Искам да кажа ... (56)

  • 42 845
  • 734
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 940
И аз изпуснах крилцата, но останах с впечатление, че са с кока кола.
Бърди, сигурна съм, че изискваш повече от нужното. И надали детето е безхаберно. А моето днес е трябвало да пише  примерно писмо до приятел. Написало до един съученик, който замина в САЩ,  с оплакването, че тук в България си изкарва скучно, защото малко играе навън Rolling Eyes Малко, дето всеки ден тичам като луда от работа, за да ги изведа и да имат поне два часа навън. Не знам колко повече иска. И на занималня не ходи, и през деня играе в двора, като си напише домашните.
evil , ама вие нали шофьори търсите, те с костюми надали се носят Laughing?
Алечка, прегръщам те много. Дано всичко се разреши и когато ти се споделя, сподели Hug
Жаки, винаги много хубаво разказваш- с цялата пъстрота на живеенето ни.

# 391
  • Мнения: 10 874
И аз изпуснах крилцата, но останах с впечатление, че са с кока кола.
По принцип са с Пепси, иначе Янтра препоръча и с Кока-Кола и не знам кога ще се престраша да пробвам. Blush

# 392
  • Мнения: 24 616
Искам да ви кажа /с ръце на кръста, на буква Ф съм застанала/, че заради вас се юрнах и отидох чааак до Пикадили за сьомга. Пикадили Бургас са го закрили на 24.09 Twisted Evil

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 824
Искам да ви кажа /с ръце на кръста, на буква Ф съм застанала/, че заради вас се юрнах и отидох чааак до Пикадили за сьомга. Пикадили Бургас са го закрили на 24.09 Twisted Evil

Ти вероятно една от многото неразбрали.И аз им се каня на крилцата.Сьомга някой по-дълъг ден ...

# 394
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Крилцата отлежават в хладилника още. Изпих пепсито, понеже забравих да купя соев сос  Mr. Green

Разбрах, че моя приятелка е загубила баща си. За месец  Cry Далеч съм от нея, а искам да я прегърна.

# 395
  • Мнения: 24 616
Как да разбера? Rolling Eyes
 Аз в Пикадили ходя веднъж на високосна година Mr. Green И днес се засилих точно заради тази тема

# 396
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Крилцата отлежават в хладилника още. Изпих пепсито, понеже забравих да купя соев сос  Mr. Green
hahaha Ох,бе,Тарти,как ме разсмя  Hug
Съжалявам за приятелката ти  Tired.

Втурнах се да чистя днес третия етаж  Confused,пфу,каталясах и маникюрът даде фира  Thinking. Ама,това,щото ми се отложиха уговорките от днес за утре,та да уплътня времето.  Rolling Eyes Имаше нужда и поне личи  Peace

Домашните ме Идосаха  Crossing Arms.Потретих,попетих,че младежът има записан час за подстрижка и ще го чакам там след тренировката,баща му забравил и го прибрал вкъщи  Whistling.Аз вися кат' сопол при фризьорката, звъня им,те не вдигат...хеле,обадиха се,доволно се накиснали във ваната  Shocked. Брех,кат' ги подбрах... Embarassed Та,те така  Thinking

Алечка,
Скрит текст:
беше споменала гинекологични оплаквания,ако това те притеснява, стискам палци да се възтановиш бързо и да не ви се объркват намеренията  Peace.

Ох,извинете ме с тая сьомга  Mr. Green, Рамацоти  Hug

# 397
  • Мнения: 5 940
Лале, благодаря. Покрай тези крилца, изведнъж осъзнах, че отдавна не съм виждала Пепси -Кола. Знам, че  съществуваше преди години, но явно изобщо няма агресивна реклама, за да не я забелязвам .
Намерих я иначе рецептата. Мисля, че си ги представих на вкус, но аз харесвам по-пикантни меса, по-люти.

# 398
  • София
  • Мнения: 10 825
Ще тръгваме по лекари с Емма. Явно кашлицата ѝ надхвърля компетенцията на ЛЛ... не мисля, че е правилно да живеем на инхалации с вентолин ежедневно Confused Направо не знам от къде да почнем.


Егасиму и тъпия речник... заменя ми вентолин с вертолет Twisted Evil


Валери, спокойно можеш да добавиш и малко чили на крилцата. Ще се върже идеално

# 399
  • Мнения: 10 874
Лале, благодаря. Покрай тези крилца, изведнъж осъзнах, че отдавна не съм виждала Пепси -Кола. Знам, че  съществуваше преди години, но явно изобщо няма агресивна реклама, за да не я забелязвам .
Намерих я иначе рецептата. Мисля, че си ги представих на вкус, но аз харесвам по-пикантни меса, по-люти.
Хм, би трябвало да върви в момента реклама на Пепси, понеже имат игра. newsm78 Но може и да не се рекламират вече (аз нямам телевизор и не знам, само предполагам, понеже уж се рекламират игрите и промоциите или поне така беше преди години). В рецептата, към която дадох линк, пише, че може да се сложи лют пипер. Peace

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 824
Как да разбера? Rolling Eyes
 Аз в Пикадили ходя веднъж на високосна година Mr. Green И днес се засилих точно заради тази тема

Аз реших да посетя оная шарения Фиола и така разбрах.

# 401
  • Мнения: 4 199
Не мога да ви изчета, нерви и ядове ме налегнаха пак...Поне се оказа, че отървах шеста операция. Алечка, ако е нещо, което споменава Гена ( изтървала съм ) ако ти се споделя пиши, вряла и кипяла съм в това Tired Вярвам в добрата развръзка Hug

# 402
  • София
  • Мнения: 17 364
Трия, извинете ме.

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 22:33 от Бърди

# 403
  • Мнения: 13 028
Онна, при детски пулмолог я води. И евентуално и и сменяла прах, нещо което да я алергизира? Освен кашлицата има ли други симптоми, вечер ли кашля или и през деня?

Мими ме застреля с някакво лятно училище в Германия, лошо ми стана. Аз никъде не съм я пускала досега с преспиване, а чужда държава сама, не знам как ще приема тази мисъл. Има време,ще помисля наистина.
Една майка на момиче от бившия и клас ме издразни много! Звъни ми преди малко и ми вика- вие защо не пускате детето на рожден ден на моето? Е, как да не го пускам, нали вчера беше не пейнтбол? Ама не, бе, то партито е в петък на ДИСКОТЕКА до 12 часа ще се приберат... Моляяяя?!? 14 годишни на бар?! Мария даже не и питала. Казах и на госпожата, че благодарим за поканата, но няма да иде Мими. И тя ми вика, абе вие нормални ли сте, в мой век живеете. Запазих самообладание, не и отвърнах подобаващо, просто и казах, че аз пък не намирам за нормално деца на тази вързраст да ходят на нощни заведения, в които се пие и пуши. Много ме подразни тона и, квалификациите и и изобщо целия разговор.

# 404
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Куха лейка тази госпожа, дето се е обадила, много куха.

Общи условия

Активация на акаунт