Какви са жените, издържащи мъже?

  • 46 398
  • 432
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 991
Мъжка курва. Като казахте, че е красив се загледах, е кой знае какво не е. И по-добри представители на мъжкото съсловие сме виждали. Може в леглото да го бива. Изкарва пари жената, може да си позволи мъжка държанка, защо не. Нейните не са изкарани от четене на поезия също.  Peace

# 91
  • Мнения: X
Под път и над път красиви мъже в България няма, тоз че е такъв е видно за всички. Иначе съм съгласна, че не му прави чест да плюе срещу ръката, която го е хранила и че все някой му е крив. Глезанко пълен, но чаровен! И не, не бих го издържАла, нито издЪржала!

# 92
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Кое дали е сериозно?

Че е невероятно красив, чаровен и харизматичен и че това е достатъчна причина да пожелае някоя жена да го издържа.

Сериозно е, че е супер пич външно. Другото е несериозно, по простата причина, че не съм милионерка  Wink
Иначе що не, ще го издържам, само че ще мие прозорци и други такива неща  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 19 169

Не, хубавичък е. Лошото е, че го знае и очаква, че някой му е длъжен за това. Подобно на много кухи лейки от женски пол, които си мислят, че защото са хубавички и животът трябва да им поднесе всичко на тепсия. И не, нямам предвид, че всички красиви, хубави, хубавички, симпатичнички и пр. хора са такива.

# 94
  • Мнения: 9 991
Под път и над път красиви мъже в България няма, тоз че е такъв е видно за всички. Иначе съм съгласна, че не му прави чест да плюе срещу ръката, която го е хранила и че все някой му е крив. Глезанко пълен, но чаровен! И не, не бих го издържАла, нито издЪржала!

Не е мой тип. Нищо уникално честно казано. Иначе няма много красивми мъже в България, спор няма.

# 95
  • Мнения: X
Аз не знам мой тип ли е, защото не се хвърлям на врата на всеки хубавец, който срещна - гледам му златното сърце все пак. Но определено човекът е красив и ако го туриш до 20-30 други българи мисля, че пак ще блесне с външност. Не разбрах обаче защо не е започнал кариера на модел, ами казвал не на предложените ангажименти. И за това ли го е мързяло ooooh! ?

# 96
  • Мнения: X

Е не е грозен, но и красив не е, още по-малко рядко красив и т.н.

# 97
  • Мнения: 10 547
То, защото красивите жени са много.

# 98
  • Мнения: 3 784
Невероятно красив, чаровен и харизматичен е този Васил. Искам и аз да го издържам 10 години, пък нека съм патка  Laughing
Не ща да го издържам, ама и на мен ми увисна ченето и стоя така, докато го гледах. Рядко красив българин!

Ей, ще ме накарате да гледам интервюто.

Издържаната жена не е само за сексуални услуги. Даже основната й функция е друга - когато си на социално събитие в средата си, всичките ти приятели и познати да се ядосват, че не я издържат те.  Laughing След това е личното удоволствие от компанията й, а чак след това - секс-услугите. Защото, ако беше само последното, платени компаньонки от агенции - много, даже имат предимството, че не се налага да ги ухажваш и можеш да сменяш през вечер.

# 99
  • Мнения: X

Е не е грозен, но и красив не е, още по-малко рядко красив и т.н.
Мдаа, такива под път и над път..
Скрит текст:

# 100
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Невероятно красив, чаровен и харизматичен е този Васил. Искам и аз да го издържам 10 години, пък нека съм патка  Laughing
Не ща да го издържам, ама и на мен ми увисна ченето и стоя така, докато го гледах. Рядко красив българин!

Ей, ще ме накарате да гледам интервюто.



Чукни в гугъл изображения Васил Ананиев

# 101
  • Мнения: 10 547
Виждам стотици хора ежедневно и също така ежедневно попадам на поне петима по-красиви от него.
Да не говоря, че фотошопнати, като цяло всички сме хубавки.

# 102
  • София
  • Мнения: 23 112
Прежалих се да погледна видеото. Не е зле момчето, стига да не плямпа много и да не е постоянно около мен, че не бих го изтърпяла. Личи си, че е цървул.

# 103
  • Мнения: 19 169
Аз не знам мой тип ли е, защото не се хвърлям на врата на всеки хубавец, който срещна - гледам му златното сърце все пак. Но определено човекът е красив и ако го туриш до 20-30 други българи мисля, че пак ще блесне с външност. Не разбрах обаче защо не е започнал кариера на модел, ами казвал не на предложените ангажименти. И за това ли го е мързяло ooooh! ?

До 20-30 българи, ако го туриш, може и да блесне с външност (приятелят ми е същият типаж и сигурно бих го подминала, ако разполагаше само с външност), но в Холивуд е пълно с красиви хора, работещи като сервитьори и пр. в обслужващата сфера и чакащи някой да забележи колко са красиви и талантливи. Всички от родните си забутани местенца, добили самочувствието на красиви, се юрват към Холивуд.

# 104
  • Мнения: 3 784
Аз не бих лапнала по него, има излъчването на един куп обикновени момчета, работещи по морето, т.е., не намирам красотата му за рядка, или дори за привличаща. Само светлите му очи в комбинация с иначе тъмните му цветове са по-необичайни. Нали този е?



На коя минута е във видеото, че 140 минути няма да седна да гледам?

Общи условия

Активация на акаунт