Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 57

  • 49 135
  • 760
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 402
Earth да ти се развият на 100% ембриончетата  fingerscrossed
Тия успех на трансфера. За грипа не се притеснявай. Аз го изкарах за 24 часа е  Hug

Ооо, много се надявам да е така, такава надежда ми вдъхна  Hug

# 211
  • София
  • Мнения: 2 411
Благодаря за пожеланията и подробните разяснения  Hug

# 212
  • Мнения: X
На мен като ми отложиха трансфера ми спряха естрофема и утрогестана и ми дойде няколко дни по-рано от датата на последния МЦ.Но предполагам при всеки е индивидуално.

# 213
  • Мнения: 1 433
На мен като ми отложиха трансфера ми спряха естрофема и утрогестана и ми дойде няколко дни по-рано от датата на последния МЦ.Но предполагам при всеки е индивидуално.
При мен нямаше естрофем и утрогестан, имаше само "чао"  Joy
Но си права, индивидуално е и има достатъчно други външни, заобикалящи ни фактори
Да се надяваме до края на седмицата да съм ма линия и другата седмица да стартираме Praynig Hug

# 214
  • Мнения: 57
Здравейте, утре ми е трансфера. За сега имам 6 ембриончета. Пия си естрофема и утрогестана. Бия си фраксипарина и се надявам всичко да е ок и утре да си прибера мъничетата в къщи. Много се вълнувам - сигурно няма да се спи тази вечер.

# 215
  • Мнения: 678
При мен когато не се стига до трансфер и не вземам утрогестан ми идва точно 14 дни след пункцията. Направо по часовник.
С утрогестан идва няколко дни(до седмица) след спиране на лекарството.
polllin успешен трансфер с последващ положителен резултат  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 216
  • Мнения: 57
Благодаря aaangel, ще се включа следващите дни.

# 217
  • Мнения: 403
Добро утро момичета! Да се отчета и аз, замразихме 8 ембриона. 2 с отлично качество и тях първо ще ми трансферират, и на две места по 3. Ембриоложката каза че изостават малко останалите 6 но са добре. А аз съм бясна, заради хиперстимулация не стигнах до трансфер, а и сега при ЗЕТ който ще е след месец и половина не се покрива от фонда! Ми аз като не съм стигнала преди защо да не ми се полага при ЗЕТ-а?! Голяма глупост са направили от ЦАР Naughty

# 218
  • Мнения: 1 248
не се ядосвай толкова - на мен въпреки приличният брой яйцеклетки никога не оставаше нищо за замразен и за всеки опит -  стимулация.
късмет!

# 219
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен!
На мен днес ми биха блокиращата-Декапептил депо, и на 20-ти док ме вика на преглед.

# 220
  • Мнения: 403
Здравейте и от мен!
На мен днес ми биха блокиращата-Декапептил депо, и на 20-ти док ме вика на преглед.


Успех и спокойствие Simple Smile

# 221
  • Мнения: 167
Здравейте момичета,
Извинявам се за "нахлуването"...
Искам да ви попитам ин витро матурацията брои ли се за процедура за фонда?
Благодаря предварително

# 222
  • Мнения: 1 433
Поли
Добро утро момичета! Да се отчета и аз, замразихме 8 ембриона. 2 с отлично качество и тях първо ще ми трансферират, и на две места по 3. Ембриоложката каза че изостават малко останалите 6 но са добре. А аз съм бясна, заради хиперстимулация не стигнах до трансфер, а и сега при ЗЕТ който ще е след месец и половина не се покрива от фонда! Ми аз като не съм стигнала преди защо да не ми се полага при ЗЕТ-а?! Голяма глупост са направили от ЦАР Naughty
Не е логично, като цяло, но пък има и добра страна Коледно чудо на ЗЕТ Hug
Фрея, късмет

Няма ли някой да се похвали с бебенце вече Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 584
Gerda и всички останали, в независимо какъв стадий на процедурата:  Hug и fingerscrossed

Моля някой, който е започнал подготовката със спрей да ми каже на кой ден от цикъла е започнал и дали го е ползвал до идването на новия цикъл. Аз май ще започвам на 12ти, но това ще ми е 32 ден.  Thinking Надявам се МЦ да не ме изненада по-рано. По принцип цикъла ми е на около 30-31 дни. Вчера ми изследваха хормоните и явно са изчислили 12ти за стартова дата.

# 224
  • Мнения: 1 248
Мисля, че матурацията не се заплаща. на страницата на ЦАР е написано каккво поема фонда.

Общи условия

Активация на акаунт