Съвет, критика... приемам всичко!

  • 7 437
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
^Надали носи много, щом се налага да я обгрижват и нейните, и неговите родители  Sunglasses

С проста математика.
На теб първи клас ли ти липсва?
Щом той има 3 свободни денонощия с твоите изчисления, то жена му има 24/7. Все пак тя не ходи на работа.

# 61
  • Мнения: 30 802
Многоточие, ти сериозно ли? Племенник, нечие бебе не са ли ти оставяли? Или само по разкази...

Говоря ти за време, в което ей така да се протегнеш, нищо да не правиш. Майката го няма.

Не само ходенето на работа е "работа".

# 62
  • Мнения: 1 127
Що й се връзвате?

# 63
  • София
  • Мнения: 24 839
Работел...всички работят. Сигурно кой знае какви пари носи...
И ако наистина носи достатъчно много пари, кво прайм? newsm78

# 64
  • Мнения: 1 127
Работел...всички работят. Сигурно кой знае какви пари носи...
И ако наистина носи достатъчно много пари, кво прайм? newsm78


парите не правят отношение.

# 65
  • Мнения: 30 802
Ако бяха достатъчно, щяха да артисат за дом. помощница поне.

Или поне мъжът да има по-друго самочувствие и да си личи като цяло по отношенията.

Но сега като гледам...дори работи под капацитета си.

Последна редакция: нд, 04 окт 2015, 17:24 от The Siren of Titan

# 66
  • Мнения: X
Многоточие, ти сериозно ли? Племенник, нечие бебе не са ли ти оставяли? Или само по разкази...

Говоря ти за време, в което ей така да се протегнеш, нищо да не правиш. Майката го няма.

Не само ходенето на работа е "работа".
Не е сериозно. Само искам да покажа абсурдността на сметките и съветите. Насъсквате една притеснена жена срещу съпруга й. Обяснявате й, че тя е права на всяка цена, а той бърка изначално, че не му пука за нея, че само тя заслужава уважение и оценяване, а той - не, само защото не той е извършил акта на раждането.

Не й помагате никак. Въобще не мога да си обясня наистина ли вие сериозно смятате, че с това насъскване може да се реши какъвто и да е проблем.

# 67
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох , мноУ са ми интересни някои мъже като заАкцентират че Работели  Mr. Green
все едно само те работят и гледат семейство  Laughing  


А те бая помощ имат , едните родители , другите  Wink  то затова се се разпищололи и не могат да се мобилизират и да си оправят отношенията в семейството  Laughing
И двамата са лигльовци  Mr. Green


# 68
  • Мнения: 30 802
Може.

Като усети и сериозно се запита- всъщност каква е връзката ни? Къде ни е емоционалната, нематериална връзка? Или наистина ме има само за слугиня?

Едно решение: брачен терапевт. Именно за да си припомнят, че не са се събрали само за 1.купон 2. секс, ами явно са видели нещо един в друг.

Ако има такова нещо- чудесно.

Ако няма- да пробват да открият.

Ако няма шанс да го открият, да видят как да се разделят подобаващо, или поне да живеят в някакво примирие.

Само че имам тънкото усещане, че са се взели малко на сляпо, връзката им е общо взето от млади години, урбулешката, и двамата не са прекалено умни и способни на самоанализ, ами са станали супер типично провинциално семейство...в което няма как да няма недоволство.

# 69
  • Мнения: X
Работел...всички работят. Сигурно кой знае какви пари носи...
И ако наистина носи достатъчно много пари, кво прайм? newsm78
парите не правят отношение.
На мен много сериозно ми се струва, че предисторията на цялата драма е, че ТЯ е проявила лошо отношение към него и усилията му. Домът им е подготвен от него, храната им е осигурена от него, притеснява се, че тя не си почива и накрая кво - тя му вика "а, не, аз съм ок, не ми се ходи с теб да си почивам".
При такова положение колкото и мамаши да те насъскват как си златна кокошка с две златни яйца - трябва да се поговори. Ама не да се води монолог за бедната неоправдана майка, от която никой не се интересува - защото тя не е такава. А да се изслушат взаимно на кого какъв му е проблемът.
В тази ситуация той може да се чувства по-недооценен от нея. Но като не си го признава или пуска теми в бг-мама, няма кой да го съжали и да го насъсква.

Последна редакция: нд, 04 окт 2015, 17:52 от Анонимен

# 70
  • Мнения: 30 802
Риболовът не е почивка за жени. Не е предложиил СПА...

# 71
  • Мнения: X
Само че имам тънкото усещане, че са се взели малко на сляпо, връзката им е общо взето от млади години, урбулешката, и двамата не са прекалено умни и способни на самоанализ, ами са станали супер типично провинциално семейство...в което няма как да няма недоволство.
Нима?  Mr. Green  Авторката още в първия пост писа как са били по живота и секса преди брака и как изведнъж се случили две непланирани бременности. Едната от които - след скандал и няколкодневна раздяла.
Нямаш тънко усещане, ами работата е направо дебела

# 72
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Риболовът не е почивка за жени. Не е предложиил СПА...

Добрата жена винаги пуска мъжа си на риболов , а умната и с децата  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 399
Риболовът не е почивка за жени. Не е предложиил СПА...

Познавам двойки, които ходят заедно. Отдавна не живеем в свят, в който има неща за мъже и такива за жени. Повечето вече могат да се вършат и от двата пола.

# 74
  • Мнения: 19 244
Аз разбирам да работи 6 дни/нощи седмично по 12 часа и кусур, но при нощни смени 4 пъти седмично вероятно по 8 часа да се стигне до положение почти да не се виждат с човек, който е свободен през половината седмица ми е абсурдно.

Общи условия

Активация на акаунт