Детски градини Варна-прием 2016

  • 115 329
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 870
  • Варна
  • Мнения: 4 933
Да, струва си на помислиш особено, ако сте в район с проблемно приемане и винаги останали доста неприети деца.
Има го и вариянта да се размените с друго дете, т.ч. и това е опция, ако има кандидати за размяна.

# 871
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте! Вярно ли е, че трябва и двамата родители да са работят, за да може детето да кандидатсва в градина?

# 872
  • Мнения: 455
Не е вярно. Този,който подава документи трябва да работи,ако е безработен да има регистрация в бюрото по труда.

# 873
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Момичета сайта за градините проработи ли някой знае  ли..
А инфо дали онлайн ще пускаме заявление или на място
 newsm78 bouquet
Бележка с мокър печат от работодателя ще ми трябва  ли..
И копие на Лк на двамата родители? Дори и да нямат брак и да не са. На един адрес пак ли трябва

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 19:28 от n0richka

# 874
  • Варна
  • Мнения: 633
Не е вярно. Този,който подава документи трябва да работи,ако е безработен да има регистрация в бюрото по труда.
Благодаря!!!

# 875
  • Мнения: 175
Здравейте,да попитам за кандисатстването в ясла,района по лична карта ли се гледа,или не?Днес ми казаха различни неща,а в темата назад не видях да е коментирано.Извинявам се,ако не съм довидяла по страниците Simple SmileОбърках темите,извинявайте

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 18:53 от ТеДиT0o0o

# 876
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравейте, тъй като все още не може онлайн да се кандидатства от къде мога да намеря заявление-образец? Търсих доста в нета, но не открих. Много бих искала предварително да се подготвя с нужните документи и да не се разкарвам нялолко пъти до ДГ. Хубав ден на всички!

# 877
  • Мнения: 31
Тъй като съм на борсата и видях, че пише да се представи документ, ако родителят е записан в бюрото по труда.Някой знае ли, това малкото листче, което ти дават при самата регистрация ли е или специално трябва да взема някакъв документ от там? 

# 878
  • Варна
  • Мнения: 633
Тъй като съм на борсата и видях, че пише да се представи документ, ако родителят е записан в бюрото по труда.Някой знае ли, това малкото листче, което ти дават при самата регистрация ли е или специално трябва да взема някакъв документ от там?  
специално се ходи, там където си се регистрирала, за една минута става

# 879
  • Мнения: 121
Здравейте,

интересува ме от каква възраст приемат деца в ОДЗ и как се кандидатства? Детето ми е на една година, живеем близо до филиал Бисерче на ДГ Чайка, до бл.19. Харесват ми условията ( поне отвън) и затова се интересувам.
Четох темата, но не видях информация конкретно за прием в яслените групи. Извинете, ако е коментирано!
Ще бъда благодарна и на мнения за този филиал.

# 880
  • Мнения: 31
Здравейте, за детска градина се кандидаства през месец април, в годината в която детето навършва 3 г. И започва през да ходи през месец септември.

# 881
  • Варна
  • Мнения: 287
Дамата изрично е казала, че се интересува от яслена група в ОДЗ, не я подвеждайте като изтъквате, че се кандидатства в годината, в която детето навършва три.
Все пак, факт е, че независимо дали се кандидатства за яслена група или за първа група в градината, за всички ДГ и ОДЗ се кандидатства от 01.04. до 10.05. Моят съвет е да се регистрирате и в онлайн системата за кандидатстване за ДЯ, защото там има далеч по-голям шанс за прием.

# 882
  • Мнения: 121
Благодаря, днес се регистрирах. Но това не важи за яслени групи в ОДЗ, нали така?

# 883
  • Варна
  • Мнения: 287
Благодаря, днес се регистрирах. Но това не важи за яслени групи в ОДЗ, нали така?
Не, онлайн регистрацията е само за детски ясли. За яслени групи в ОДЗ се подават документи на място в градина по избор.

# 884
  • Мнения: 31
Тази година в ОДЗ няма да се кандидаства от 01.04 , а от 20.04 без значение за ясла или градина. Иначе се извинявам,  не съм прочела внимателно явно и реших, че става дума за градина. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт