София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 114 575
  • 831
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 191
Само да добавя, че Панова не взима нови пациенти, може би освен на много свои близки.
От Ковачев и аз съм доволна, използвам го като частен педиатър, т.к. държавната не става за нищо.

# 466
  • Мнения: 18
Много благодаря за мненията. Повечето добри лекари не приемат нови пациенти, защото са много натоварени. А дали имате впечатления за частен МЦ Калимат? Зад Фантастико се намира.

# 467
  • Мнения: 9 004
В Калимат има една възрастна педиатърка. Бебетата се записват при някои от личните лекари там и тя ги преглежда с направление. На практика тя си следи бебетата, картоните, всичко, но не им е личен лекар само на документи. Била съм с позната веднъж преди време с нейното дете, тя е много доволна, лекарката е много мила. Неудобното на Калимат е, ако сте с количка, че няма рампа. Или трябва да вдигате количката всеки път или да ходите със слинг или ергономична раница.
Вижте и педиатрите в Света Екатерина, нашият е там от скоро, но и той не е педиатър.
На моя близка децата са при Томов.

Знаете ли на Ковачев какви са цените сега, че не съм ходила от повече от две години, а чух че са вдигнати.

# 468
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 435
Ние сме при Томов също, аз го харесвам. Не говори много обаче и не отговаря на телефона в извънработно време.

# 469
  • Мнения: X
Последният път,когато ходих при Ковачев прегледа беше 50 лева. Преди поне година и половина е било.

# 470
  • Мнения: 9 004
Благодаря ти.
Много ми се вижда, макар да знам защо е вдигнал цените.

# 471
  • Мнения: 615
40 лв. за първичен преглед, за вторичен - не се заплаща.
Алина, защо е вдигнал цените?

# 472
  • Мнения: 9 004
Когато ходих последно преди повече от две години, ми каза, че ще ги вдигне, защото не иска всеки да ходи, иска да си ограничи пациентите.

# 473
  • София
  • Мнения: 2 132
Таксата при д-р Ковачев е 40лв. Таксата е такава, защото  вече има сестра, нов ред на прием т.е. с час и не на последно място , човек може да се замисли преди да заведе детето "да му сложат една слушалка" или "да му види все пак гърлото", докато деца с 40 градуса температура чакат доктора да ги прегледа... И при тези цени няма свободни часове и има чакащи пред кабинета.

# 474
  • Мнения: 615
Благодаря, алина! И аз предположих, че иска да понамали пациентите. Преди чакахме по 2 часа, без да преувеличавам. Въпреки немалката сума водя там децата, защото веднъж реших уж да спестя и голямата ми дъщеря да я прегледа личната лекарка, е, стигнахме до пневмония, искаха да ни приемат в болница и т.н., нервите не мога да ги сметна, но четворно повече пари дадохме за лекарства.
Та д-р Ковачев е човекът Wink

# 475
  • Мнения: 963
Здравейте, може ли да напишете актуален  телефон за записване на час при д-р Ковачев и как се движат часовете? Благодаря!

# 476
  • Мнения: 615
Телефон за записване на час при д-р Ковачев - 0879938928
Часовете май бяха през 15 мин. като най-ранния беше от 8 ч.

# 477
  • Мнения: 963
Много благодаря за отговора, а за след колко дни дават час ?

# 478
  • Мнения: 540
Само да добавя, че Панова не взима нови пациенти, може би освен на много свои близки.
От Ковачев и аз съм доволна, използвам го като частен педиатър, т.к. държавната не става за нищо.

От кога е тази информация за д-р Панова? Да, имаше такъв период, когато не приемаше нови пациенти, но когато се роди малкия ми син, а и година-две по-късно, имаше възможност да се записват нови пациенти при нея.

Все пак, като отида при нея утре, ще я питам Simple Smile

# 479
  • Мнения: 615
Тиина, ако не стане за утре, ще е за вдругиден. Чак такъв наплив няма.

Общи условия

Активация на акаунт