Тема Незабравима (Unutulmaz) 255 ,"Kara Ekmek"

  • 65 937
  • 739
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 395
Две думи за пътешествието ми до града на лулите, по време на което  видях следните знаци:
1. Хотел "Арсланлъ"
2. Търговски обект "Нилюфер"
3. Пътен знак "Яваш"
4. Камион на транспортна фирма "Йълмаз"

Не е ли достатъчно за един само ден?

За Ава съм съгласен - сега не му е времето.


# 76
# 77
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Две думи за пътешествието ми до града на лулите, по време на което  видях следните знаци:
1. Хотел "Арсланлъ"
2. Търговски обект "Нилюфер"
3. Пътен знак "Яваш"
4. Камион на транспортна фирма "Йълмаз"

Не е ли достатъчно за един само ден?

За Ава съм съгласен - сега не му е времето.

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 78
# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 1 395
Какъв ден само - петък, а пък даже не е и 13-ти! След деловата ми визита в Турско и плановете ми да основа там някой холдинг, пиша аз още по-делово писмо на английски до колежката Седа и отдолу завършвам, както си му е реда с Искрено Ваш...А пък то какво се получи - верно, само две грешки в писмото, ама едната повтаряща се, а другата на финала за десерт:  
- Еда вместо Седа
- Serhanly yours вместо  Sincerely yours

А дано не обърнат внимание на тия дребни лапсуси и продължим да движим нещата с холдинга на три морета.

Актуално

Дали е робство или иго
Съжителство го наречи
От снимка Вазов ни намига
А вятър вече не ечи

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 21:16 от bganio

# 81
  • Мнения: 3 203


Скрит текст:
Бганьо новата министърка ще се изкаже актуално Tired

# 82
# 83
  • Мнения: 570
Батко ще се отрови от кафета.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 84
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Батко ще се отрови от кафета.  Joy Joy Joy Joy Joy

След толкова сцени с чаени церемонии и алкохол в малки и големи чаши, снимки с кафе е приятно допълнение. Party newsm47

# 85
  • София
  • Мнения: 1 395
Единият си пада по кафета, другата - по цигари, ама те двете неща вървят най-добре заедно...То е като някаква присъда тяхното - хората, олицетворили така перфектно любовта, не успяват да я открият в живота. Аз все повече се убеждавам колко добри са били, като гледам сега от време на време някакви сълзливи обяснения в любов от екрана, на които никой не вярва. И самите актьори сякаш се чувстват неловко, защото са наясно с това. Че то си личи от 100 км., че това е театро. Ама тези рецитатори на реплики и имитатори на любов май по-добре се оправят в живота.

# 86
# 87
# 88
# 89

Общи условия

Активация на акаунт