Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 762
  • 247
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 919
Ами незнам...не ми е удобно днес пак да се обадя. Но вчера така ми каза една дама newsm78

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 527
Хич не ми се иска да ви разочаровам за Долфин, ама не мога да се въздържа. Значи подаръкът от кумовете ни за сватбата беше уикенд в Грандхотел Варна(със специална уговорка за младоженския апартамент). Като отидохме обаче се оказа, че хората са ни сменили резервацията, без да кажат на никого Shocked Та ни посрещнаха с възторжени възгласи, че са ни преместили без да питат никой, ама за сметка на това сме на all inclusive в Долфин. Хотелът като база е великолепен, нямам забележки. Обаче обслужването е под всякаква критика:
1. Никой не знае какво точно се включва в all inclusive-а и като поискаш нещо, започва едно питане дали всъщност не се плаща това.
2. Управителят на ресторанта пред гостите бърка с пръсти в яденето и пробва, след което бърше пръсти в панталона си.
3. Никой в ресторанта не знаеше как се отваря бутилка вино и трябваше да се справяме с тежката задача
4. Вечерта като се прибираме от Пиано бар (2ч.през нощта) персоналът играе футбол във фоайето и дори не спира, за да минем
5. Няма никакъв плаж- само басеин.
Другото са подробности, да не пиша още Mr. Green

# 122
  • Мнения: 2 575
Хич не ми се иска да ви разочаровам за Долфин, ама не мога да се въздържа. Значи подаръкът от кумовете ни за сватбата беше уикенд в Грандхотел Варна(със специална уговорка за младоженския апартамент). Като отидохме обаче се оказа, че хората са ни сменили резервацията, без да кажат на никого Shocked Та ни посрещнаха с възторжени възгласи, че са ни преместили без да питат никой, ама за сметка на това сме на all inclusive в Долфин. Хотелът като база е великолепен, нямам забележки. Обаче обслужването е под всякаква критика:
1. Никой не знае какво точно се включва в all inclusive-а и като поискаш нещо, започва едно питане дали всъщност не се плаща това.
2. Управителят на ресторанта пред гостите бърка с пръсти в яденето и пробва, след което бърше пръсти в панталона си.
3. Никой в ресторанта не знаеше как се отваря бутилка вино и трябваше да се справяме с тежката задача
4. Вечерта като се прибираме от Пиано бар (2ч.през нощта) персоналът играе футбол във фоайето и дори не спира, за да минем
5. Няма никакъв плаж- само басеин.
Другото са подробности, да не пиша още Mr. Green


Честно казано и аз от доста време чета тук,но не се меся , защото така или иначе тези оферти за Ол Инклузив на доста добра цена специално за Долфин ги има от няколко години. Ние бяхме се навили преди 3-4 години, но после се отказахме, точно защото не ми хареса самия хотел ( без да знам за обслужването му),заради липсата на плаж и измисления гол басейн отпред. По-точно много повече харесвах всички останали хотели от комплекса ( нищо че те са по-стари ,а той е нов).
И въпреки всичко мисля, че си заслужава да се отиде семейно с деца, защото като част от комплекса се ползва ПРЕКРАСНАТА градина на Гранд Хотела, заедно с няколкото басейна в нея. За мен това е ( или поне беше) най-красивата и поддържана градина на морето ( заедно с Ривиера).
Така че мамите, които са резервирали се надявам да си изкарат чудесно

# 123
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
jul - идея си нямам за кой период са ти впечатленията от Долфин-а, но м.г през август нищо такова не видяхме и не почувствахме.
Бяхме общо 3 бг семейства по него време, от които другите 2 семейства повтаряха, защото им е харесало. Ние бяхме за сефте и понеже сме очаровани - живот и здраве т.г сме пак там.
Това е.

pipiole - само добри отзиви съм чувала от наши познати за х-л "Ралица Супериор". Те ходят може би вече 4-5 години там. Оценката им се завиши в още по-голяма степен за х-ла, след като бяха на подобен в Слънчев бряг.
обаче ми се вижда далеч от плажа  Thinking

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 527
Ами бяхме лято 2004, оттогава са ми впечатленията. Много бих се радвала нещата да са се подоблили, защото хотелът като база наистина е разкошен! Пожелавам ви приятно изкарване Laughing

# 125
  • Мнения: 919
Днес разговарях с моя много близка, която работи дълги години в Гранд Хотел Варна. Разпитах за условията на Делфин и Делфин Марина. Препоръча ми Делфин като по-спокоен, има доста занимания за малки дечица. Било много спокойно и почти нямало разлика между двата Делфина. Каза ми смело да запазвам, а и цените наистина са много приемливи за All Inclusive. Деца до 6 години почиват безплатно. Е, аз утре ще си запазя места newsm44 newsm44

# 126
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хехехееееее  Laughing, трябва да взема комисион от х-л "Долфин"  Wink

# 127
  • София
  • Мнения: 1 913
Ние си резервирахме за началото на август в хотел Сън Палас на Сл. бряг. Не сме ходили, но на сайта ни се видя много приличен, а и е в центъра на комплекса.

# 128
  • Мнения: 167
Ние си резервирахме за началото на август в хотел Сън Палас на Сл. бряг. Не сме ходили, но на сайта ни се видя много приличен, а и е в центъра на комплекса.
Етомира дай повече подробности за хотела и услугите, цените. И ние сме си харесали Слънчев бряг , но не сме решили къде.

# 129
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ние си резервирахме за началото на август в хотел Сън Палас на Сл. бряг. Не сме ходили, но на сайта ни се видя много приличен, а и е в центъра на комплекса.
Етомира дай повече подробности за хотела и услугите, цените. И ние сме си харесали Слънчев бряг , но не сме решили къде.


Сън Палас

# 130
  • Мнения: 167
Ние си резервирахме за началото на август в хотел Сън Палас на Сл. бряг. Не сме ходили, но на сайта ни се видя много приличен, а и е в центъра на комплекса.
Етомира дай повече подробности за хотела и услугите, цените. И ние сме си харесали Слънчев бряг , но не сме решили къде.


Сън Палас
Благодаря doniboni   bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 913
Това обаче на сайта на Сън Палс са цените от сезон 2005. За тази година са по-ниски. Иди на страницата на Интер Травел за да ги видиш!

# 132
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Резервирах в Равда този хотел
Ще сме в началото на юли, живот и здраве  grinning039

Исках в този хотел, но все още не правят резервации  Crossing Arms, а аз исках да резервирам още от сега, иначе цените им са еднакви, въпреки, че единият има басейн

# 133
  • Мнения: 510

...иначе най-вероятно ще пътешестваме-до островчета в Турция .Не ни се налага резервация,там където отиваме още не е такава отврат,като по нашето Черноморие.





За Гьокчеада ли става въпрос?
да  Wink

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
На къмпинг"Витоша" - Китен 11-16 юли. LaughingЦени 60 лева за апартамент и 40 за стая .Условията са удобри хладилник и телевизор има подходящо еза семейства с деца.Една приятелка ходи миналата година и беше доволна.Тазе решихме и ние да се присъединим към тях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт