Житният режим на Учителя Петър Дънов - 12 тема

  • 97 016
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 206
Лимец -трети ,а медът -четвърти /Хапва се малко,на небцето/

# 316
  • София
  • Мнения: 3 824
Какво правите ако кръвното ви падне? Моето е 100 на 60 и съм леко притеснена. Иначе добре се чувствам, не го усещам, че е толкова ниско. Днес ми беше 5-ти ден.

# 317
  • Мнения: 206
Пиете повече вода с мед и лимон.

# 318
  • Мнения: 206
ЗАДАЧА:
Разгледайте таблицата и обяснете защо хапваме в такъв ред храните.
А защо предпочитаме житото или лимеца да са покълнали?
http://www.spasovo-pyramid.com/hrani.htm

# 319
  • Мнения: 206
Най-често днес е най-тежкият ден на физическо ниво.Успех! Продължава споделянето по дни тук и в групата: https://www.facebook.com/groups/duh.grupa6/permalink/14281598239 … =1487406074716790

# 320
  • Мнения: 7 418
Какво правите ако кръвното ви падне? Моето е 100 на 60 и съм леко притеснена. Иначе добре се чувствам, не го усещам, че е толкова ниско. Днес ми беше 5-ти ден.

   Аз пък усещам моето. Направо неработоспособна ме прави... Sad
   Ще пробвам това с водата и лимона по съвета на solej

# 321
  • Мнения: 439
Здравейте и от мен. Днес ми е мързелив ден. Отпуснато ми е. Като килограми не мърдам много, само грамчета. Иначе се старая да ям всичко. Дори май прекалих с меда, но нямах сили. Утре ще си включа пълната бройка накиснати орехи, защото днес на моменти чувствам глад, а предишните дни не беше така. Хубава и спокойна съботна вечер от мен!  bouquet

# 322
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Аз съм супер и днес, единствено хремата, която лепнах разваля малко картинката.Даже се радвам донякъде за нея ,защото като съм хремава съвсем нямам апетит  Simple Smile.Всичко е идеално, за пореден път се убедих ,че психичната подготовка е много важна  Peace

# 323
  • Мнения: 781
И аз съм ок днес. Мислех, че кафето ще ми е проблем, но не ми липсва. Наистина нагласата е от значение. Въпросът е , че навсякъде дебнат изкушения Simple Smile

# 324
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен. Днес ми е мързелив ден. Отпуснато ми е. Като килограми не мърдам много, само грамчета. Иначе се старая да ям всичко. Дори май прекалих с меда, но нямах сили. Утре ще си включа пълната бройка накиснати орехи, защото днес на моменти чувствам глад, а предишните дни не беше така. Хубава и спокойна съботна вечер от мен!  bouquet

И аз се чувствам така Sad

# 325
  • София
  • Мнения: 3 824
Какво правите ако кръвното ви падне? Моето е 100 на 60 и съм леко притеснена. Иначе добре се чувствам, не го усещам, че е толкова ниско. Днес ми беше 5-ти ден.

   Аз пък усещам моето. Направо неработоспособна ме прави... Sad
   Ще пробвам това с водата и лимона по съвета на solej
Аз увеличих водата и продължава да е същото днес цял ден.

# 326
  • Мнения: 439
Ааа всички четат, никой не пише. Днес свърших доста неща и съм добре. Имам нова енергия от днес. Преди малко си хапнах второто житце.

Не бях сигурна покрай умората с бебето и малкото храна дали ще издържа, но щом издържах досега, имам надежда, че ще издържа докрай. Хубав ден от мен!  smile3525

# 327
  • Мнения: 781
Здравейте! От вчера сутрин закусвам с лимец , а обедната и вечерната ми порция е от жито. Не знам дали е грешка  newsm78 . Взе да ми омръзва еднообразното хранене, иначе не изпитвам глад.

# 328
  • Мнения: 181
Здравейте и от мен! За първи път спазвам режима. Супер доволна съм. Чувствам се прекрасно. Дори вкъщи готвя всичко, което ми душа сака, без да хапвам - ей така за домочадието. Храня се с уханията. Laughing При мен денят протича първо с житената вода около 6:00, след 30 минути 1 ябълка и около 8:30 житото с 3-те ореха заедно. Реших, че това е моята комбинация. Някакси само жито ми се струва, че ще ми втръсне и затова ги комбинирам. И след още 30 минути започва голямото пиене на вода  Wink Голямо-голямо около 2л на ден, но вече не мога без нея. Започна да ми става супер вкусна. До обяд само вода. На обяд сутрешната процедура се повтаря без житената вода и след обед пак вода. Тъй като работният ми ден продължава относително до късно, след обяд си позволявам през 2 часа някъде да си хапвам по 1 чаена лъжичка мед. И вечерта храненето завършва около 20:30 с житото с орехи. Кантара не мърда особено, но важното е, че се чувствам добре.

Преполовихмеееее... по-малкото остава.  Party Party Party

Усмихнат ден, момчета и момичета!!! Кураж!

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Moята хрема се оказа грип.Днес ме втриса и ме боли гърлото- мисля да пия хомеопатично .Имам домашен сироп от бъз- с мед е ,не знам дали и от него да не взема  Thinking.Някакви съвети?Ще наблегна на чайчетата с лимон .Иначе режима ми върви много добре, нямам други оплаквания .Само лимеца вече трудно изяждам, от снощи ми остана малко.

Общи условия

Активация на акаунт