Има две черти,но съм притеснена...

  • 8 037
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 817
На мен гаденето ми се появи към втори месец мисля и отшумя към четвърти и беше ужасно. Изключително се радвам на жени, които са имали щастието да не им се гади. На два пъти повръщах и имаш "щастието" и двата пъти да съм на работа, да е пълно с хора и яко да се разбере за какво става на въпрос  Mr. Green Embarassed Зацапвания не съм имала, болки обаче имах и то на моменти със странни подувани и то съвсем в началото, когато горе долу се е имплантирала клетката. Брех как ги зная нещата!  Heart Eyes Grinning Така изброените неща в поста изобщо не оставят място за съмнение, че нещо не е в ред, ако е само едно липсващо гадене, то значи няма нищо липсващо в матката!  Mr. Green Laughing Успешна бременност!! Hug Peace

# 46
  • Мнения: 534
Здравейте отново..днес бях на лекар и ме гледаха на ехограф,там показа,че съм  в 4та седмица и бебо е 7 мм.Важното е,че е в матката и за сега всичко е ок.В сайтовете за изчисление ми е показало грешно,защото ми отчита 6 г.с седмица и аз очаквах пулс,но се оказа доста рано...Благодаря на всички,които се опитаха да ме успокоят  Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 12:16 от M_E_G_I

# 47
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
МЕГИ, Hug Честито! Лека бременност ти желая.. Hug

# 48
  • Мнения: 534
Благодаря Glloryta ,забравих да кажа,че ми изписаха комбинирани витамини  Femibion били нови на пазара има за ранна и късна бременност и Maltofer fol за анемията,без допълнителна фолиева к-на,защотото имало и в двете...ще пиша пак   bouquet  Hug мерси отново...

# 49
  • Мнения: 42
Един път не ми се е догадило за сега, а съм вече в доста напреднала бременност. Нито зацапвания, само тъпа болка и придърпване в долната част на корема. Може и ти да си от късметлийките. Лека бременност и си мисли само за хубави неща, не се връзвай на глупости.

# 50
  • Мнения: 83
Здравейте отново, моите притеснения продължават. Както писах по - напред в темата на 5 дни закъснение не се видя плоден сак в матката, на 7 дни закъснение се видя плоден сак с размери 0,42 см, в събота бях отново на преглед и на вече 14 дни закъснение се видя само плоден сак, който не е нараснал много - с размери 0,75 см и отговаря на 5 гс. и 1 ден, т.е. изостава с една седмица. Ембрион не се вижда, преглеждат ме с вагинален ехограф. Докторът не е много обнадежден в събота съм пак на преглед, имало някаква надежда впредвид на това, че предния път едва сме видя ли сака, но аз мисля вече за най-лошото и се подготвям за трето кухо яйце. Съсипана съм вече.

# 51
  • Мнения: leet
Алена, надявам се искрено притесненията ти да са неоснователни. Първия път, когато отидох да установят бременност ми казаха, че се вижда само плоден сак, а в амбулаторния лист бяха писали "Неубедителни сърдечни тонове". Това беше към 5 г.с.  Действително ми беше много притеснено, тогава отидох на частно, при един специалист, който има супер техника и той видя пулс на плода още в 6 г.с, при това през корема! Искам да кажа, че понякога техниката на лекарите е кофти и това може да доведе жените до лудост. Моят съвет е - иди при някой който има хубава техника. Това, че върви назад не е много притеснително, защото зависи от овулацията и т.н. Стискам палци, всичко да е наред, горе главата Simple Smile

# 52
  • Мнения: 10 874
alena_, Dimana_84 е напълно права. Не се отчайвай отсега. Все още има надежда и искрено ти желая този път да се получат нещата. Praynig Аз също бих се допитала и до друг лекар. Във форума е пълно с истории на жени, които дори са диагностицирани с "кухо яйце", а това се оказва грешка. Силно стискам палци тревогите ти да са напразни!!! Praynig

# 53
  • Мнения: 83
Сега, се връщам от преглед и съм отчаяна. Плодният сак е нарастнал и вече отговаря на седмицата си, но има само жълто мехурче, доктора не видя ембрион и ми написа мнение са аборт. Трябва да съм в 7с. и 1 ден. Според него няма смисъл да чакам повече.

# 54
  • Мнения: 1 167
Сега, се връщам от преглед и съм отчаяна. Плодният сак е нарастнал и вече отговаря на седмицата си, но има само жълто мехурче, доктора не видя ембрион и ми написа мнение са аборт. Трябва да съм в 7с. и 1 ден. Според него няма смисъл да чакам повече.

Според мен потърси и друго мнение Peace

# 55
  • Мнения: leet
Потърси наистина второ мнение. Не разбирам  как ще нараства плодния сак, а да няма ембрион. Чуй още едно мнение, за да си сигурна, че не е станала някоя грешка. Впрочем, ти кръвен тест пусна ли си и ако да, какво отчитат стойностите?

# 56
  • Мнения: 83
Докторката ми каза, че няма смисъл от кръвен, на ехограф вече трябвало да се види, а и теста няма да реален, защото пия дуфастон и съм направила няколко инжекции прегнил /по нейна препоръка, след установяване на бременността/. Миналата събота сака изоставаше по размери беше 5г.с. и 1 ден, за една седмица е нараснал двойно и по размери отговаря на 6г.с и 5 дни. Чета в интернет, че може плодния сак да расте и пак да е кухо яйце.

# 57
  • Мнения: 5 037
Докторката ми каза, че няма смисъл от кръвен, на ехограф вече трябвало да се види, а и теста няма да реален, защото пия дуфастон и съм направила няколко инжекции прегнил /по нейна препоръка, след установяване на бременността/. Миналата събота сака изоставаше по размери беше 5г.с. и 1 ден, за една седмица е нараснал двойно и по размери отговаря на 6г.с и 5 дни. Чета в интернет, че може плодния сак да расте и пак да е кухо яйце.

Alena,моето кухо яйце и мнение за кюретаж е вече на 9г.В 7г.с+5 дни не се сърдечна дейност.После отидох направо  13 г.с.Бях убедена,че този път се е получило,след 3 неуспешни опита.
Желая ти много вяра и успех Hug

# 58
  • Мнения: 509
не се отчайвай, много съжалявам  Cry. Потърси наистина второ мнение няма да е лошо, поне да си сигурна, че си направила всичко, което е възможно

# 59
  • София
  • Мнения: 107
И все пак потърси и второ мнение, ако трябва и трето!
Не бързай да се предаваш!

Общи условия

Активация на акаунт