Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 145 003
  • 558
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 157
д-р Мария Томчева
Тел.0888 305 736
Адресът е ул. "Княз Борис I" 39, входът е в едно тунелче, има звънец с надпис "Зъболекар". Само да уточня, че не е детски зъболекар, но страхотно умее да предразполага деца и има доста малки пациенти.

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Благодаря  bouquet

# 137
  • Мнения: 15
 мнения за д-р Милина? Препоръчаха ми я за поставяне на брекети. Ще се радвам да споделите мнение за нея.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
мнения за д-р Милина? Препоръчаха ми я за поставяне на брекети. Ще се радвам да споделите мнение за нея.
Напълно отрицателно.
Направи ортодонтски апарат на сина ми на 5г и 6 мес или там някъде, не помня с точност месеците. Беше ужасен, не знам дали по нейна вина при вземането на мярката или заради невнимание и/или некадърност на зъботехника. Правеше рани във венеца на детето. Първо се опита да изкара виновно детето, че не го носи както трябва, после като се убеди с времето, че проблемът не е в детето, просто каза:"Еми може да махна телчетата, които се врязват във венеца". И защо ми е тогава да го носи изобщо, просто да отбием номера, че има нещо в устата ли?!
Отделно винаги имаше поне по 2-3 приятелки в кабинета и докато аз обяснявам как вървят нещата си говореше с тях и почти не ме слушаше. Говореше по телефона си и пипаше разни неща, после без да си измие ръцете и без да сложи ръкавици бръкна в устата на детето и му наместваше апарата след това с инструментите.... и т.н.
Никакво внимание, никаква загриженост, само печелбарство.
А най-смешното е, че понеже ме ядоса, хвърлих апарата и не стъпих повече там зъбите на детето се наместиха сами и се оказа, че не са имали никаква нужда от корекция, сега са си ок без намеси.
И след всичко това, аз не твърдя, че е лош зъболекар, напротив, убедена съм, че си разбира от работата. Просто много си е повярвала и прекалено много вижда в пациента предимно пари и нищо друго.  Peace

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 00:00 от Мон...

# 139
  • Мнения: 1 893
Напълно съгласна с горното мнение.

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Аз си изправях зъбите с брикети при нея. Мнението ми относно постоянното говорене с приятелки и пипането без да си измие ръцете е същото. Уж е с часове, а пред кабинета й винаги имаше по 100 човека, поради което е доста припряна в работата си и бърза.

# 141
  • Мнения: 1 837
Здравейте, някой има ли мнение за д-р Радев? Става въпрос за вадене на зъб.

# 142
  • Мнения: 4 941
Здравейте, някой има ли мнение за д-р Радев? Става въпрос за вадене на зъб.
Ивайло Радев ли? Че в Бургас има двама. Ако става въпрос за него съм доволна, прави ми операция на киста.Много мил, внимателен и възпитан човек, и ти обяснява всичко.

# 143
  • Мнения: 1 837
Да, май е същия.. Знам, че кабинетът му е около 3-та поликлиника.

# 144
  • Мнения: 4 941
Да, май е същия.. Знам, че кабинетът му е около 3-та поликлиника.
Значи е той. Не се чуди, а отивай според мен, разира си от работата. Какъв зъб ще вадиш и по каква причина? Кой ти го препоръча?

# 145
  • Мнения: 1 837
Имам 2 кътника за вадене - последните - един от ляво и един от дясно. И двата са разрушени на 80 %..  Confused
Иначе ми го препоръча моя зъболекар, нещо го достраша да ми ги вади той, което от една страна доста ме стресна..

# 146
  • Мнения: 4 941
Имам 2 кътника за вадене - последните - един от ляво и един от дясно. И двата са разрушени на 80 %..  Confused
Иначе ми го препоръча моя зъболекар, нещо го достраша да ми ги вади той, което от една страна доста ме стресна..
Д-р Радев е добър и си личи, всички го знаят. Моя зъболекар също ми го препоръча. Малко е трудно да се вредиш за час, така, че звънкай да записваш, не мисля, че ще съжаляваш.

# 147
  • Мнения: 1 837
Много благодаря за инфото Simple Smile

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте, някой има ли мнение за д-р Радев? Става въпрос за вадене на зъб.
Д-р Милина ме прати преди години /когато не я бях отписала като специалист за мен и семейството ми/ при един д-р Радев, работи заедно с д-р Радева, може би е различен от този, за който питате. Извади ми един зъб, докато го вадеше счупи и съседния, благодарение на което сега и той е за вадене...

# 149
  • Мнения: 4 941
Много благодаря за инфото Simple Smile
Моля! Да кажеш как е минало. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт