Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 167
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 209
Асен, благодаря за отговора... въпреки че аз сама изрових това, което ме интересуваше, и определено успях да се разкрия. Искам да допълня, че зодията на човек сама по себе си не говори нищо, ако целиш да разбереш и опознаеш някого напълно. Човекът е като масивен айсберг насред безкрайния океан - частта, която стои скрита под водата е в пъти по-голяма от тази на повърхността. Това вероятно са думи на моя Юпитер в 12 дом.Simple Smile Най-много планети имам в 12 дом заради което е имало моменти, в които се възприемам като Риба... но това е моят вътрешен свят, който пазя единствено за себе си и заради който, страхувам се, никога не бих допуснала някого истински близо до мен. Определям себе си като екстровертен интроверт😊 - обичам да съм сред хора, но имам нужда от пълно уединение, за да се презаредя, чуждата енергия ме натоварва. Не се притеснявам от нещата, за които говоря (или пиша), нито за начина, по който ме възприемат другите.. Повече се "притеснявам", дали бих могла да пресъздам в думите си нещата, в които вярвам!
И като за финал - веднъж казах на един Водолей, че "за най-хубавите и истински неща в този живот на човек му е нужна щипка вятърничава спонтанност. Преставете си само, ако всички бяхме "нормални"😅... щяхме да бъдем бродещи по земята андроиди, контактуващи с космически, извънземни сили. Дори и сърцата ни биха придобили ромбична форма... А истината е, че именно "недостатъците", "недъзите" и "странностите" толково ни приземяват и ни правят съпричастни с чуждата болка...
Хубава вечер от мен!🤗

# 361
  • Мнения: 62
Стрелец, пък нека ме хулят, ако искат. Животът не е само забавление на макс и дебилско поведение на мъже 30+ Trollface Има и изключения, разбира се. Говоря за типичния Стрелец.

# 362
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ах тия Стрелци... Добревич нещо са те захапали тези Стрелци и няма пускане Mr. Green
Най-гадна зодия няма, има такива с които мелите брашно и такива дето не можеш да дишаш. Аз не понасям някои зодии, понеже болшинството от хора, които познавам не ме кефят. Но това не ги прави гадни за друг. Wink

# 363
  • Мнения: 62
Просто не се сдържам да не ги ръфам, като се сещам какви познавам и как мразят някой да ги дразни, а те обичат. Не мразя никого обаче, но ти си права, определено 💯😂👌🏻

# 364
  • София
  • Мнения: 17 775
Стрелец, пък нека ме хулят, ако искат. Животът не е само забавление на макс и дебилско поведение на мъже 30+ Trollface Има и изключения, разбира се. Говоря за типичния Стрелец.
+1
Добавям и близнаци.
Туу мъч хахо-хихи за възрастни хора.

Скрит текст:
А, тo не било въздухарство, просто знаели как да се забавялват. Sure Laughing

# 365
  • Мнения: X
Така е, как на 30+ ще гледат веселата страна на живота. След 30 живот няма, какво остава за весела страна. Само памперси, пюрета, оригване, поне до навършване на 50 на децата...

# 366
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Скуба...Mr. Green
Животът има и весела страна, Стрелецът няма равен да я открие дори в най-забатачената ситуация. Откровенни са до болка и са много умни, ориентират се добре в почти всяка ситуация и много добре се пласират социално. Незнам защо им е излязло име на easy-going и на пълни шматки. Това изобщо не е така.

# 367
  • Мнения: X
Дева, Близнаци и Стрелец. + Овен. За мъж.

# 368
  • Мнения: X
Скуба...Mr. Green
Животът има и весела страна, Стрелецът няма равен да я открие дори в най-забатачената ситуация. Откровенни са до болка и са много умни, ориентират се добре в почти всяка ситуация и много добре се пласират социално. Незнам защо им е излязло име на easy-going и на пълни шматки. Това изобщо не е така.

Стрелеца за разлика от повечето ,,сериозни,, не си е повервАл.
Удобно му е другите да го мислят за easy going, така го мислят за шашав а той всъщност си прокарва неговите ходове.
Ма ся, друго си е да гледаш тежко, сърдито, замислено. Мъжкарски така изглежда в очите на елементарните женици с 2 мозъчни клетки за разлика от кокошката. Втората е за да не сере по двора.
Съселянина премиер затова е мокрия сън на 95% от българките, те се имат за красиви, значи другия трябва да изглежда тежко, мъжкарски, с брада, татуси...

# 369
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Така е, как на 30+ ще гледат веселата страна на живота. След 30 живот няма, какво остава за весела страна. Само памперси, пюрета, оригване, поне до навършване на 50 на децата...
Ти наистина ли не разбираш какво се казва или спориш за спорта?! Mr. Green. The Catcher in the Rye е написала ясно:
Цитат
Туу мъч хахо-хихи за възрастни хора.

# 370
  • Мнения: 5 820
   Връзките, които съм имала са с: зодия Рак, зодия Стрелец и зодия Телец.

   За зодия Рак - прекалено ревниви, държат се собственически с партньора си, изневеряващи и големи лъжци.

   За зодия Стрелец - егоистични и лицемерни. Мислят само за собственото си благо и те да са добре. Също така и изневеряват. Те не могат да стоят с един партньор. Много бързо омръзват да стоят с един партньор. Обиждат партньора без да се усетят. То на тях не им пука дали ще обидят партньора си или не. Прекалено знаещи са и не дават думата на друг.

   За Зодия Телец - за тях нямам думи. За мене тази зодия е най-лошата, следвана от зодия Стрелец.

# 371
  • София
  • Мнения: 874
Боже, в последните страници никой не е плюл козирозите. Чувствам се поласкан  Stuck Out Tongue Winking Eye

Не харесвам близнаци - не са верни и доста хвърковати ми идват. Лъв - ужасно его, не вижда по-далеч от носа си, говори много, действа не винаги, самочувствие без покритие. Риба и рак - твърде мекушав характер за мъж, женски начин на мислене, голяма доза заядливост. Везни - същата работа, малко са ми асексуални, скандалджии, обвиняват партньора си за всичко, не могат да поемат отговорност.

# 372
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
За Зодия Телец - за тях нямам думи. За мене тази зодия е най-лошата, следвана от зодия Стрелец.
Защо нямаш думи за Телеца? Чак пък най-лоши...
Обикновено са спокойни хора, говорят тихо и не се натискат да са център на внимание. Кълват на ядене, пиене, домашен уют или разходка в парка. Спокойни са, не се изнервят лесно, подредени и практични. Много щедри, правят хубави и скъпи подаръци. Страшно обичат да ги хвалят или поне да ги потупаш по рамото одобрително. Малко са ревниви и си пазят територията, ако се почустват застрашени. Е сега, от време на време се изнервят, обаче ти си виновен понеже не си им играл по свирката. Wink

# 373
  • Мнения: 5 820
За Зодия Телец - за тях нямам думи. За мене тази зодия е най-лошата, следвана от зодия Стрелец.
Защо нямаш думи за Телеца? Чак пък най-лоши...
Обикновено са спокойни хора, говорят тихо и не се натискат да са център на внимание. Кълват на ядене, пиене, домашен уют или разходка в парка. Спокойни са, не се изнервят лесно, подредени и практични. Много щедри, правят хубави и скъпи подаръци. Страшно обичат да ги хвалят или поне да ги потупаш по рамото одобрително. Малко са ревниви и си пазят територията, ако се почустват застрашени. Е сега, от време на време се изнервят, обаче ти си виновен понеже не си им играл по свирката. Wink

   Какъв е този Телец? Имала съм две връзки със зодия Телец и няма нищо вярно в написаното от Вас. От време на време се изнервят... Joy Joy Joy Постоянно се изнервяха моите бивши приятели. Дори и в мълчанието ми се изнервяха. 

# 374
  • Мнения: 5 820
Боже, в последните страници никой не е плюл козирозите. Чувствам се поласкан  Stuck Out Tongue Winking Eye

Не харесвам близнаци - не са верни и доста хвърковати ми идват. Лъв - ужасно его, не вижда по-далеч от носа си, говори много, действа не винаги, самочувствие без покритие. Риба и рак - твърде мекушав характер за мъж, женски начин на мислене, голяма доза заядливост. Везни - същата работа, малко са ми асексуални, скандалджии, обвиняват партньора си за всичко, не могат да поемат отговорност.

   За зодия Лъв - все едно чета за характера на брат ми. Той е зодия Лъв. 1:1 е с вашето описание. Затова и със зодия Лъв никога няма да имам връзка. Не мога да ги трая изобщо. Винаги с брат ми се караме, а той накрая не осъзнава, че в него е проблемът, а не в мене! Накарва ме направо да изляза от апартамента! Егоистични и самовлюбени са. 

Общи условия

Активация на акаунт