ЧСОУ "Юрий Гагарин"

  • 18 459
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Здравейте,
Синът ми ще е втори клас през есента и му избирам частно училище във Варна.
Като чета вашите коментари, това е отлично.
Но имам следното притеснение ..
Държа подготовката по английски и математика да са най- добрите.
Предвид на това, че се учи и руски... набляга ли се и на другите два предмета?
То всъщност като гледам от първи до 4 клас няма английски даже .. така ли е ?
Паралелка с английски има ли ?

Последна редакция: нд, 05 авг 2018, 23:38 от Desy.vlad

# 31
  • Мнения: 3
Desy.vlad При срещата ни с директорката тя каза, че имат и английски в началния курс по настояване на родителите. В първи клас чужд език учат само говоримо, приоритет е българския Simple Smile

milenski67 Униформите се заплащат както навсякъде. Имат официална и ежедневна /от втората задължителни са само тениските - съответно с къс или дълъг ръкав/. Извън учебниците, които осигурява МОН за всяко дете всичко останало си го купуваш - пособия, помагала не зная точно, не бяха много изчерпателни. Rolling Eyes

# 32
  • гр. Варна
  • Мнения: 88
Desy.vlad При срещата ни с директорката тя каза, че имат и английски в началния курс по настояване на родителите. В първи клас чужд език учат само говоримо, приоритет е българския Simple Smile

milenski67 Униформите се заплащат както навсякъде. Имат официална и ежедневна /от втората задължителни са само тениските - съответно с къс или дълъг ръкав/. Извън учебниците, които осигурява МОН за всяко дете всичко останало си го купуваш - пособия, помагала не зная точно, не бяха много изчерпателни. Rolling Eyes



И заслужава ли си да се дават толкова много пари, така и не разбрах. За началния курс отзивите са добри, но за по-нагоре май нещо не се получава с тази самоподготовка и в седми клас хем високи такси, хем пари за частни учители.

# 33
  • Мнения: 3
Дали си заслужава ще видим в края на годината Simple Smile Но и при най - проста аритметична сметка става ясно, че една добра занималня плюс плюс елитна езикова школа плюс поне два спорта плюс три хранения на ден на ресторантски начала, кръжоци, извънкласни форми, други занимания, индивидуален подход, психолог... не би излязло по - евтино Yum Така чистия въздух, красива природа, защитена среда, охрана, видеонаблюдание и добрата материална база комай ти идват без пари Wink Спестяваш също: време, водене, вземане в най - натоварен трафик, нерви, гориво, амортизация на автомобил... За мен всичко това са предимства. Имам и притеснения, разбира се, но надявам се да имаме късмет и детето ни да попадне в добра среда.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 07:37 от Diva_74

# 34
  • софия
  • Мнения: 284
Една приятелка води дете там.Доволна е.

# 35
  • Мнения: 175
За униформите подробности можете ли да кажете? На практика колко лота е добре да се поръчат от фирмата? За тениските със сигурност знам, че трябва да се купят от магазина понеже са със лого. За долнището същото ли важи или не е задължително (стига да отговарят на изискванята)? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт