След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.75

  • 20 133
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 16 079
Тези снимки не са нови на Борето и Оя, от миналата седмица са някъде от рождения и ден на Оята.
Оя снощи ги пусна  Peace

# 661
  • София
  • Мнения: 9 353
Тези снимки не са нови на Борето и Оя, от миналата седмица са някъде от рождения и ден на Оята.
Оя снощи ги пусна  Peace
Е тя може да ги е пуснала снощи но на рд. партито си преди около седмица беше със същата рокля. По това време Гюпсето беше с приятелки на почивка.

# 662
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
От РД на Оията са, да .

# 663
  • Мнения: 16 079
Тези снимки не са нови на Борето и Оя, от миналата седмица са някъде от рождения и ден на Оята.
Оя снощи ги пусна  Peace
Е тя може да ги е пуснала снощи но на рд. партито си преди около седмица беше със същата рокля. По това време Гюпсето беше с приятелки на почивка.
само знам че преди 5 дена са и честитили рд на Оя и има снимка със торта ,но може партито да е било снощи защото снимките които е пуснала са доста  а не са  само тези ...а за Гупсето не знам дали е на почивка или не

# 664
  • Мнения: 18 785
Систър време беше поне един убав зет да имаме Joy не се беше случвало скоро май Joy  само Гришака държеше положение  hahaha


Малеее навън какъв дъжд запраска и как беше топло изведнъж застудя ще кажеш че зима иде Joy  аз това и чаках само да метна жилетката хахахха

# 665
  • Мнения: 18 785
Тези снимки не са нови на Борето и Оя, от миналата седмица са някъде от рождения и ден на Оята.
Оя снощи ги пусна  Peace
Е тя може да ги е пуснала снощи но на рд. партито си преди около седмица беше със същата рокля. По това време Гюпсето беше с приятелки на почивка.
само знам че преди 5 дена са и честитили рд на Оя и има снимка със торта ,но може партито да е било снощи защото снимките които е пуснала са доста  а не са  само тези ...а за Гупсето не знам дали е на почивка или не
Аууу Борето я е пратил за постоянно да си почива  hahaha  пък вие си вервайте че са щастливи и мед им капе от сърцето и си го мажат на филии Joy Joy

# 666
  • Мнения: 16 079
Скрит текст:
Тези снимки не са нови на Борето и Оя, от миналата седмица са някъде от рождения и ден на Оята.
Оя снощи ги пусна  Peace
Е тя може да ги е пуснала снощи но на рд. партито си преди около седмица беше със същата рокля. По това време Гюпсето беше с приятелки на почивка.
само знам че преди 5 дена са и честитили рд на Оя и има снимка със торта ,но може партито да е било снощи защото снимките които е пуснала са доста  а не са  само тези ...а за Гупсето не знам дали е на почивка или не
Аууу Борето я е пратил за постоянно да си почива  hahaha  пък вие си вервайте че са щастливи и мед им капе от сърцето и си го мажат на филии Joy Joy
[/quote] Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Верич Heart Eyes Hug

# 667
  • Мнения: 18 785
Ай да си го пусна малко  Heart Eyes Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 18 785
Дидолинке  Hug Hug

# 669
  • Мнения: 16 938
Борето сега може да има друго севгили. Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 2 341

Вери, що не го харесваш момчето, я го виж - вежди гайтани, мускаци кат на Панайот Хитов - хубав,хубав,чоооооооооооооок хубав Mr. Green
Привет и от мен по обед Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес и аз реших като бял човек да отида на плаж, беше си направо страхотно, докато не се прибера - връщам се в къщи - вода няма, тия от ВиК-ато акъл имат или не #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 671
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Кат български хайдутин  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 672
# 673
  • Мнения: 16 938
Верче прати го тоз дъжд насам. Joy
Вие зета го изкарахте хайдутин. hahaha

# 674
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Общи условия

Активация на акаунт