Лидл ::71::

  • 80 515
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 236
Лейдис, миналата година пускали ли са туниките от новата брошура? Обичайно Лидл не продават много плътни материи, но като я гледам облечена от модела, сякаш може и да топли  Thinking . Даже е съчетана с кожения джегингс. И в тая връзка - оня ден във Варна на бул. Република имаше много от последните. Която още не се е снабдила и има желание - да заповяда!

Купих си от пластмасовите подложки за торти, дето тооолкова им се чудих в деня на промоцията. Бяха намалени 2 бройки останали на 30%, новички и неразпечатвани, явно са били последните. Тъкмо си взех едната опаковка и я оглеждах, друга дама взе другата и доволни-доволни се отправихме към касите.

И да се похваля, че се отървахме от истерията със стикитата! Синът ми събра и последното и вече душата ми се отпусна. Беше ми дошло до гуша да ми пили на главата кога пак ще ходя до Лидл и ще направя ли достатъчно голяма сметка  Crazy Във Варна вече няма, в Монтана все още раздават, за който се интересува.

# 646
  • Мнения: 12
Ха сега, като толкова ФалихтИ сушените домати, да кажете как ги ядете...Първо колкото повече ги гледам в този буркан, толкова повече се сещам за онези неща в буркани в кабинета по биология Sick  и второ - трябвало да пишат - Олио с домати на буркана..., а не Сушени домати
в блендер слагам опаковка "млечен продукт" или маскарпоне, малко сушени домати и от олиото им, скилидка чесън, черен пипер и сол на вкус и смилам. Маже се на препечена филийка, няма такава вкуснотия.

# 647
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз така и не можах да ги харесам тия сушени домати.

# 648
  • Мнения: 960
Колко бонбона има в бонбониерата Сушард, която е с цял лешник?
16 или така поне казва гугъл.

# 649
  • Мнения: 5 258
mimeime , благодаря за труда  Hug Още вчера ги намерих, пропуснах ги, защото последните страници се пишеше само за въпросния аутлет в Сф, който не ме интересува грам, по разбираеми причини Wink Не съм се обидила, свикнала съм от години с такиви хапливи мнения на потребителите. А след като толкова дразни това, просто можеше да се прескочи моят въпрос, а и ми беше достатъчно, като отговор няколко страници по назад, че се е коментирало.



# 650
# 651
  • Мнения: 5 397
Бонбониерите на Сушарт - пияни вишни, цял лешник, .....- 14 бонбони в кутия. Така знам аз от опит, когато съм черпила колектив. Но не споря, защото може да съм запомнила грешно.

# 652
# 653
  • Варна
  • Мнения: 61
Колко бонбона има в бонбониерата Сушард, която е с цял лешник?

Малката е с 14бонбона, а голямата е с 28.Написани са на кутията, а и скоро черпихме.

# 654
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
в блендер слагам опаковка "млечен продукт" или маскарпоне, малко сушени домати и от олиото им, скилидка чесън, черен пипер и сол на вкус и смилам. Маже се на препечена филийка, няма такава вкуснотия.
Ох... как прозвуча, мммм...  Crazy  Ще го опитаме баш така, но веднага ме засърбява да сменя пипера с пресен босилек.  Прибрано, мерси за споделянето!  Hug

# 655
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Домашен хляб с сушени домати вътре също, както и на хапки с пушена сьомга върху черен хляб намазан тънко с масло.

# 656
  • Мнения: X
Аз мисля че си ходят  с плочки саламурено сирене и босилек или магданоз.
 Защо не и в някакво ястие или супа. На пица също.

# 657
  • Мнения: 69 239
Ей, такива вкусотии предлагате с тези пусти сушени домати, че чета и преглъщам пред компа.. Laughing

# 658
  • Мнения: X
 Да пуснат и дехитратор в Лидл и да си изсуша малко  Joy

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
На мен пък слюнка не ми остана за преглъщане от италинската брошура и само мигам с отворена уста вече...  newsm03

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт