Професионални серии за коса - тема 85

  • 56 344
  • 751
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 2 512
sympathy , точно за тази серия питах и аз, ако Лу се съгласи да даде статията тук, мисля ще е полезно за всички, серията е нова и любопитна! Сега се върнах в предишната тема, погледни мнението й на 48 стр., много изчерпателно!


Hug bouquet

# 466
  • Мнения: X
След няколко месеца никакви поръчки от днес съм собственик на около 10 нови продукта Crazy Crazy (ама пък и нищо нямах вече налично Whistling) И колко мостри, спестили са ми покупка на олио, и то това на което се канех много.  MoneyParty

Ще ме подсетите ли моля след ампулка oleo fusion оранжевата има ли смисъл после от балсам/маска?

# 467
  • София
  • Мнения: 10 858
Ехааа, Линде, супер пазар  Heart Eyes Така най обичам   Mr. Green Със здраве да си ползваш всичко и да имаш суперски ефект върху косата  Hug От Арлен ли поръчва?

Злате, и на теб същото пожелание  Hug

Бубе, мерси  Hug Май ще си взема защитата за дължините.

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Ще ме подсетите ли моля след ампулка oleo fusion оранжевата има ли смисъл после от балсам/маска?
Лично аз слагам от маската Олео Релакс.  На предишното миене я ползвах с терапевтичната преса, после сложих от маската и постоях още малко, за финиш от серума Олео Релакс . След пауза от няколко месеца, усетих истинското действие на серията - много хидратирана, права и гладка коса. Бях ги забутала в шкафа, но сега отново ще си ги ползвам с кеф.

# 469
  • Мнения: 3 698
О, колко хубав пазар, честити продукти! На въпроса - аз след ампулката слагах и от термичната маска.

# 470
  • София
  • Мнения: 10 858
Линде, аз съм ползвала и по двата начина, и с маска, и без, като и по двата начина косата е прекрасна. Това е наистина страхотна ампула  Heart Eyes

# 471
  • Мнения: X
Момичета, много ви благодаря Hug
И аз реших да сложа малко балсам. Благодаря на Бели и Бубка, че от тях ползвах различните версии на новите макадамии, няма да си ги купувам със сигурност, не ми допадат. Но пък ампулата е чудесийка, както и нектара. Отдавна, да не кажа никога, косата ми не е ставала толкова гладка и блестяща, хидратирана, но не перушинеста, направо е страхотно. Даже малко ме е яд, че не е дълга, щеше да е по-ефектно Confused

Вив, от Арлен пазарувах да. Аз от рибата взимам само каквото ползвам на Напура, Афоджи и Лакме.

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Вив,  ще те помоля да сравниш серията Олео Релакс с хидратиращата на Кюн. Доста от продуктите, които харесваш ми действат добре и на мен Simple Smile Имам мостри по 2 броя от Ш и Б, но не съм ги тествала,  недостатъчни са ми Simple Smile
Creme de la Creme на Керастаз,   доста бързо се изчерпа в Арлен. Някой дали го ползва? Аз чакам да го заредят и ще го купувам.

# 473
  • Мнения: X
Линдич, радвай се на покупките  Hug ти си знаеш, че този път си ги избирала разумно, а и шкафът трябва да е винаги пълен  Mr. Green новото ни мото! От Марокаснкото масло ли имаш мостра, а?  Wink Simple Smile
Аз не слагам маска след ампулата, тя самата си е като маска.

Моите продукти имам чувството, че никога няма да свършат  Tired Не знам какво е това нещо. Колкото повече се опитвам да ги изхабя, толкова по-пълни ми изглеждат  Laughing

# 474
  • Мнения: X
Фрей Hug благодаря мила! Наистина разумно ги избирах, не съм прекалявала много и няма излишно. Горда съм! Mr. Green
От мароканското за всеки тип имам 10мл. и 20мл. Shocked от Кенди олиото Алтерна, което се бях засилила да взимам, да ми е комплект цялата серия. Много се радвам на тази мостра. Grinning

Понеже ги чакаш да свършват, затова ти се струва така, при мен беше същото. Laughing

# 475
  • Мнения: 727
Едора, много ти благодаря за включването bouquet аз страшно съм се наточила на млякото на Алтерна и сигурно ще го взема, но ти благодаря за милото предложение! Само ще изчакам да видя как ще ми е косата само по термозащита и дали ще има нужда от още нещо, взех нектара и бамбуковата, защото миналата зима отчитам като грешка, че не ползвах термо със сешоара, а клепах всякакви финиши, пък косата ми все не беше идеално гъвкава и подредена и си мисля, че е било точно това проблема.

Ако решиш да го пробваш преди да го вземеш, пиши на лични  Peace

# 476
  • Мнения: X
И аз така  Grinning Hug от Мароканското, което много исках да пробвам и също два пъти балсам и шампоан от жълтата серия на Кюн, която също много исках да пробвам още преди известно време  Heart Eyes
Да не говорим, че след като се бях оплакала, че нямаха налични ампулите на Лореал, последващото обаждане беше с новината, че вече са налични и имам 15% отстъпка заради закъснението, какво повече мога да кажа. Принципно мразя да говоря за магазини и да обсъждам, защото не обичам да мрънкам и критикувам, но в случая не мога да не споделя, че ми стана приятно от отношението. Единственото, което не ми харесва в Арлен е, че навлязоха по толкова агресивен начин със ''скритата" реклама тук в темата чрез подставени потребители. Това винаги ще ми се струва некоректно и нагло, тъй като показва едно отношение като към стадо овце, които трябва да бъдат насочени към дадено потребление. Но пък тези, които пишем от повече време сме наясно кой с каква цел пише и е трудно да бъдем заблудени.  Wink
Това беше причината да ме отврати този магазин, начинът на реклама. Иначе нямат грешка и не виждам защо трябваше да започват с толкова остър старт.

# 477
  • Мнения: 5 500
Лу искам и аз статията  Praynig  Hug
Фрея подозирам че накрая всички продукти ще ти свършат накуп  Mr. Green по закона на Мърфи ...

# 478
  • Мнения: X
Важното е, че си доволна Hug Аз съм го изпуснала този момент с рекламата, за да се афектирам, но направиха така, че да взимам Керастаз и Алтерна без да му мисля много, и ми спестиха с подарък, покупката на един хич не евтин продукт, та просто са страхотни към клиентите!

Момичетата ползвали Инициалист в старите теми обсъждате, че имал ефект и върху растежа на косата, ако не се лъжа. Ще ми припомните ли дали има и такова действие, или той си е за подсилване и укрепване на корена (или пък едното следва от другото)?

# 479
  • Мнения: 308
Според вас за тънка, рядка коса с липса на обем и блясък коя серия е по -добра Joico K-Pak или Redken Extreme  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт