Хамбургерите игнорираме и храната по дюкански си планираме - 281

  • 31 709
  • 730
  •   1
Отговори
# 345
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Да се отчета и аз, кантара мръдна след 15 -ия ми ден. Както си знаех....
Така, че момичета не чакайте чудеса на втория ден още и не се отчайвайте!
Търпение и мръвка му е майката....


Чета ви редовно.

# 346
  • Мнения: 214
Добро утро, добро утро Simple Smile
Понеделник 70.7.... събота 70.7 Sad
Какво става незнам, но продължавам! Днес съм на ПЗ и ще си правя пълнени тиквички с тел. Кайма тип лодки  chef
Елсинор ексузията в Метро също я има.
Хубав и усмихнат ден

# 347
  • Мнения: 1 699
Благодаря момичета. Още днес отивам да го търся.

# 348
  • Мнения: 5 459
Архмихче, прочетох , ама късно. Ми ти пък като си режимна, защо не сваляш, айде аз поне по празниците се улях .......пък и се прилъгвам да чопля семки .......оф, кажете нещо освен чипса от рачешки ролца, дето може да ми замести семките да дъвча пред ТВ....
Това с калмарите и аз го правя, ама  с майонеза ......ама тези са 7 големи туби, а пък и синковецът на калмари не отказва.....

# 349
  • Мнения: 3 841
Здравейте,момичета!
 Бъдете весели и здрави и да не забравите да пиете вода!

# 350
  • Мнения: 5 128
Аз вече сериозно се изнервям с тези кг, кълбо от нерви съм направо  #2gunfire
От сутринта само се репча на мъжа ми, горкия направо  Crazy

# 351
  • Мнения: 868
За ПЗ си спомням, че в резултат на оводняването на организма от зеленчука редовно килограмите ми се качваха с 1_2 килограма.Така, че в ПЗ въобще не се и качвах на кантара.Изненадата идваше след първия или втория ден на протейни.(при схема 5\5).
Смайлс, сърцето на темата bouquet

# 352
  • Плевен
  • Мнения: 369
Добро утро, дами! Аз се наспах най после! Сега закускообядвам с пастета си, варено яйце,трици с прясно мляко, айрян...после ще мина на зелен чай вместо вода днес, че нещо ми писна и на мен от застоя. Впрочем днес съм и с плюс 500 отгоре! Да не е от пълнолунието? Та, Алинка, аз все така си ям и не изненадвам с нищо организма. Щом ходя редовно на фитнес- свалям, щом се изкуша от нещо- качвам. Сега след НГ, съм сериозна, но тялото си ми връща за издевателствата с баклавата...на НГ. Все по- трудно ще свалям за съжаление!
Тери, мила, оправяй се бързо!
Кари, в същото положение съм и аз. След това ми ядене ще пия зеления чай и ще карам само на него и яйца, пък да видим дали няма да сваля. И на фитнес ще ходя след домашния.
Хубав ден на всички!

# 353
  • Мнения: 868
Кари, в същото положение съм и аз. След това ми ядене ще пия зеления чай и ще карам само на него и яйца, пък да видим дали няма да сваля. И на фитнес ще ходя след домашния.
Хубав ден на всички!
Съжалявам, че се намесвам, но в този режим, ако не ядеш системно на 4 часа за съжаление няма да сваляш.
Знаеш, че това е логиката -организмът се залъгва, че "гладен"  няма да остане и топи грам след грам.Иначе ще се запъне и няма да си дава запасите.Това е едната страна на монетата.Другата е предполагаема-гладен ли е човек
вероятноста да "прегреши" е огромна.
Яжте, преяждайте с режимни храни.Със сигурност ще сваляте!
Вода минимум 2 литра!
Успех!

# 354
  • Мнения: 5 459
Аз зелен чай не мога на този етап да пия, че нещо се разтрепервам. Пия Ликуид фор фит /с подсладител е, така, че е режимен/ и чета, че хората драстично отслабват от него, а аз нали съм все наопаки не съм мръднала и грам /аааа мръднала, ама нагоре/, задържам течности /той е за изхвърляне на течности/ и вдигам кръвно/той понижава кръвното/.....  #Cussing out

# 355
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джуди, благодаря.  Hug Адмирации за постигнатото.  smile3501 smile3501 smile3501

Алинка, ако се излекуваш от тази болест /яденето на нещо пред ТВ/, най-добре. Дюкан дори пише, че не трябва да се яде, занимавайки се с нещо друго. Така не се наслаждаваш на храненето и не усещаш какви количества поглъщаш. Храненето е хранене, гледането на телевизия трябва да е само това. А чипс можеш да си направиш и от тиквички.  chef

# 356
  • Мнения: 557
Alina, Liquid for Fitподсладител (сукралоза, стевиозиди)

# 357
  • Мнения: 5 459
Ами то в 15 мл. на ден ........дали е много пагубно?
Смайлсче, опитвам се да се отучи.....то затова проядох семки, че губя време в чопленето им  Joy
Докато се отуча, ще опитам чипс от тиквички  Wink

# 358
  • Мнения: 5 128
Момичета, аз наистина мисля, ли мисля къде бъркам и честно казано, не ми идва на ум нищо.
Следвам точно режима, старая се да храня що годе разнообразно (предвид малкото видове меса, изобщо протеини, които консумирам), пия поне 2-3 литра вода на ден, ходя на фитнес три пъти седмично и в крайна сметка не свалям нищо, дори съм в плюс?! Да, не съм от вчера на режима, знам основните неща, включително и това, че има чести периоди на задържане, но моето задържане е вече със седмици!
Серизно ще помоля тези от вас, които са комбинирали режима със спорт, да споделят как се е отразил именно спорта на отслабването им, да не би там да бъркам нещо!
Не се отчайвам, но и определено не ми е ок така, супер гадно е  ooooh!
Джуди, нищо лошо няма в това, което казваш, съгласна съм, че трябва да се храним редовно с режимните неща, и ние с Архмих ги знаем тези работи, но понякога и депресията поради системното задържане си казва своето и вече се чудиш как да разбуташ пустия организъм  Outta Joint
Тоя ликуид оф за какво помага??

# 359
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами то в 15 мл. на ден ........дали е много пагубно?


Можете също да консумирате само храните, които ви харесват, както и например една от тях на едно хранене или през целия ден. Важното е да останете вътре в списъка, като е добре да знаете, че го предписвам отдавна и че нищо не съм забравил.
   Знайте също, че и най-малкото отклонение, най-малкото прекрачване на границата, колкото и незначително да ви се струва, действа като игла, пробождаща балон. Отклонението може да изглежда маловажно, но то ще ви лиши от свободата да консумирате колкото желаете. Заради някакво минимално количество ще сте изгубили достъпа до едно ценно качество и ще сте принудени през дадения ден да се занимавате с досадно броене на калории и да се ограничавате, докато ядете.
   Накратко, девизът е прост и не подлежи на обсъждане: всичко, изброено в списъка, е ваше и изцяло ваше; онова, което го няма в списъка, не е ваше, забравете го за малко - в най-скоро време всички храни отново ще ви принадлежат.

Общи условия

Активация на акаунт