Инвитро в Истанбул - тема 13

  • 87 991
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 698
Здравейте и тук! Писах в тема 12, но сега ще задам въпроса си и тук.
Със съпруга ми сме записали часове за 14 и 15 юли за прегледи съответно в "Мемориал" и в "Бахчечи". Интересувам се за хотел в близост поне до едната клиника, разбира се на прилична цена. Ако някой е ходил, моля да ми препоръчате. Както прочетох, "Бахчечи" се намира сравнително близо до площад "Таксим", което е в центъра.
Благодаря на всички момичета, които са публикували подробна информация за клиниките, как се стига да тях, цени и т.н. Благодаря и на всички вас, които споделяте щастието си тук и ни карате да вярваме, че то е възможно и за нас. Благодаря на всички услужливи жени, които не познавам лично, но ми пишат на лични съобщения с информация и съвети.
Лично аз бих скала да посетим с любимия Истамбул или Цариград по друг повод и при други обстоятелства, но пожелавам на всички въпреки прегледите и свързания с тях стрес да намерите време да откриете прелестта на този космополитен град, хванати за ръка с любимия мъж, без чиято подкрепа нищо не може да се увенчае с успех. И най-вече да сбъдем мечтата си за здрави бебенца.

# 16
  • Мнения: 69
Цопвам се и аз Simple Smile Късметлийска нова темичка! Събирам си малко прашец  newsm79 ! Успех на всички ни! Praynig

# 17
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Натака, по-скоро хотел в Шишли ( Sisli) ще ти е на пешеходно разстояние и от двете болници. В зависимост от това, което смяташ за близост, де. От Таксим ти трябва превоз. Например от Биг Бокс си на 10 мин пеша оот Мемориал и 25 мин пеша до Бахчеджи, но по един мнооого стръмен баир. Абе, порция баклава ги изгаряш  hahaha
И какъв по-хубав повод от това да посетиш Истанбул Simple Smile.
Успех на всички.

# 18
  • Мнения: 312
Nataka, ни е спахме в tree apples taksim suites https://www.thebookingbutton.co.uk/property_groups/THREEAPPLES?check_in_date=Check+In&check_out_date=Check+Out&number_adults=Adult&number_children=Child&promotion_code=Promo+Code&Submit=Book+Now
Намира се на площад Таксим, можеш да си направиш резервация

# 19
  • Мнения: 111
И аз се записвам. Успех на всички и скоро да гушкаме нашите бебета  Hug Благогаря за прашеца  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 312
Никсиа, сега  прочетох твоя пост, пишеш че преди 2 години си ходила в Истанбул и те са ти отказали да се занимават с вашия случай. Защо тогава пак отивате там  Thinking Имаш ли опити в Турция ???

# 21
  • Мнения: 452
 newsm51   Мерси за темичката,Бел !   
Ехаааа ,уникална ''Синята Джамия  '' -върнахте ме отново там .Боже,като се сетя с какви противоречиви чуства тръгнах към този Истанбул .А сега...?!?! Сега всичко в мен пита: кога пак ,кога пак ....!
Ихаа що прашец пада.Дано  след време и ние да ръсим !
Успех на всички !

# 22
  • Мнения: 156
Запис и от мен.Да ни е на късмет новата тема!

# 23
  • Мнения: 3 406
Успех момичета   Hug  Бел, страхотна тема      bouquet

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Запис и от мен. Дано темата се препълни с много положителни резултати. Благодаря на всички споделящи и подкрепящи борбата ни момичета. Чудесно е да имаш къде да попиташ за съвет или просто да споделиш за да почустваш че не си сам в борбата. Успех на всички  и лека бременост на успелите.

# 25
  • Мнения: 399
Успех на всички запътили се към прекрасния Истанбул и лекарите сбъдващи мечти.

# 26
  • Мнения: 314
Никсиа, сега  прочетох твоя пост, пишеш че преди 2 години си ходила в Истанбул и те са ти отказали да се занимават с вашия случай. Защо тогава пак отивате там  Thinking Имаш ли опити в Турция ???
Не - преди 2 г правихме опит там /неуспешен/; аз съм с ИЯР и сега за да се стартира искат някой изследвания отново, за да преценят дали вече не е късно. Ще бъда повикана на контролен преглед, в случай че изследванията които изпратя са ок за тях. 2 г за ИЯР са много- дано имам късмет.

# 27
  • Мнения: 724
Много късмет на всички  Hug

# 28
  • Мнения: 84
Обичам числото 13, вярвам че ще донесе много късмет на всички  Simple Smile Благодаря за страхотната тема, ~Bell~  bouquet Благодаря за споделеното и за вълшебния прашец, момичета  Heart Eyes

viper, при нас беше същото, и си права че май това е редовното обяснение на неуспехите, не знам защо никой не се замисля за друга причина или поне не си личи да се замисля. Вече толкова са ме убедили че са ми некачествени яйцеклетките, че д-р Карликая като ми каза че не са били толкова лоши, веднага реших че просто ме успокоява  Blush Благодарна съм му че не ме кара да се чувствам виновна и дефектна, както тук. За мъжа ми на нас каза да си пие витамините.

Успех на всички и много щастливи постове в темата EFP stork-boy stork-girl


# 29
  • София
  • Мнения: 2 055
Nyxia, ако е удобно би ли споделила какви изследвания ти искат, понеже и аз съм с ИЯР и в Надежда вече се отказаха от мен и ме насочиха към донорска програма, септември ще ходим в Бахчеджи, август ще запиша час, но много ме е страх, че и за  мен е вече късно, на стимулации не отговарям, единствената ми надежда е в ЕЦ, декември ми извадиха 2 Я на абсолютно ЕЦ и двете се оплодиха уж бяха добре, но ЧХГ ми беше 4.

Успех на вички момичета запътили се към Истанбул.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт