Лидл ::74::

  • 73 858
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Благодаря, teta75! Мисля, че се сещам за кои детски спални комплекти говориш. Реших се да купя в събота два за подарък, само жалко, че този с еленчетата е само за спални.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 535
Благодаря, teta75! Мисля, че се сещам за кои детски спални комплекти говориш. Реших се да купя в събота два за подарък, само жалко, че този с еленчетата е само за спални.

С еленчетата има и единичен вариант на сайта - http://www.lidl.bg/bg/saturday-7142.htm?action=showDetail&id=32911

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Здравейте,имам точка за подаряване Simple Smile,Пловдив,Кючук Париж

# 708
  • Мнения: 452
Търся за подарък комплекта за арома терапия. Моля,ако някой го е мернал да ми пише!
6 точки за луканката Стара планина на Pikok.  Simple Smile
В Сливен имаше от комплектите  Peace
Взех от шкембето-голяма воня при варенето.Въобще не го кусах.Запекох го след това с подправки и не ми миришеше,но не посмях да опитам.

# 709
  • някъде там
  • Мнения: 97
Търся за подарък комплекта за арома терапия. Моля,ако някой го е мернал да ми пише!
6 точки за луканката Стара планина на Pikok.  Simple Smile

В Хаджи  Димитър ги  видях тази вечер.

# 710
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Търся за подарък комплекта за арома терапия. Моля,ако някой го е мернал да ми пише!
6 точки за луканката Стара планина на Pikok.  Simple Smile
В Перник имаше одеве няколко сета

# 711
  • София
  • Мнения: 154
Търся за подарък комплекта за арома терапия. Моля,ако някой го е мернал да ми пише!
6 точки за луканката Стара планина на Pikok.  Simple Smile

София - Тодор Каблешков имаше доста

Аз търся от дървените часовници с местещи се цифри  ако сте виждали. Не успях да се доредя до тях, а ми харесаха на брошурата.

# 712
  • Мнения: 23
Здравейте, търся дървената торта, ако някой я е виждал в София  , моля да пише.
Обиколих няколко Лидл, звънях и на телефона им, но неможаха да ми помогнат.
Благодаря Ви предварително

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Някой пита за сламените играчки за елха-6.99 лв е цената.

# 714
  • Мнения: 110
Момичета, джегингсите тоя път как ви се сториха ?

# 715
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не пишете за тазседмичните дървени играчки... Има ли количества, грабят ли се много? Най-рано утре ще мога да ида и то вечерта. Искам да видя и евентуално да взема онази кула за летище със самолета и корабчето с товарната кула, които струват 25 лева.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Посетих тази сутрин новия бургаски Лидл в Мол Галерия. Не ми допада много подреждането, защото е доста по-различно от това, с което съм свикнала, но явно е трябвало да се съобразяват с наличното пространство. Хранителните неща определено са с намален асортимент спрямо другите магазини (или поне така ми се стори субективно). НО, нехранителните ме изненадаха - имаше неща, които се бяха разграбили буквално за часове в другите магазини, а тук пълни кошове! На който му трябва нещо от ножиците за декоративно рязане, пънчовете и всички останали неща  - имаше от всички видове: пеперуда, звезда, бордюрен пънч, комплектите с пънчове и релефи и ако имах пари, доста щях да оставя. От комплектите 3 текстилни панделки за 3.99 имаше 2 кутии с по 5 вида, а аз едва успях да видя 2 бройчици от един вид, когато ги пуснаха. Имаше доста от детските прибори за хранене - помня, че някой питаше. От дървените играчки и комплекти май имаше от всичко, та дори и комплект с допълнителни релси, който не бях виждала изобщо досега. За първи път виждам и цял кош с хляб, намален на 50% - пенсионерите наоколо още не са надушили май Laughing  Доволна съм, а и е доста спокойно по това време, в което минавам.

А ако на някого съм била полезна, да вземе да ми подари 2 точици за книжка, а Whistling Blush

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Не пишете за тазседмичните дървени играчки... Има ли количества, грабят ли се много? Най-рано утре ще мога да ида и то вечерта. Искам да видя и евентуално да взема онази кула за летище със самолета и корабчето с товарната кула, които струват 25 лева.
На ул.Мир вчера имаше около 7-8 самолетчета и 1-2 корабчета ,имаше и доста хора ,които разглеждаха и избираха ,не знам дали са останали.Аз взех 2 бр.самолети ,много са хубави.
От дървената писта с влакечто имаше доста ,тортите и комплектите  за рязане също бяха в голямо количество.

# 718
  • Мнения: 466
Здравейте!

Подарявам книгата на Манчев и Шишков. От София съм.

Обещана е!

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 10:44 от Мадам

# 719
  • Мнения: 423
Здравейте, търся дървената торта, ако някой я е виждал в София  , моля да пише.
Обиколих няколко Лидл, звънях и на телефона им, но неможаха да ми помогнат.
Благодаря Ви предварително
Имаше я вчера в Лидл - кв. Изток, близо до спирката на Метрото на ул. Жолио Кюри.
Имаше ги повечето дървени играчки, не видях самолета. Също така не намерих книгата с буквите и цифрите.

А някой може ли да каже релсите за влакчето съвместими ли са с тези на Икеа?

5-те колички от комплекта пасват на Икейската писта, вчера ги пробвахме.

Общи условия

Активация на акаунт