Любима част от мен

  • 38 288
  • 659
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 553
И аз си се харесвам - е, има какво да се желае, но колкото Бог дал - толкова  Joy

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 31 юли 2015, 08:07 от 2 Bad

# 616
  • Мнения: 17 546
И мен в темите за диетите Grinning
О, моля ти се!  Crazy Аз тогава трябва да съм председател на подфорум "Диети". Mr. Green
Но един приятел скоро ми каза: виж какво, на теб ти отиват килограмите, не мога да си те представя друга! Освен това вече не е добре да отслабваш много. Twisted Evil
И аз взех да се чувствам доволна от себе си! hahaha

# 617
  • Мнения: 1 844
Аз пък много се харесвам, но комплексно. Simple Smile Ако тръгна да разглеждам всяка част от себе си, вероятно ще намеря по някой кусур на всяка. Но като цяло се намирам за много привлекателна. Crazy Flutter Ако трябва да посоча най-доброто - може би все пак ще кажа краката. Simple Smile

Москва не вярва на сълзи, Касита не вярва на хвалби!  Naughty
То не е хвалба, а отговор по така зададената тема. Simple Smile

# 618
  • Мнения: 509
хубави са пръстите на petit 21 , дълги и подредени, напомнят ми нотна стълбица

# 619
  • Мнения: 4 255
Петит 21,хубави са ти ходилата.Подредени,прави пръсти,но малки нокти.Аз също имам малко нокътче на котрето,но никога не го режа така дълбоко.Малко по-дълги,изглеждат много по-добре  Peace

# 620
  • Мнения: 1 412
На тази снимка тъкмо ги бях отрязала, сле това дълго време не ги пипам, но ги оформям иначе благодаря за съвета Peace

# 621
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Браво Пети, хубаво стъпало.
http://store.picbg.net/pubpic/A7/3D/44ba86cd2a78a73d.JPG

Последна редакция: пт, 31 юли 2015, 10:27 от 'Кафе с мед'

# 622
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде,Касита, може да откриваш парада Wink

Кафе, големи прилики виждам в стъпалата ни, даже и в нюанса на лака, но в палците особено Laughing

# 623
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Джо, не съм ги видяла твоите, чакам Flutter.

# 624
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Понеже не са ми никак любима част, затова Laughing
Ето все пак, чисто боси ги нямам, но палците и кривката в последните две пръстчета се виждат Wink
Скрит текст:

# 625
  • Мнения: 257
Аз си харесвам очите и явно не само аз   Embarassed

# 626
  • Мнения: 17 546
Жармен, прекалено много и постоянно повтаряш, че си грозна.  Rolling Eyes Има две причини за това: или страдаш от адски ниско самочувствие или държиш някой да те опровергава непрекъснато. Сигурна съм, че е първото, но наистина не разбирам защо го правиш! Усмихвай се, момиче, не се крий под тази коса с най-печалното изражение, което успееш да придадеш на лицето си, нямаш видимо основание за това.  Simple Smile

# 627
  • Мнения: 4 892
Усмихвай се, момиче, не се крий под тази коса с най-печалното изражение, което успееш да придадеш на лицето си, нямаш видимо основание за това.  Simple Smile

 Peace

Хубава си, Жармен.

# 628
  • Мнения: X
Много си се харесвам аз - заблуда е и не търся признание Grinning Реално съм много по усмихната - не обичам да се снимам обаче.  
Който ме виждал реално казва че имам страхотна усмивка .
 Снимка с телефон е това - не целя да се харесам тук .
Усмивките си подарявам на хората - не на обектива .

# 629
  • Мнения: 46 537
Момичета, не се съсипвайте хубавата тема. Всеки има различен вкус и това че един не харесва нещо, а друг да, не значи че другият задължително го казва като четка. И така да е, сам си преценява Peace

В крайна сметка ако бяхме идеални щяхме да си изкарваме пари с това, хубавото е, че все пак сами се харесваме, защото ако човек не може да се приеме и хареса такъв, какъвто е, трябва да се гръмне  Laughing

За копитцата - моите са дебелички, защото съм от стадото глигани. Ясно ми е, че един харесва жилести, друг с дълги пръсти, трети с еди какво си, но наистина си ги харесвам  Laughing
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт