Дефицитите на една журналистика

  • 319 164
  • 3 831
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 785
Е тая дисекция на органи на г-н Очите е направо безумна. Напоследък почти не следя новинарски емисии, та пропускам тези новини, няма друго спасение.

# 286
  • София
  • Мнения: 19 253
к'во знаеш ти!
вчера попаднах на специална статия "Какво се крие в пикочния мехур на Очите"  Crazy
Е, в интерес на истината статията е иронична, макар да е публикувана в Пик

# 287
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
 Blush не я прочетох  Blush ужасих се от детайлността  Blush

# 288
  • here and now
  • Мнения: 4 265
Не съм фен на новините, но се заслушах за гимнастичката... Случилото се е просто ужасно и не виждам с какво и на кого биха били полезни с това ровене и разпитване на всеки до когото се докопат..

# 289
  • Мнения: 3 371
Горкото дете! Какво ли трябва да му е стегнало толкова душата, че да предприеме такова действие  Sad Много ми стана мъчно за момичето, много. Този път обаче ми прави впечатление , че не е толкова грубо чак ровенето  newsm78 от страна на журналистите. Дано се оправи детето, и не само физически, но и психически.

Очите, даже не го и чета, последно засякох, че  е с претер,  то пък чак толкова да ни информират  Stop Stop Stop

# 290
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
в спор със себе си съм.  Blush
наясно съм, че това не е точно журналистика, но все пак трябва се пише що-годе грамотно  Blush

4. Презрамките ви се впиват в раменете ти.

# 291
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
в спор със себе си съм.  Blush
наясно съм, че това не е точно журналистика, но все пак трябва се пише що-годе грамотно  Blush

4. Презрамките ви се впиват в раменете ти.
И това не е зле:
3. Сутиенът ти "хлопа" между гърдите ви.
Кой на чий сутиен хлопа не се разбира, ама явно няма значение.

# 292
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
 Mr. Green разхлопало ми се е сърцето и го пропуснах  Hug

# 293
  • София
  • Мнения: 19 253
в спор със себе си съм.  Blush
наясно съм, че това не е точно журналистика, но все пак трябва се пише що-годе грамотно  Blush
4. Презрамките ви се впиват в раменете ти.
И това не е зле:
3. Сутиенът ти "хлопа" между гърдите ви.
Кой на чий сутиен хлопа не се разбира, ама явно няма значение.
Много хора изобщо не са наясно с възвратните местоимения и как се ползват. "да се гордеем с постиженията ни". Особено когато говорят

# 294
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
нося нови хубавини  Tired

Трима свитнали Антов от "Агресия"

и от текста

Цитат
В момента луксозното имение пустее, а близките на Александър Антов така и не сложила жалейка и некролог на портата.

 Tired

# 295
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
и още една новина  Crazy

защо ли стила ми напомня за спора за парко място  Whistling

Разсеян шофьор е забърсал 4 спрени превозни средства

# 296
  • Мнения: 2 859
От обедните новини на една телевизия. Съобщават ни новината, че отборът по художествена гимнастика се е прибрал от Израел снощи късно вечерта.  newsm78

# 297
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
От обедните новини на една телевизия. Съобщават ни новината, че отборът по художествена гимнастика се е прибрал от Израел снощи късно вечерта.  newsm78

загледах го и аз.
честно, не знам как е по-правилно. късно през нощта си е около полунощ. късно вечерта е по-различно сякаш.  Peace

има нова звезда Ева Лонголия

# 298
  • Мнения: 1 610
Мали.... Embarassed

Дано Ники Кънчев да я посрещне  Shocked bombs 

Joy
 

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Nova-organizaciya-na-dvi … o-Glavnata-650013

Как щях да преживея без тази толкова вълнуваща и необичайна новина, не знам!

Общи условия

Активация на акаунт