На море в Турция - тема 38

  • 124 707
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 16
И аз с подобен въпрос. Миналата година бяхме в Алания- DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5*-от 20 до 27 септември. Времето беше прекрасно  - 35 градуса - морската вода - чай ,на вечеря не сме слагали връхни дрехи . За тази година сме си харесали хотел - VOGUE HOTEL BODRUM 5 * във Бодрум с полет на 20 септември. Дъщеря ни не излиза от аквапарка - дали по това време на годината не е хладно в Бодрум ? Имам време да сменя дестинацията.   bouquet

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз с подобен въпрос. Миналата година бяхме в Алания- DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5*-от 20 до 27 септември. Времето беше прекрасно  - 35 градуса - морската вода - чай ,на вечеря не сме слагали връхни дрехи . За тази година сме си харесали хотел - VOGUE HOTEL BODRUM 5 * във Бодрум с полет на 20 септември. Дъщеря ни не излиза от аквапарка - дали по това време на годината не е хладно в Бодрум ? Имам време да сменя дестинацията.   bouquet
През 2013г. бяхме в Бодрум от 20-ти септември. През деня е топло и слънчево, водата става за къпане, но вечер ставаше хладно и определено има нужда от връхна дреха. А и самия курорт си е ветровит.
Избрали сте чудесен хотел и курорт.

# 512
  • Мнения: 16
Благодаря за отговора , мисля  че няма да можем преди 19 септември и може би е по- добре да сменим курорта ! Искаше ми се Мармарис , но не мога да си харесам хотел - подобен на горните два !
Държим най- вече на забавленията за 10 г. деца .

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 15:23 от lilies

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за отговора , мисля  че няма да можем преди 19 септември и може би е по- добре да сменим курорта ! Искаше ми се Мармарис , но не мога да си харесам хотел - подобен на горните два !
Държим най- вече на забавленията за 10 г. деца .
Няма нужда да сменяте курорта според мен, но ако решите може да погледнеш Анталия и по-конкретно Лонг Бийч /има коментари за него на първа страница/ и новия Ефталия Марин. И двата хотела имат добри аквапаркове, а и мисля, че са по-изгодни като цена от Вог в Бодрум.

# 514
  • Мнения: 16
Толкова много съм харесала VOGUE HOTEL BODRUM , че сега другите не ме грабват , но ме е страх малката да не се простуди в аквапарка.

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Толкова много съм харесала VOGUE HOTEL BODRUM , че сега другите не ме грабват , но ме е страх малката да не се простуди в аквапарка.
Няма да се простуди. През деня е горещо и слънчево, идеално за плаж. Само вечер след 20-21ч. захладнява, но тогава няма да ползвате аквапарка или да сте на плаж, нали  Wink

# 516
  • Мнения: 16
Много благодаря! Ще помисля още малко , аз съм си зиморничава. Ще разгледам за всеки случай и други хотели - харесвам и Хотел Rixos Sungate Port Royal , но там цената ми е над бюджета .

# 517
  • Мнения: 2 702
Относно фирма ОRIENT 99,мога да кажа ,че за Турция ползвам само тяхните услуги . Досега 4 пъти съм бил с тях невероятни са. Пълни професионалисти както служителите /придружителите в автобусите / така и представителите им в отделните градове в Турция. С тази фирма ,се чувствам сигурен. Всичко е изпипано до последният детайл да няма проблеми. Но кажат ли нещо трябва да се изпълнява . Спираме за почивка - казват - 15 минути ..отговор оо  не повече да са -- О кей 25 ще ви стигнат ли . Всичко се договаря на момента и няма проблеми.. Пусни този филм .. спри го ..смени го ..Те наемат само транспортни фирми като Хеброс бус и АС бус със луксозни автобуси.С тях всички автобуси са с телевизор. Относно мнение за хотел Гранд Белиш 5* в Кушадасъ -- това е много хубав хотел на 200 м от Палм Уингс - по стилен , но разнообразието на храна в Палм Уингс е в пъти повече . В този хотел всичко има , стилно по малко ...пример има 6 -10 вида кремчета /дисерт/ а в Палм Уинсг са просто 20 м .. розови , бембени и кавото се сетиш , В Гранд Белиш има вана във всяка стая. Плажат е хубав както този на Палм Уингс .Ние 2013г. обикаляхме с жената и където имаше празни шезлонки там лягахме, хич не ми пукаше на кой хотел са ..дойдат турците , виждат че сме от друг хотел и казват "Комшу проблем - Йок" , лежи си колкото си щеш ...и където си искаш.

# 518
  • Мнения: 7 605
Толкова много съм харесала VOGUE HOTEL BODRUM , че сега другите не ме грабват , но ме е страх малката да не се простуди в аквапарка.

Виж Voyage Sorgun в Сиде  Peace

# 519
  • Мнения: 3
Благодаря за насоките. Обаче тотално се обърках, аз мислех че края на август в Лара ще е приятно, не много горещо. Да питам за дете на 1,9 месеца кой хотел ще ми препоръчате. Лимитът ни е 3800 лв самолетна програма за двама с дете, близко до летището. Много сте ми от полза! Благодаря предварително Simple Smile

# 520
  • Мнения: 7 605
Краят на август си е още горещо, определено. Нямате ли възможност да преместите почивката към 10/15ти септември?

# 521
  • Мнения: 16
Разглеждала съм го ,много е хубав , само пързалките ми се струват малко.  bouquet

# 522
  • Мнения: 2 702
Благодаря за насоките. Обаче тотално се обърках, аз мислех че края на август в Лара ще е приятно, не много горещо. Да питам за дете на 1,9 месеца кой хотел ще ми препоръчате. Лимитът ни е 3800 лв самолетна програма за двама с дете, близко до летището. Много сте ми от полза! Благодаря предварително Smile

В края на март в района на Анталия ще е такава топлина ,че просто не ми се говори ..там сезона си е до към 20 октомври ..Избери си някакъв хотел , прегледай го през BOOKING , виж отзивите на руснаците , те се скъсват да снимат и да дават инфо ..виж го на картата къде е дислоциран от летището да е до към 60 км .И резервирай ,с такъв разкошен бюджет направо от 4 септември може и 14 дни да изкарате ...има хотели и хотели ...Където и да съм бил по хотелите в Турция все малки деца с колички съм виждал ,майки да разкарват. Но е хубаво да сте в хотел с по ниски етажи ...

# 523
  • Мнения: 7 605
Аз бих търсила хотел с много зеленина, за да има много сянка. Ние бяхме в Лара с дете на 2 год. 5 месеца но нямаше много сянка, пък и бяхме през средата на септември, за това не го препоръчвам.

Разглеждала съм го ,много е хубав , само пързалките ми се струват малко.  bouquet

6 пързалки има. В Анталия това е нормално число. Gloria Golf Resort Белек има 8, също много добър хотел.  Peace

# 524
  • Мнения: 48
Здравейте,

ако някой е бил наскоро в GRAND BELISH RESORT в Кушадасъ, ще съм благодарна да сподели мнение за хотела. Ще ми се да разнообразя малко хотелите, че до сега все в един и същи ходя. Сега съм се насочила към този и искам да прочета мнения.

Общи условия

Активация на акаунт