Крем за тяло за суха кожа?

  • 1 907
  • 45
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Здравейте:) Сега съм пред дилема какъв крем за тяло да си купя, идеята е да е за много суха кожа и трябва кремчето или лосиона да хидратира добре. Както мисля да тръгвам и на солариум в скоро време - много е важно да ми е добре хидратирана кожата, че иначе на нищо не прилича. Препоръчаха ми на Licea (така май се пишеше), но аз исках да се консултирам и с вас Blush

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 978
До колко парички?

# 2
  • Мнения: 234
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
До 10-15 лева.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
купи си на брунлей млякото за тяло. влюбена съм в него. Ползвам орхидея прави кожата много мека и мирише цял ден  Heart Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
За първи път чувам за такова. Откъде мога да си го купя? Thinking

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз си ги взимам от една аптека, но ги има и в бонжур

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 978
Деянче, и аз си купих орхидеята, прекрасно мирише, но не е за суха кожа. Лющя се като змия! Crazy
Лосиионите на Дав са мазнички - силкенинг (с блестящи частици) или овлажняващия за суха кожа.
В Бонжур и по аптеките има една серия Алдо Вандини,  много са хубави , за различни типове кожа. Купувала съм с бадемово мляко.
На Леокрема са хубави лосионите - стягащи, повдигащи уж, но кожата мирише хубаво и става гладка.

# 8
  • Мнения: 5 299
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.
Само една много важна подробност - става дума за мляко, а не лосион - има голяма разлика. Аз съм ползвала всякакви, но от млякото на Нивеа(в тъмносинята опаковка) съм най-доволна bowuu

# 9
Има един много хубав крем за тяло на Орифлейм с мед и мляко за суха кожа.Също и на Дав в една голяма кутийка.И двата много ми харесват тъй като имам суха кожа Laughing

# 10
  • Мнения: 27 524
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.
Само една много важна подробност - става дума за мляко, а не лосион - има голяма разлика. Аз съм ползвала всякакви, но от млякото на Нивеа(в тъмносинята опаковка) съм най-доволна bowuu

  thumbsup Да,то е за много суха кожа.Аз ползвам сега в бялата опаковка,понеже другото ми идва нанагорно с мазнотийката  Crazy

# 11
  • Мнения: 353
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.

подкрепям

както и от олиото за тяло

иначе зехтина е велико нещо

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
В Бонжур и по аптеките има една серия Алдо Вандини,  много са хубави , за различни типове кожа. Купувала съм с бадемово мляко.
Моля те, Карен, пиши къде си намирала продуктите на Алдо Вандини. Преди време ги бях виждала в Бонжер, пяснах по този повод тема тук - да питам, защото не ги бях ползвала. Тогава така й не си купих точно от тях, взех си на Лаура Вандини - "белия" душ-гел, но ми изсушава кожат повече от допустимото за мен. Помня, че Алдо Вандини имаше душ-гел за чувствителна кожа - без сапун /вероятно е даже същият този с бадемово мляко, за който ти си писала/, който много ми се иска да намеря и да си купя. Благодарности!

# 13
  • Мнения: 680
а защо не пробваш с бебешко олио или с някакъв бебешки лосион,аз имах подобен проблем и така го разреших кожата ми стана мека и еластична.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 779
Благодаря ви за отговорите! Hug Ще пробвам тъмносиният лосион на Нивея.. той официално какъв(за какво) се води?
vilito, имам едно олио тук под ръка, но ми се струва, че би свършило по-добра работа за масажно олио отколкото за хидратант. Дано Нивеа се справи с проблема. Благодаря ви още веднъж Peace

# 15
  • Мнения: 1 645
Кожата на тялото ми, и по точно на краката ме е доста суха,направо се беля като някоя змия,няма лято, няма зима .Пробвала съм доста млека,лосиони и т.н . ,но единственото нещо което за сега ми помага е едно олио на Бюбхен.
Направо върши чудеса.

# 16
  • Мнения: 4 362
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.

Аз също  Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Благодаря ви за отговорите! Hug Ще пробвам тъмносиният лосион на Нивея.. той официално какъв(за какво) се води?
vilito, имам едно олио тук под ръка, но ми се струва, че би свършило по-добра работа за масажно олио отколкото за хидратант. Дано Нивеа се справи с проблема. Благодаря ви още веднъж Peace

Води се хидратиращ лосион за тяло за суха кожа.В бялото шише е за нормална кожа.

# 18
  • Мнения: 4 740
Колкото и изтъркано да звучи съм най-доволна от крема за тяло на Dove, не го ли ползвам се лющя като змийче Laughing

# 19
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Лореал-Боди експертиз за суха кожа. Пробвай няма да съжаляваш.

# 20
  • Мнения: 27 524
Колкото и изтъркано да звучи съм най-доволна от крема за тяло на Dove, не го ли ползвам се лющя като змийче Laughing

Защо да е изтъркано,много си е вярно даже и е хубав.Аз доста време го позлвах,но ми е малко тежичък.Но за по-суха кожа е  Peace

# 21
  • Мнения: 3 270
Аз ще ти препоръчам лосионите на Лаура Вандини. Миришат страхотно и кожата става наистина хубава. Имат един специално за суха кожа - бяла опаковка с черни надписи.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Колкото и изтъркано да звучи съм най-доволна от крема за тяло на Dove, не го ли ползвам се лющя като змийче Laughing
и на мен ми е много любим, но като цяло всичките придукти на Dove за тяло много ми харесват

# 23
  • Мнения: 1 254
 Peace Ще си позволя да препоръчам наш продукт - на Талодерма.

Емулсии за тяло:
Еудермол 5 - суха кожа
Еудермол 8 - много суха кожа
съдържат: алантоин, глицерин, млечна миселина, пчелен восък и урея (съответно 5% и 8%).

Алантоин - действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата;
Глицерин - оказва хидратантно действие, омекотява кожата без да я омазнява;
Млечна киселина - участва в състава на естествения овлажняващ фактор, оказва хидратантен ефект, има кератолитично (излющващо мъртвите клетки) действие;
Пчелен восък - действа епителотонично, анти-септично, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, придава на кожата мекота и кадифеност;
Урея - участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства;

Емулсиите са леки, попиват  мигновено. Ако сте невярващи, вижте в темата за козметиката на Талодерма  Peace, а опитът с емулсиите ще ви струва пределно допустимо.
В аптечната мрежа, магазини Лечител и някои магазинни обекти.
Желая ви   bouquet кожа!

# 24
  • Мнения: 56
А аз ползвам класическият лосион за тяло на Гош. Супер доволна съм и прекрасно мирише. Имам изключително суха кожа на тялото и страшно много се беля целогодишно поради това. От както го ползвам обаче вече 2 години кожата ми е мека и сияйна, дори епилацията неможе да я раздразни. Разкошен е! Сега има и нова серия продукти с различни екстракти все още обаче не съм ги пробвала.  Grinning

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
DOVE!!! Супер е!

# 26
  • Мнения: 71
Аз ползвам лосион за ръце и тяло VANILLA на Bettina Barty и съм много доволна прави кожата страхотна.

# 27
  • In transit
  • Мнения: 11 869
Преди време бях пуснала същата тема. Препоръчаха ми Еудермол на Талодерма. Доволна съм, кожата ми наистина омекна и не е толкова суха вече  Peace
Масажистката ми препоръча след баня на още леко влажна кожа да се мажа със зехтин смесен с няколко капки масло от портокал или каквото искаш. Ефекта е наистина невероятен. Попива и кожата става като коприна. Не мазнее, попива добре. Опитай Simple Smile

# 28
  • Мнения: 27 524
мноо ти е готино камиончето  Joy

# 29
  • Мнения: 4 740
Аз ползвам лосион за ръце и тяло VANILLA на Bettina Barty и съм много доволна прави кожата страхотна.
Имам и него,много хубаво ухае и е много траен ама го ползвам само когато ще ме миришат:-) Иначе за сухотата на кожата не ми помага кой знае колко

# 30
  • Мнения: 992
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.
Само една много важна подробност - става дума за мляко, а не лосион - има голяма разлика. Аз съм ползвала всякакви, но от млякото на Нивеа(в тъмносинята опаковка) съм най-доволна bowuu

 thumbsup

# 31
  • София
  • Мнения: 9 499
Продуктите на Лаура Вандини има в Ремедиум на Шишман в изобилие Hug. Даже някаква проможия течеше в момента, ама не запомних.  Wink
За суха кожа по-добро от емулсията на Талодерма не се сещам. Naughty
Ползвам в момента и Дав със блестящият ефект, омекотява добре, но не решава проблема. Wink
Червеният лосион на Гарние също е добър за по-суха кожа. Peace

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 978
Карима, ако не греша и в Бонжура на Славейков има Алдо Вандини.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря ти, Карен - точно в него не бях гледала. Идва ми да се метна след работа дотам, но много ще се забавя. Ако имах преди обедната почивка инфото, щях тогава да ида. Нищо - все пак я имам, за което съм ти много признателна  bouquet. В понеделник, живот и здраве, ще ида да се "обзаведа" с продукти на Алдо Вандини.

# 34
Аз също съм много доволна от Dove, а инаеч преди използвах Palmolive с кококово мляко май беше, но в последните две години изчезна и много ме е яд, зощото беше направо превъзходен!

# 35
  • Мнения: 144
използвам Еудермол 5 - само за 1 седмица кожата спря да ми се цепи и неприятното усещане изчезна. Много съм доволна, овлажнява много добре и попива бързо без да оставя мазни следи. Не е ароматизиран обаче.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 779
От тези на Лаура Вандини само синият ми хареса, но и той май се води за суха кожа. Еудермол на каква цена е? newsm78

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 978
Еудермол е някъде до 5 лв., обаче не само, че не е парфюмиран, ами лекичко мирише на лекарство. Sick Аз само ръцете си мажа с него.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 779
Хм, а ако след него сложа някой крем който мирише дали ще се развали ефекта на хидратиране? Thinking

# 39
  • Мнения: 27 524
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.
Само една много важна подробност - става дума за мляко, а не лосион - има голяма разлика. Аз съм ползвала всякакви, но от млякото на Нивеа(в тъмносинята опаковка) съм най-доволна bowuu

 thumbsup

Ми на мойте тук сини и бели опаковки пише лосион  newsm78

# 40
  • Варна
  • Мнения: 870
аз съм доволна от Авон който мирише на ванилия Peaceно лятото задължително се мажа със Джонсон бейби оил Q10 със алое вера защото ми изсъхва много кожата и съм страшно доволна Embarassed

# 41
  • Мнения: 35 998
още един глас за Еудермола, но аз ползвам номер 8  Peace

# 42
  • Мнения: 5 317
още един глас за Еудермола, но аз ползвам номер 8  Peace

И аз съм доволна от него. Peace

# 43
  • Мнения: 779
Не видях някой да е писал за крема на Гарние за суха кожа, с помпичка е и е невероятен. По време на бременността се мажех с него и благодарение на него нямам стрии. Много е лек и попива веднага. И цената е екстра- 6-7 лв.

# 44
  • Мнения: 135
а защо не пробваш с бебешко олио или с някакъв бебешки лосион,аз имах подобен проблем и така го разреших кожата ми стана мека и еластична.
В никакъв случай!!!!Съдържат ланолин бебешките лосиони/олиото също!/ и подхранват окосмяването!Това го споделям от личен горчив опит! #Crazy

# 45
  • Мнения: 1 250
Много съм доволна от Нивеа-лосиона в тъмно синьо шише.
Само една много важна подробност - става дума за мляко, а не лосион - има голяма разлика. Аз съм ползвала всякакви, но от млякото на Нивеа(в тъмносинята опаковка) съм най-доволна bowuu

 thumbsup

Ми на мойте тук сини и бели опаковки пише лосион  newsm78
извинете за многото цитати Praynig Тъмносинята опаковка на Нивея - milk, светлосинята перлената и бялата - lotion  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт