По колко дупки имате на ушите

  • 4 837
  • 93
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 120
Аз имам по една и сега понеже ми се струва още рано да пробия ушите на дъщеря си, се замислих дали да не свърша тази работа върху моите уши, но дали няма да стане понатруфено се чудя  newsm78, хич не харесвам да се прекалява с бижута  Rolling Eyes

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ами аз имам много- 2 на едното и 4 на другото. Спомени от гимназията Crazy Тогава носех много малки халки или топчета. Сттоеше добре.

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз имам 3 дупки. Сложила съм си мънички златни, гравирани халки. Ми не е претруфено, според мен. Всеки си има вкус.
На дъщеря ми й пробихме ушите на 9 месеца.

# 3
  • Мнения: 4 473
В 10-ти клас имах смелостта(сега къде ти такава Crazy) да си пробия саморъчно с обикновена игла втора дупка, но само на едното ухо. Носех малки халки, бяха много модерни Mr. Green.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
На едното ухо имам една дупка, а на другото - 3 дупки. Нося малки камъчета на двете допълнителни дупки и хич не стои натруфено. Много шик е даже Flutter

# 5
  • Мнения: 1 951
И аz имам три (обЩо). На мен ми харесва.

# 6
  • Мнения: 35 961
по една на всяко, ако можех сега - не бих си пробила и една дупка  Peace
за мен е адски шик жена с непробите уши, ама никога непробивани, а не просто със зараснали дупки, пък е и супер рядко  Whistling

# 7
  • Мнения: 2 125
5 общо, но не нося обеци в момента, а и дупките май са се запушили newsm78

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Винаги съм имала само по една дупка на ухо.
Въпрос на вкус.
Преди години (може и сега да има Wink), имаше един халкички, които се поставяха на ухото като втора обица, не е нужно да имаш дупка, а сега има и самозалепващи се камъчета.

# 9
  • Мнения: 7 186
На едното ухо имам една дупка, а на другото - 3 дупки. Нося малки камъчета на двете допълнителни дупки и хич не стои натруфено. Много шик е даже Flutter

И при мен е така. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 3 356
На едното две,на другото три.Но от няколко години не ги ползвам всичките.

# 11
  • София
  • Мнения: 291
И аz имам три (обЩо). На мен ми харесва.
Също  Peace

# 12
  • Мнения: 2 956
На едното 5,а на другото 3...всички собственоръчно пробивани  Laughing
всякак е добре...зависи какви обици носиш-може и да е шик,а може и да е отвратително  Peace

# 13
  • Мнения: 270
Една на едното и две на другото, в случаите, когато имам време да си сложа обици Simple Smile нося две малки бели камъчета-лично на мен много ми харесва!

# 14
  • Мнения: 3 042
На едното ухо имам 3, на другото 1. В момента обаче нося само две обици - голями халкички.

# 15
  • Мнения: 341
И аз си имам спомен от тийнеиджърските щури години - 1 дупка на едното ухо и 4 дупки на другото, като едната от тях е горе, на хрущяла... Sick Но продължавам да си ги "ползвам" - свикнала съм си с тях, обичам си ги...  Wink

# 16
  • Мнения: 1 489
Аз имам и на двете уши по една,но много харесвам с по няколко дупки и кой ли ден ще отида да си ги продупча.

# 17
  • Мнения: 3 153
На едното имам 2. На другото 1.

# 18
  • Мнения: 2 255
На едното УШО имам 1, а на другот - 2  Wink

# 19
  • Мнения: 8 505
По 6 на всяко ухо.От първата до последната съм си ги правила сама.

# 20
  • Мнения: 3 372
Имам по 1 дупка на всяко ухо Grinning

# 21
  • Мнения: 298
На едното имам 3 / бяха 5/, а на другото 1 дупка.

# 22
  • Мнения: 2 550
По една...алергична съм към всякакви обеци, а имах желанието да си надупча ушите доста, ама не било писано Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 4 546
по 1 на ухо. и не смятам да имам повече  Wink

# 24
  • Мнения: 5 391
В ученическите си години имах по 3 на всяко ухо, сега съм ги свела само до 2, т.е общо четири за двете уши. Peace

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
На едното имам 2. На другото 1.

И аз така.

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Общо три, само две от които функциониращи в момента!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 27 524
Общо 5  bowuu

# 28
  • София
  • Мнения: 39 761
На лявото имам 3, на дясното - 4.

# 29
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Аз имам три на едното и една на другото като две са ми основни, т.е. там си позволявам по-големи и интересни обеци, а дрегите две са стандартно или с еднакви халкички, или с еднакви топченца Grinning

# 30
  • Мнения: 6 155
На едното ухо имам една дупка, а на другото - 3 дупки.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
по 1 на ухо. и не смятам да имам повече  Wink
Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 11 004
На лявото - 4. На дясното - 2.  Simple Smile

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 505
По една дупка на всяко ухо.Така ми харесва.

# 35
  • Мнения: 4 362
по 1 на ухо. и не смятам да имам повече  Wink

И аз така  Peace

# 36
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
общо 9 - 6 на едното и 3 на другото!ползвам си само 2  newsm44

# 37
  • Мнения: 1 202
На дясното ухо имам 1 а на лявото 3.Когато си пробих допълнителните 2 дупки на лявото ухо бях в 10 клас.
 Но сега  нося обици малки халкички по една на ухо. #Crazy					

# 38
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Към 20-тата ми година си пробих ушите, носих обици около 1 година (много се грижех за дупките). Но след това се възпалиха последователно и двете ми уши (бяха станали като боксови круши), трябваше да махна обиците и дупките заздравяха (затвориха се) за около 1 седмица .

Майка ми, баба ми (на майка ми майката), а и сестра ми ... са имали някога дупки. Всички обаче заздравяват много бързо (не остава дупка де...)

# 39
  • Мнения: 1 999
На едното ухо имам една, а на другото три.

# 40
  • Мнения: 7 430
Имам 3-ки, но едната стои празна Mr. Green
Понякога ми се е искало да сложа поне още по една на ушенце Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 2 044
На двете уши по три дупки,но само на първите си слагам обици.Вече не ми харесват по сто обици на ухото Wink

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На едното ухо имам една, а на другото три.


и аз така

# 43
  • Мнения: 573
На едното ухо 3 дупки на другото 1.

# 44
  • Мнения: 992
На едното имам 2. На другото 1.

И аз така

# 45
  • Мнения: 3 932
3/1, но незнам дали двете о6те функционират, за6тото от доста отдавна нося само по една на двете у6и...

# 46
  • Мнения: 5 299
Аз съм пиърсинг маниачка(в начална фаза) Mr. Green На едното ухо имам 1, на другото 4 - всички дупки са запълнени(с обеци) Mr. Green, дори и спя с тях Heart Eyes СЕга продължавам и с други части на тялото...

# 47
  • Мнения: 5 317
На двете по една.

# 48
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На едното ухо- 1, а на другото-2

# 49
  • Мнения: 310
На едното 0 , а на другото.....пак 0  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 3 787
2.Много скучно,ама не ми е и хрумвало даже да си дупча ушите още Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 403
2 дупки,замислям се дали да не сложа още някоя  newsm78

# 52
  • Мнения: 5 622

 Аз имам по три дупки на всяко ухо. РЯдко ги запълвам всички едновременно обаче  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 607
По една на всяко.Едната от които е запушена.

# 54
  • София
  • Мнения: 786
2 на едното и 5 на другото  Grinning Нося малки халкички и едно малко гущерче, не ги свалям за нищо на света (само за да ги чистя)  Sunglasses

# 55
  • София
  • Мнения: 1 481
Общо три, две на дясното и една на лявото ухо. В 9ти клас си бях пробила сама с една губерка дупка на хрущяла на дясното ухо   perko  Но постоянно се възпаляваше и се принудих да  махна обицата, и така си зарастна дупката Sad Сега съм с по една сребърна халка на всяко ухо...

# 56
  • София
  • Мнения: 5 828
На едното ухо имам 3, на другото 1. В момента обаче нося само две обици - голями халкички.

И аз съм така, отдавна не съм си ги ползвала, дупките де, ама не са зарастнали  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 427
По една на двете уши!

# 58
  • Мнения: 6 164
По една имам и сега се радвам, че не се подведох по модата преди години да си наредя по 2-3 на ухо. На косъм бях...

# 59
  • Мнения: 3 760
На лявото 3, на дяснота 1. Но отдавна не съм слагала никакви обици.

# 60
  • Мнения: 5 103
По една

# 61
  • Мнения: 1 493
По една .

# 62
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
На дясното ухо имам 2, на лявото-само едничка! Не ламтя за повече!  Mr. Green

# 63
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По едничка Cry

# 64
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На дясното - 2 дупки, а на лявото  - 1.

Между другото имаме записан час за събота сутрин да пробием ушетата на Габи.

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 4 397
На едното ухо имам една дупка, а на другото две, замислям се за още една тия дни  Laughing

# 67
  • Мнения: 2 609
На едното 2, на другото 3. На допълнителните дупки нося малки халкички, а на другите по-големи Peace.Много си ми харесва и сега Wink.

# 68
  • Мнения: 3 537
Имам 3 дупки на лявото ухо и една на дясното.Като едната на лявото си я пробивах сама,ама с тънка игла и трябва и обицата да е тънка иначе ме дразни.

# 69
  • Мнения: 2 407
Имам общо 12, на едното 8 на другото 5, но съм само с по една обица, но като искам си слагам по още една на едното.

# 70
  • Мнения: 1 381
аз имам по една на всяко ухо, но съм си ги правила втори път, защото от носене на големи обици ми се разшириха ужасно дупките и се наложи да ми ги зашият и нови.
Обаче сега пак си търся такава процедура, щото едната дупка на ми я центрираха и не ми харесва как ми седят обиците там.  ............ та ако имате инфо моля споделете, че там дето си ги правих не съм доволна.

# 71
  • Мнения: 364
само по една! Grinning

# 72
  • Мнения: 51
На лявото имам 3, а на дясното 9. Бяха 11, но за съжаление 2 не издържаха  Cry

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 926
На едното една , на другото-две. Едната си я пробих сама, когато бях в гимназията Laughing

# 74
  • Мнения: 219
Спомен от училищните години - 3 на ляво, една на дясно ухо.
От 5 години не нося никакви обици, и ако сега трябваше да си продупчвам ушите - НЕ.

# 75
  • Мнения: 226
само по 1 на всяко ухо
преди време на лявото имах 2 но зарастна

# 76
  • Мнения: 1 930
На дясното- една, а на лявото- 4.  Добре, че тия 3-те допълнителни зарастват, щото вече не ме кефи с много дупки. Бях тийнейджър като се надупках  Crazy

# 77
  • Мнения: 2 271
На едното ухо имам 4 дупки,на другото една.Но от 2 години обица не съм слагала.

# 78
  • Мнения: 703
5-на дясното и 2-на лявото!

# 79
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Общо две. Като ученичка имах втора дупка на едното ухо, обаче тогава за такива неща наказваха по училищата и трябваше всеки ден да махам обецата и да слагам лепенка на ухото. В един момент ми писна и я оставих да зарастне. Сега мисля да си направя на пъпа, но чакам първо да ми се поприбере шкембето.

# 80
  • Мнения: 1 063
На едното ухо 3(но ползвам - мн. тъпо звучи, ама си е така) само 1-та, а  на другото 1. Значи ползвам си общо 2.

# 81
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
по една на всяко ухо

# 82
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
3 на едното и две на другото, но вече не нося обеци, защото ми писна

# 83
  • Мнения: 1 193
Аз имам една на едното ухо, толкова ме е страх , че не можах да си пробия другото.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 4 358
Само по една.
Не бих си направила повече  Whistling

# 85
  • Мнения: 3 611
Вече 12  Crazy

# 86
  • Мнения: 384
Имам по две на всяко,много обичам обици и утре на Благовец ще сложа и на малката.

# 87
  • Мнения: 730
По една на двете Peace

# 88
  • Мнения: 268
На едното две,на другото три.Но от няколко години не ги ползвам всичките.
И аз имам две на едното и три на другото, още от гимназията.
 

# 89
  • Мнения: 345
ами 1 на лявото и 3 на дясното
много си ми харесват Heart Eyes

# 90
  • Мнения: 331
общо три. и една на носа. трите ми дИца и бЪшта им. Crazy Crazy Crazy

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Три - една на лявата и две на дясното. Втората на дясното си я пробих, за да дам кураж на Ани, като пробивахме нейните уши. Смятам да си пробия още, но колко не съм сигурна. Все пак се стремя да стигна мъжо - той има 6 - по три на ухо  Joy

# 92
  • Мнения: 5 140
На едното имам 2. На другото 1.

И аз съм по същия начин.

# 93
  • Мнения: 207
На едното 3, на другото 1.  Малееее цели 4, не се бях замисляла newsm78

Общи условия

Активация на акаунт