Колко пари бихте дали за детски обувки?Анкета-моля гласувайте

  • 3 009
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 89
ако са домашни пантофки Да , но за обуки за оформяне на крачето на детето Не

# 46
  • Мнения: 6 039
40 лв ми се вижда приемлива цена за качествени детски обувки. Бих дала и 60 лв за обувки по интернет, например като тези на Малена, защото детски Найки не се продава във Варна / или поне аз не съм виждала Малена ще каже Wink/.


Миличка, аз ги купих от София, после ги видях същите в магазина, който е до Lacoste, но за 69, а в Сф бяха 56.

# 47
  • Мнения: 4 668
Не бих купила по интернет . Никога досега не съм му уцелила обувка ( буйка ) , ако не я премеря . Не мисля , че е възможно под 40-50 лв. да купиш качествена обувка , обикновено по толкова давам . За маратонки съм давала повече , бях му купила Адидас за 73 лв.

# 48
  • Мнения: 8 769
15-25
Но без мерене не купувам.
Поредното 1:1 еднакво мнение с как'Шанииии!!!!  smile3521
(Къде се загуби,бе душа?)

# 49
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
А някой може ли да ми каже адрес на он-лайн магазин за детски обувки и маратонки!

# 50
  • Мнения: 3 698
Бих дала 25-40лв., по интернет обаче ще се позамисля дали бих поръчала обувки  newsm78 ... може би ако много ме грабнат , но ... едва ли.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами малко е относително за цената. Първите обувки на Джуджето струваха 40лв, а пролетните са и 33лв. Общо взето се вмествам в тези цифри. Не мога да си позволя да давам повече пари, но ако нищо друго не ми хареса бих дала и малко повече, но не повече от 50лв. От интернет не съм пазарувала и вероятно няма и да и купя особено пък обувки!

# 52
  • Мнения: 1 645
Гласувах с последна опция.
Дани обувки не носи,а само маратонки.
От интернет не бих купила дори и дреха, каму ли обувки.

# 53
  • Мнения: 10 758
Обувки от Интернет не бих купила,както не бих купила от магазин без детето да е пробвало. За цената,бих дала различно и 25 и 40 лева,ама да знам,че са качествени.Но хубавите детски модели са от 30 лева нагоре!С детските обувки компромис не правя!И двете деца могат да минат без някоя скъпа или гъзарска дрешка,но обувките,ботушите и пантофите трябва да са хубави не само външно!
И при мен е същата ситуация.Понякога купувам някои евтинджоси на щерката, но това е много рядко.Имаше преди няколко години в Метро силиконови(или де да знам кви бяха) сандали по 3 лв.Еми купих й от всички цветове Mr. Green.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 623
Според мен е смешно детски обувки да струват толкова колкото и за голям човек носещ 38-39 номер да не говорим за мъжките. Затова и гласувах с опция 15-25 лв. Не съм съгласна от изкуствено надутите цени на т.нар. маркови бебешки обувки в БГ. Логично е дори да са по-евтини тъй като се носят не повече от 2-3 месеца.
От интернет магазин  бих купила мноооого рядко тъй като обувка трябва да се пробва - има само съвсем малки изключения Simple Smile

# 55
  • Мнения: 424
40 лв ми се вижда приемлива цена за качествени детски обувки. Бих дала и 60 лв за обувки по интернет, например като тези на Малена, защото детски Найки не се продава във Варна / или поне аз не съм виждала Малена ще каже Wink/.


Миличка, аз ги купих от София, после ги видях същите в магазина, който е до Lacoste, но за 69, а в Сф бяха 56.
И как да не купувам после по интернет разликата на Найка от Варна до София 25% Shocked
А за минимена във Варна същите модели /от 20лв/ се продават до 69

# 56
  • Мнения: 639
Гласувах с 25-40 понеже с обувките компромис не искам да правя.За малкия може и с по-малко да се размина,но за каката по-евтини от 30лв отдавна не съм купувала.
Втора употреба мога да взема,но трябва задължително да ги видя и да се мерят.
Деси,ако имаш нещо запазено,давай!няма да откажа Simple Smile

# 57
  • Мнения: 8 917
Бих дала и 80-100 ако са качествени. Оценила съм качествените обувки и не искам да правим компромис с крачетата на Гери.

# 58
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
За бебето повече от 40 лв. не давам, но за голямата ми дъщеря купувам и по-скъпи обувки. Важното е да са качествени.

# 59
  • Мнения: 5 539
Гласувах с 25-40 понеже с обувките компромис не искам да правя.

Втора употреба мога да взема,но трябва задължително да ги видя и да се мерят.


Тези две твърдения си противоречат, Деси Wink
Втора употреба обувки за дете не се взимат, ако ще да са не Найки ами... Всяка носена обувка заема формата на крака, който я е носил, и затова за дете е особено вредно да носи чужди обувки Naughty

Общи условия

Активация на акаунт