Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~57~

  • 27 209
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 13 690
Той я е спасил и тогава тя го пита кой си и така почва тяхната история  Peace
После ше се мразят за известно време Mr. Green
Сигурно ще се появи оня готиния интригант да ги дразни  smile3533

# 721
  • Мнения: 30 820


Heart Eyes
Айде Кадир да се бръсне, щото както няма ни химия, ни физика, ни биология...  Whistling
Де улете па ти ooooh! hahaha

Сценария е екстра Laughing

Той я е спасил и тогава тя го пита кой си и така почва тяхната история  Peace
После ше се мразят за известно време Mr. Green
Сигурно ще се появи оня готиния интригант да ги дразни  smile3533
PeaceАз не го аресвам тоя Laughing и Памука също ше доди Laughing

# 722
  • Мнения: 5 591
Той я е спасил и тогава тя го пита кой си и така почва тяхната история  Peace
Да , Ирко  Hug аз имах предвид, че той тук е още беден, даже не е и минен инженер  Laughing
Помага по яхтите, изкарва си прехраната... Тя пада, спасява я, пламват чувства /летни/ после той заминава да учи /тя също/. След години, след аварията в мината, се срещат, при съвсем други обстоятелства  Whistling

Айде аз написах сценария  hahaha

Heart Eyes
Айде Кадир да се бръсне, щото както няма ни химия, ни физика, ни биология...  Whistling
Еве ,много добър сценарий .  Simple Smile

В следващия трей очаквам да ни покажат и Фуркан .

# 723
# 724
  • Мнения: 22 182
Той я е спасил и тогава тя го пита кой си и така почва тяхната история  Peace
Да , Ирко  Hug аз имах предвид, че той тук е още беден, даже не е и минен инженер  Laughing
Помага по яхтите, изкарва си прехраната... Тя пада, спасява я, пламват чувства /летни/ после той заминава да учи /тя също/. След години, след аварията в мината, се срещат, при съвсем други обстоятелства  Whistling

Айде аз написах сценария  hahaha

Heart Eyes
Айде Кадир да се бръсне, щото както няма ни химия, ни физика, ни биология...  Whistling
Еве ,много добър сценарий .  Simple Smile

В следващия трей очаквам да ни покажат и Фуркан .
Peace Рускините писаха, че скоро ще пуснат и четвърти трей, с голямата интрига  Sunglasses

# 725
  • София
  • Мнения: 13 690
Той я е спасил и тогава тя го пита кой си и така почва тяхната история  Peace
Да , Ирко  Hug аз имах предвид, че той тук е още беден, даже не е и минен инженер  Laughing
Помага по яхтите, изкарва си прехраната... Тя пада, спасява я, пламват чувства /летни/ после той заминава да учи /тя също/. След години, след аварията в мината, се срещат, при съвсем други обстоятелства  Whistling

Айде аз написах сценария  hahaha

Heart Eyes
Айде Кадир да се бръсне, щото както няма ни химия, ни физика, ни биология...  Whistling
Еве ,много добър сценарий .  Simple Smile

В следващия трей очаквам да ни покажат и Фуркан .
Еви сценария ти ли го измисли или си го прочела някъде  newsm78

# 726
  • Мнения: 22 182
Линде  Hug Домашно производство е сценария  hahaha

Ренку, нерде новата тема, след малко ще виснем на улуците  Whistling

# 727
# 728
  • Мнения: 22 182
Не вярвах, че ще го кажа, но много ми харесаха като двойка  Heart Eyes /екранна обаче  Naughty /

# 729
  • Мнения: 30 820
Не вярвах, че ще го кажа, но много ми харесаха като двойка  Heart Eyes /екранна обаче  Naughty /
Peace Crazy аз си знаех че ще са супер Peace

Но все пак искам дубльорка за някои сцени Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha голям смях пада у форума Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 13 690
Не вярвах, че ще го кажа, но много ми харесаха като двойка  Heart Eyes /екранна обаче  Naughty /
Peace Crazy аз си знаех че ще са супер Peace

Но все пак искам дубльорка за някои сцени Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha голям смях пада у форума Mr. Green
Наистина са прекрасна двойка  smile3521
В кой форум са се притеснили  newsm78

# 731
  • Мнения: 30 820
У мамата ма Mr. Green

# 732
# 733
  • Мнения: 30 820
Скрит текст:
Ех този режисьор дано не ги вкара в истинска и страстна целувка.....

не ми ги разправяйте вие на мен с химия ли са или не...ще ме ядосват тези сцени,предчувствам...
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 734
  • Мнения: 5 138
Ееееее разгеле намерих с какво да си заместя КПА като ми свърши, като няма кара пара ще има кара севда
страхотни са Бу и Несли за жалост на други фенки, това със зациклянето на един актьор или актриса да ги виждат само с едни и същи партньори и всичко друго да се плюе ,нема го разбера ако ще и девет живот ада живея

Общи условия

Активация на акаунт