Канал TLC

  • 180 250
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 642
Мен, най- много ме напушва смях като гледам Истински истории!

# 301
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Тези за изневярата ли?
Изтраях 5 минути един път и превключих канала.

# 302
  • Мнения: X
И аз не харесвам тези за изневярата.  Да се показваш по телевизията и да обясняваш с подробности как точно е станало, няма нужда. Не харесвам и медиумката, нудистите също.
Гледат ми се нови епизоди на "Хубава, секси или отблъскваща" със Стейси.

# 303
  • Мнения: 1 298
Снощи и аз хванах дизайнерите. Не беше лошо, в сравнение с останалите предавания, които дават.
Преди това имаше нови епизоди на "Кажете "Да" на булчинската рокля"

# 304
  • Мнения: 2 694
И аз не харесвам предаването на Пух. Доста е скучно.

# 305
  • Мнения: 9 865
Имам позната, която има декоративно прасенце вкъщи (и други животни). И всъщност, прасетата, дори и недекоративни, не са олицетворение на смрад и мръсотия (ние сме ги преврънали в такива) и са доста умни животни. Хората порове гледат, които си имат природно заложена миризма, та прасета няма Mr. Green На мен са ми симпатични прасчовците.

Още от рекламите на Пух ми се видя много тъпо и не съм го гледала, Изневерите и тях. Булчинските рокли по някое време усещам, че зациклям с тях, все едно и също, а и харесвам само епизодите с Клайнфелд, имаше и едни в полски салон, те не бяха лоши - по-близо до нашата действителност.
Ще дебна за нови серии на Стейси, харесвам я тази жена, много ги харесвах и заедно с Клинтън.

# 306
  • Мнения: 13 191
Прасенце сме гледали като домашен любимец още преди 15 години. Определено са по-умни от кучетата. Научават се да си вършат нуждите само на едно място. Много силно се привързват, реагират на команди, жизнерадостни са.
Иначе гледам за булките и дом по света.

# 307
  • Мнения: 2 695
А гледате ли Маниаци? Онези дето са вманиачени на тема чистота. Една от домакините прекарваше в чистене 8 часа на ден, миела пода по 6 пъти дневно, пускала прахосмукачка до 8 пъти. А една друга пък чистела тоалетната 30 пъти на ден Yum
Направо се почувствах егати мърлата аз Flushed

# 308
  • Мнения: X
На маниаците съм гледала повечето серии, харесва ми предаването. Ако има нов сезон, ще гледам.
Също ми се гледат "Невероятните спестовници", големи образи имаше и там.

# 309
  • Мнения: 13 191
Това с постоянното чистене е заболяване, също както и пълната мърльовщина и събирането на боклуци. Просто в предаването са съчетали двете страдания и се получават чудесни резултати.

# 310
  • Мнения: X
Заболяване е, да. Повечето от участниците бяха с ОКР. Вещоманите, които живееха в кочина, също имаха травмиращи случки в миналото си. И въпреки това няма оправдание да живееш в такава мръсотия.

# 311
  • Мнения: 9 865
Мен ме кефят чистофайниците, вдъхновяват ме да се размърдам. Simple Smile

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 26 434
И мен Blush

# 313
  • Мнения: X
Честно казано, мен също. Laughing Но пак не се престаравам особено с основно почистване, примерно. Rolling Eyes

# 314
  • Мнения: 1 298
И мен, а и научавам разни трикове. Но да пускам по осем пъти на ден прахосмукачка или да мия всичко с белина...
но пък ми е много интересно, а от мърлячите ми се повръща. В на една камината бяха намерили умряла котка.

Общи условия

Активация на акаунт