Fineti rodi

  • 3 896
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Момичета имам страхотна новинка!
Финети снощи е родила момченце!
Много се радвам!
ЧЕСТИТО И МЪЖКА РОЖБА!
ФИНЕТИ ОБИЧАМЕТЕ!

За тези които не я познават да кажа,че тя също мина от този форум
и не се отказа повярва в себе си  и вижте резултата!

Момичета вярвайте в себе си и бъдете силни!
и ще имаме прекрасен резултат!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 959
Честито на Финети   bouquet
Дано имат само положителни моменти отсега нататък, много радост и любов  love001

# 2
  • Мнения: 2 849
 newsm51 newsm51 newsm51Честито на Финети !Да и е жива и здрава рожбичката и много да я радва  . Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 123
ФИНЕТИ, И ТУК ИСКАМ ДА ТИ ЧЕСТИТЯ!!!
БЕЗКРАЙНО СЪМ ЩАСТЛИВА ЗА ВАС. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ОТТУК НАСЕТНЕ - ЗАСЛУЖЕНО СПОКОЙНИ!!!ЦЕЛУВКИ!

# 4
  • Мнения: 1 029
Честито, миличка Финети!!!!!
Желая ви много, много здраве и само радости с малкият мъж!!!
Целувки!!!

# 5
  • Мнения: 651
Да са живи и здрави и от мен! Нека им се случват само хубави неща и да радват таткото. Дано всички от този форум се похвалим така - кой по- скоро, кой по-нататък. ЧЕСТИТО на Fineti и да нацелува бебчо от нас. newsm51

# 6
  • Мнения: 3 166
ЧЕСТИТО БЕБЕЧЕ! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВИЧКО! ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТКО! ДА ИМ ДОНЕСЕ БЕЗКРАЙНИ МИГОВЕ ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!
  И ДА ПОВЛЕЧЕ КРАК, ТА СЛЕД ВРЕМЕ ВСИЧКИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ ДА ГОВОРИМ САМО ЗА МАЛКИТЕ СИ БЕБОЦИ!
  ПОЗДРАВИ И ПРЕГРЪДКИ И ОТ МЕН, МИЛА ФИНЕТИ. ТИ СИ МАЙКА-ГЕРОЙ!
[/color]

# 7
  • Мнения: 3 591
Честито миличка! Да ти е живо и здраво синчето и ти и таткото да му се радвате!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Много се радвам, че форумските бебоци се увеличиха с още един Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 091
БРАВО!!! много се радвам! да ви е живо и здраво бебчето!!!

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ух,колко се радвам!
Да е жив и здрав младежа!
И леко завиждам...Че аз имам още дълъг път да извървя до този момент.
ЧЕСТИТО!

# 10
  • Мнения: 218
 newsm51Честита ти радост Финети. Да ти е жив и здрав малкият мъж, да се гордееш много с него. Заслужаваш го! newsm51

Следях с трепет бременността й. Толкова многа се радвам.

# 11
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО, ФИНЕТИ !!!

ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ. МНОГО РАДОСТИ ДА ВИ НОСИ И ОТ ТУК НАТАТЪК САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ   bouquet

# 12
Много, много се радвам за настоящото й щастие. Да е живичко и здравичко чочето. Да расте голям, здрав и лъчезаран и да е радост за мама и тати.
На мама Финети много бързо възстановяване и да се радва на заслуженото си щастие. 
  newsm51 newsm44

Правя грешки, когато се вълнувам.  Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито мило майче!Да сте живи и здрави с малкото мъжле и татито,много да ви радва и скоро да го дарите и със сестричка! Laughing

# 14
  • Мнения: 5 391
Честито!!!!!  bouquet

# 15
  • Мнения: 388
Момичета не съм ви казала тук
Малкия мъж на Финети се казва Стоян
тежи само -3,400 и е висок пич 53 см.
Ще ви пратя снимки когато я изпишат

# 16
  • Мнения: 218
mimi4благодаря за информацията. Тъкмо щях да питам за подробности. А как е тя, как е минало раждането?

Чак днес видях:
radi-t   Честита ти рожба и на теб! Да ви е живо и здраво детето и много да ви радва!!!           bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 7 035
4естито да ви е жив и здрав!Да ви донесе много радост и щастливи мигове!

# 18
[color=pink]ЧЕСТИТО И ОТ МЕН. Много здраве и щастливи моменти на мамчето![/color]

# 19
  • Мнения: 7 111
Ради, и ти си родила вече! Много, много се радвам и за теб! Бъдете живи, здрави и много щастливи с дребето, а  от останалото достатъчно!  bouquet   
Само да не бях такава разсейка. Embarassed

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 18:55 от рони

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
ЧЕСТИТО!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 21
  • Мнения: 112
Честито Финети!
Да е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва.
smile3525

# 22
  • Мнения: 3 166
Честито бебоче и на Ради! Само хубави мигове и приятни емоции да донесе на мама! А на нея желая бързо възстановяване! newsm51

# 23
  • Мнения: 2 849
Честито бебоче и на Ради! Само хубави мигове и приятни емоции да донесе на мама! А на нея желая бързо възстановяване! newsm51
Благодаря ! Blush Heart Eyes

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на Финети и РАди - толкова хубави новини! Момичета, да се разпишете в щасливата тема - темата за вярата в щасливия край!
Много щастие и всичко най-хубаво за вас и децата ви!

# 25
  • Мнения: 1 029
Честито и на Ради!
И на вас желая само здраве и щастливи мигове!!!

Ех, колко се радвам за вас, момичета!!!


# 26
  • Мнения: 388
Ради Честито БЕБЧЕ!

 newsm51 newsm51 newsm51
Много е сладко

# 27
  • Мнения: 311
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА  newsm51 ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ  newsm32  newsm32  newsm32  ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЕЗКРАЙНИ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО

# 28
  • Мнения: 779
От цялото си сърце ви желая всичкото щастие на земята, мили майчета! Сега държите най- голямото чудо на света в ръцете си, прекрасно е нали!!!!!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, мила Финети!
Ради, честит ти син и на теб! Да са живи и здрави малките юнаци, само радости да ви носят!!!!

# 30
  • Мнения: 651
И аз съм от разсеяните-  smihesorry- ЧЕСТИТО И НА РАДИ! Да ти е живо и здраво малкото мъжле /и голямото де/ и само радости оттук нататък. И мами - зарадвайте ни и с някое момиченце, че и тия две мъжлета / на Ради и на Финети/ да има на какво да се радват като пораснат! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 218
Айде де, и аз искам. Молете се да успея догодина за да има и снахи за този форум. Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 22:50 от ellynor

# 32
  • Мнения: 651
Ще стискам палци - ОБЕЩАВАМ! Grinning

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 302
Здравейте и от мен. Много благодаря на всички от този форум. Пожелавам на всички да преживеят същото щастие   bouquet Hug
Накратко за моето раждане - приеха ме с 6 см разкритие в 20 часа и в 22 часа на 21 март се роди моето слънице. Искам да благодаря на акушерка Ани Кръстева за това, че детето ми се роди без проблеми. Аз имам 4 шева, защото се наложи да ме отрежат, че той се беше увил в пъпната връв.
Нямам думи да опиша отношението в бургаската болница. Жалко, че в Бургас няма една частна клиника. Не пускат бащата изобщо да си види детето и се държат с теб все едно си никой. Никаква информация и никой не ти показва как се слага детето на гърда. Ние имахме малко жълтеница и се наложи да му правят фототерапия - това беше най-ужасното преживяване за  мен. Вчера билирубина му падна и ни изписаха. Вече едва издържах, защото и гърдите ми бяха доста напрегнати, а там просто нямаше как да се изцедя като хората. Снощи като го съблякохме да го къпем, видяхме, че целия е подсечен от къпането и миенето в болницата. Никой не ги маже децата с олио, само някоя по-свястна акушерка 
Моето слънчице засега е кротко, но има време 

# 34
  • Мнения: 3 166
fineti , миличка, радвам се дате видя пак сред нас т.е. да ВИ видя. Нали вече сте двама! Целувки на бебчо! Не се хвалиш оставя ли те нощно време да спинкаш?

# 35
  • Мнения: 218
fineti, добре дошла отново, вече мама. Още веднъж честита радост.  bouquet За жълтеницата, не се притеснявай и моя син я изкара по-тежко и беше на фототерапия. Изписаха ни на 6-тия ден и след това давах глюкоза на бебчо. И във Варна положението в АГ по отношение на грижите за децата е същото. Има изключения, но те са малко. На Тони единственото му омазняване в болницата беше сутринта преди да ни изпишат, като подарък едва ли не. Пожелавам бебо много да спинка и да папка. Целувки и на двамата.  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 08:27 от ellynor

# 36
  • Мнения: 3 537
Честито!   bouquet Hug Hug Hug

# 37
Честито на Финети и финети джуниер целувки и много здраве на двамата

# 38
  • София
  • Мнения: 1 098
Финети,честито! newsm74  Радвайте се на бебчо,и мноооого се обичайте.Сега е наш ред да почваме да се хвалим с по две   EFP    bouquet   bouquet   bouquet

# 39
Честито на Ради и Финети и от мен!!!!!  newsm51 Да са живи и здрави и само радости да получават от своите малки и големи мъже!!!! Това сигурно е прекрасно!!!!
Много здраве и късмет от тук нататък мамчета!!!!
smile3525

# 40
  • Мнения: 993
Честито на Финети и Ради - толкова ви се радвам, момичета!
Като гледам, следващите сме ние с catnadeen и irinii. Стискайте ни палци да разведрим с още добри новини този тъжен форум!

# 41
  • Мнения: 3 591

Финети, Ради, е  и ако не си признаете сега, че треперенето по време на бременността е само избледнял спомен Simple Smile Поне при мен стана така. Много е хубаво когато всичко има щастлив край Simple Smile
Ирини, Миньонче, catnadeen чакаме ми с нетърпение да донесете още форумски бебенца Simple Smile


# 42
  • Мнения: 357
Честито, Финети, честито, Ради! Да сте живи и здравички всички вкъщи!
Черпя от вашия оптимизъм!

# 43
  • Мнения: 2 849
Здравейте ,момичета ! Heart EyesБлагодаря за пожеланията и поздравленията !Както е казала Деси много  е хубаво  когато всичко има добър край .Пожелавам на всяка една от вас да гушка скоро бебче ,пожелавам на вече очакващите мами лека бременност  Heart EyesОбичам ви .

# 44
  • по света
  • Мнения: 1 587
Честито и от мен и на двете!!!
Да са ви живи и здрави и да ви радват всеки ден!!!  bouquet

# 45
  • Мнения: 3 591
Пожелавам на всяка една от вас да гушка скоро бебче ,пожелавам на вече очакващите мами лека бременност  Heart Eyes

и хайде малко моми на хоризонта Laughing и 3те форумски бебета се оказаха МЪЖЕ Mr. Green

Толкова по въпроса, че момчетата не оцелявали Naughty

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 302
Още веднъж благодаря на всички.
Наистина като се сетя за всички страхове през бременността ми ...
Но мога да ви кажа, че си струваше. На всички пожелавам да преживеят това.  newsm51

# 47
  • Мнения: 3 166
От твоите уста в божиите уши! Praynig
Целувки на бебчо! ама многоооооооооооооооо целувки... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт