много съм доволна.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Никой нищо не казва за тези бои?Продават ли се и те или само шампоани и балсами?

Май бои не се продават, защото те са им до колкото знам в професионални разфасовки и си ги смесват по професионален начин Laughingама и аз как го обясних. Имам в предвид, че цветовете и окислителите са им в големи разфасовки и те си ги смесват спрямо косата в нужното количество.

# 33
  • Мнения: 1 547
А къде намирате Керастаз? Ползвала съм преди години шампоан и балсам на марката - косата ми беше божествена. Сега отново искам да разгледам продуктите и да избера нещо, но кажете откъде?

# 34
  • София
  • Мнения: 10 309
А къде намирате Керастаз? Ползвала съм преди години шампоан и балсам на марката - косата ми беше божествена. Сега отново искам да разгледам продуктите и да избера нещо, но кажете откъде?


Едно време си ги купувах от фризьора, после дълго време не ги ползвах, докато миналата година не ми подариха шампоан и маска и пак се влюбих в тях...сега си ги поръчвам от тук.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
А как плащаш, с кредитна карта ли?

# 36
  • София
  • Мнения: 10 309
А как плащаш, с кредитна карта ли?
Да. Пристигат за около седмица.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
С Транскарт става ли? те май вече са международни:oops:

# 38
  • София
  • Мнения: 10 309
С Транскарт става ли? те май вече са международни:oops:
Не, става с Виза, Мастър кард или Дайнерс Клуб от тези които се издават в БГ.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
А тези Виза, които вече се издават от Мтел дали ще стане? Много ми се иска да си поръчвам от там.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 309
А тези Виза, които вече се издават от Мтел дали ще стане? Много ми се иска да си поръчвам от там.
Не знам... ако не са от рода на Виза Електрон, би трябвало да няма проблем  newsm78 но задължително преди да си вземеш карта, разгледай таксите по картата Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Много ти благодаря, наистина в ягодка има много добри предложения. Ще видя дали е Виза електрон и ако е - няма да си взимам.

# 42
  • Мнения: 2 922
Никой нищо не казва за тези бои?Продават ли се и те или само шампоани и балсами?
Продават се при фризьорите, които работят с тях.

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм доволна от продуктите на Керастаз.

# 44
  • Мнения: 258
аз ползвам шампоана"абсолют репер".
бихте ли ми припоръчате някаква хубава маска за обем?! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт