След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 178

  • 42 719
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 426
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Алекс HugКати HugХриси Hug
Хриска мерси за новия трей на Парченцата  smile3521А аз съм наистина мнооого на зад със сериала ,още съм на 1 сезон до 15 епизод и при мен Озкан сега току що излезе от затвора Дилара го измъква за втори път ,да го видим този път какви глупости ще направи  smile3511Гюлсерен и Джансу пък се настаниха в нова къща ,която Джихна плаща и Гюлсерен най-нкарая се отърва от оная дето само плюска  smile3511Обаче актрисата дето играе Кериман направо и свалям шапка за играта smile3521в единия момент се жалва ,после проклина ,все подскача нервно ,нервно и е като някоя нимфа се движа из апартамента ,едно такова грациозно ,ееееее колкото може да е грациозна тя де  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи през цялото време яде ,непрекъснато яде  smile3511направо им съчувствам на тия от Ендемол колко ли пари дават за яденето на Кериманчето  newsm78 newsm78 newsm78сигурно за това не могат друг сериал да продуцират щото тая ламя им яде целия бюджет  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Алекс аз гледам Черната любов и ми харесва ,приятно е сериалчето  smile3521 Леле значи този артист бил наш  Бешир ага  newsm78Аз си знаех ,че ми е познат от ЛиН обаче си мислех ,че е този артист който беше съвсем за малко ,дето беше много як адвокат при който ходи Саваш когато Мустафето беше загазил във втори сезон сещате се нали ,аз за този артист си го мислех ,че е този от Черната любов.Нашия Беширчо и в Черна любов не е от добрите играе бащата на героя който се жени за героинята на Неслихан ,а пича е луд по цялата глава ,наумил си е че е влюбен в героинята на Неслихан и понеже тя му се дърпа той ревна пред татко си /нашия Бешир ,че не може без нея и баща ми принуди семейството на героинята на Неслихан да я накарат да се ожени за сина му  smile3511

Последна редакция: чт, 29 окт 2015, 21:55 от Eny87

# 706
  • Мнения: 2 554



      Ени, тейзето не спира да яде щом около нея има нещо за хапване, по-вярно би било да напиша, че не спира да се тъпче. Joy Joy Joy Яхвам метлата като я гледам какви ги къдри в епизодите, но наистина актрисата е невероятна. И мама Шахи ни качваше на летящи устройства, но винаги сме се възхищавали на играта на Томрис.
  Отдавна ме сърбят ръцете да се заиграя с нещо и се захванах тази вечер.  smile3508 smile3521

     


 
 

# 707
  • Мнения: 8 426
Хриска браво  мнооого хубав колаж си направила  smile3521

# 708
  • Мнения: 8 717
Хриси, добре си се заиграла - все така да правиш!  Grinning Peace Hug На мен напоследък хич не ми остава време, макар че имам няколко хубави последни снимки на Нургюл и Мурат, дето ме предизвикват, да видим кога ще ми дойде вдъхновението.  Grinning

Ени, както винаги ме разсмя с глас с коментара си за Кериман - тя вярно няма изхранване, през всичките серии яде ли яде, точно като ламя.  hahaha hahaha hahaha Но актрисата наистина си е страхотна!  Peace

Не знам тази снимка на Мурат с фенка дали е нова, но аз не си спомням да съм я виждала преди, нищо не пишеше към нея... Пък може и да греша  newsm78 Но пък е хубава и не пречи да я сложа.  Grinning





И Нургюл с гаджето  Grinning

Последна редакция: чт, 29 окт 2015, 23:26 от Alex_B

# 709
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Хриси,  Hug надявам се, че с този  хубав колаж ни даваш знак, че всичко е наред с техниката Peace

Ени,  Hug аз ще чакам 09. и ще започна сериала отначало, но-о специално ще обърна внимание на разходите по изхранването на Кериман!  Twisted Evil Peace От миналата година си мисля, че Ендемол не си планират добре бюджета  Peace

Кати, Hug Алекс,  Hug в днешната ситуация в Турция все по-важен се оказва Ататюрк. Браво на отбелязалите празника -  и на Мурат, и на Нургюл!

Последна редакция: пт, 30 окт 2015, 00:48 от martali

# 710
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Добро петъчно утро.
Казват,че днес ще е последния топъл ден от есента.Надявам се да не познаят.
Пожелавам много усмивки през целия ден.

# 711
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
На всички Ви пожелавам такива кецове,за тази разходка.

# 712
  • Мнения: 8 717
Кати, тенкс за кафенцето!  Hug Присъединявам се към пожеланията ти за усмихнат, топъл и цветен петъчен ден!  Grinning Heart Eyes Hug





От инстаграма на Нургюл

"Kadın gibi yaşamak"herkese nasip olmaz👊🏻❤💋 foto:




И още няколко снимки от празненството миналата вечер - явно всички са били с половинките си  Grinning И интригата е дали Толга Текин / Озкан и актрисата, която играе ролята на Нилай / германската му жена, са двойка и в живота, или не.  newsm78 Joy

https://gecce.com/haber-tolga-tekin-ile-pinar-erincin-arasindaki … ki-gercek-mi-oldu














Появи се и инфо при пАдругите за въпросната вечер

У турецких папарацци вчера был отличный улов! Вчера,актеры сериала "Вдребезги" устроили вечеринку.После вечеринки журналисты по одному отлавливали на выходе актеров и задавали им вопросы. Исполнитель роли Озкана -Толга Текин,вышел за ручку с исполнительницей роли Нурай - Пынар Эринджин. Актер,заметив камеры, сказал журналистам: "Пожалуйста,не надо,итак в последней серии героиня Пынар умирает,она покинула каст сериала". А Пынар Эринджин,в свою очередь,пыталась укрыться пиджаком от объективов камер. Второй жертвой стала Нургюль Йешилчай, которую застали под ручку с ее возлюбленным Озгюром Иналом.Нургюль сказала папарацци: "У нас отличная съемочная команда.Нам удается приковать зрителей к экранам - это здорово! А в личной жизни у меня все хорошо". Исполнительницу роли Кериман - актрису Нурсель Косе журналисты засняли с ее возлюбленным - немецким скрипачом Ульрихом Мертином. Актриса вот уже 9 лет встречается с Ульрихом и на вопросы папарацци о дате свадьбы,актриса ответила: "Я не выхожу замуж ,чтобы разводиться,друзья!". Своим ответом ( кинула камешек в огород некоторых знаменитостей Grinning)актриса вызвала недоумение как у журналистов,так и у своего жениха.

Последна редакция: пт, 30 окт 2015, 12:59 от Alex_B

# 713
  • Мнения: 8 717
Новите снимки към 39 еп.











И озета

КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ 39- ОЙ СЕРИИ

ГОТОВЯТСЯ КОВАРНЫЕ ПЛАНЫ

Диляра которая не думала,что Джихан выйдет из тюрьмы раньше положенного срока, будет в шоке, вдруг увидев его перед собой. Джихан поймет,что в поведении его жены есть какие то странности и пройдет немного времени до того как он поймет что жена с которой он прожил 20 лет,вонзила ему нож в спину. Но Диляра только готовит самый большой удар для Джихана.

БОЛЬШАЯ ОШИБКА ОЗАНА

Диляра которая узнала про ноутбук доказывающии невиновность Джихана, будет охотиться за ним. Она будет угрожать Гюльсерен и Хазал перед их дверями. С другой стороны,Озан совершит большую ошибку которая поставит будущее их семьи под угрозу.Рахми бею надоест сидеть в тюрьме и он решит сотрудничать с Дилярой.

Специально : Paramparça | Вдребезги | Осколки

# 714
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357

# 715
  • Мнения: 8 426
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Алекс  Hug мерси за снимчиците и инфото  за Парченцата  smile3521
Кати Hug тая мацка много сериозно е налегнала да целува плаката на Мурат  Joy Joy Joy Joy Joy Joy





Последна редакция: пт, 30 окт 2015, 22:56 от Eny87

# 716
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey

Seçim arifesinin arifesinde hayatı bekliyoruzzzz!!!

Скрит текст:
googleВ навечерието на навечерието на изборите очакваме ZZZ живот !!!

# 717
# 718
  • Мнения: 2 554

       Добро утро!

  
    Пожелавам ви чудесен ден, да е слънчев и усмихнат!


  


 

# 719
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
От мен добър ден и нека е слънчев и цветен като снимката. Hug Hug



Общи условия

Активация на акаунт