Професионални серии за коса - тема 82

  • 47 124
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 178
На мен това ми е вече четвърта опаковка Grinning
Използвах 3, разнообразих с 1 опаковка Митик ойл на ЛП и сега пак съм с този на Алфапарф Simple Smile

# 406
  • Мнения: 178
Снощи си поръчах от Зоя кокосово масло, ямайско черно рициново масло и масло от моринга. За първите 2 съм чувала, че са супер за косата. А масло от моринга някой ползвал ли е? Grinning

# 407
  • София
  • Мнения: 10 858
Вал, значи си много доволна от серума за растеж, щом толкова опаковки си изразходила?  Flutter

# 408
  • Мнения: 178
Вал, значи си много доволна от серума за растеж, щом толкова опаковки си изразходила?  Flutter
Ами, да Simple Smile
Около пътя та косата имам доста къси косъмчета, които със сигурност не са от накъсване. А и фризьорът ми като ме е боядисвал, ми е казвал, че имам доста нова коса Simple Smile
Е, пия е разни добавки... когато се сетя (там не съм редовна) Laughing
Та, по- скоро го отдавам на серума.

# 409
  • Мнения: X
Поръчки от английския ибей ходят ли на митница?

# 410
  • На ръба..
  • Мнения: 2 123
Нещата от Англия не би трябвало да ходят на митницата..нали сме в ЕС.
Аз проблеми с митницата не съм имала, идват си на адрес или до пощата..

# 411
  • Мнения: X
Благодаря   bouquet

# 412
  • Мнения: 72
И аз не съм ходила на митница за стоки от Англия. Идват си или на адрес, или ми оставят съобщение в пощенската кутия, че имам пратка в пощата.

# 413
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Поръчки от английския ибей ходят ли на митница?

Не  Peace

# 414
  • Мнения: 785
Поръчки от английския ибей ходят ли на митница?

Не  Peace
Зависи от коя държава се изпраща пратката Peace Например, ако продавачът е от Щатите, има голяма вероятност да мине през митница, нищо че си поръчала от английския ибей.
Фрейче, да не си решила да поръчваш Олаплекс Laughing

В момента нямам много време да се включвам по темата, само ви преглеждам набързо от телефона, но не мога да не се възхитя на косата на Магнолия Heart Eyes Страхотна просто Crazy Heart Eyes

# 415
  • Добрич
  • Мнения: 219
Според мен на Магнолия, Фрея, Бел, Жана и още някой дами трябва да им се забрани да публикуват  снимки  Laughing Шегувам се естествено. Мога само да си мечтая и все пак си знам, че никога няма да имам такава коса каквито и грижи да полагам за нея. И искрено им се възхищавам, че макар природата да е щедра към тях, не го приемат за даденост  bouquet

# 416
  • Мнения: 785
kate_p, благодаря ти  bouquet, ама само да те поправя, че при мен хич не е даденост Laughing Само къдриците са ми дадени ей така отгоре, иначе визията е изцяло в резултат на грижи. С тоя тънък и лесно увреждащ се косъм смятай как мога да изглеждам, ако си мия косата с Пантен, издухам я набързо със сешоара и приключа с безобразията... ooooh! Както си и правех де.. Mr. Green Добре, че отдавна ми влезе акъла в главата и започнах да влагам повечко пари и да полагам адекватни грижи, иначе и досега щях да си ходя като проскубана лисица.

# 417
  • ВАРНА
  • Мнения: 11
Привет момичета, отдааавна ви чета и ползвам съветите ви, но никога не пиша... Но сега имам нужда от съвет и мнение - ползвали ли сте : http://arlen.bg/product/2466/intenzivno-podhranvashta-maska-s-ak … thing-200-ml.html и http://arlen.bg/product/2465/podhranvasht-shampoan-s-aktiven-ker … thing-250-ml.html и доволни ли сте от тях? Чудя се тях ли да си взема или да заложа на сигурното Керастас Архитект... Моля ви за мнения.

# 418
  • Мнения: 65
Milenatae с какво смяташ да ги редуваш?

Във всички случаи Керастаз са си доста по висок клас козметика.  Wink

# 419
  • ВАРНА
  • Мнения: 11
Смятам да ги редувам с хидратиращите на Керастас Ултим Олео комплекс- шампоан и маска

Последна редакция: чт, 02 юли 2015, 18:00 от Milenatae

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт