нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 120
  • 231
  •   1
Отговори
# 60
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дидке, много сладки снимки  Heart Eyes
При нас времето е хубаво-то4но обратно на прогнозите. И миналата седмица пак така, имам 4увството, 4е метеоролозите играят на тото  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 017
И аз не знам заЩо го постнах това предиШМОТО  Laughing

КАк сте, милички?

Дидка, хайде, събуждайте се да кажеШ как е мъника...Дано да е спинкал  Heart Eyes
Амейката, ти в крайна сметка какво му даде на дечко? Вчера ме скастриха, че чета по диагонал (което си е вярно  Wink), ама май нямам време да се осведомя за всички подробно и хваЩам само основните неЩа...като "все оЩе си дрискаме"  Grinning Джоджен разбрах, че не си намерила...А от аптека неЩичко?

Майка, аз много повече от Здравето го харесвам Бочкото...Точно заради това, че е по мазничък. Ама ти пук не си изхвърляй запасите, просто си поръчай един Бочко и го пробвай  Hug
А пък лакриците са едни ужасни бонбони, кисели, аз един пЪт съм опитвала и директно изплюх. Т.е. дори не мога да ти ги опиШа. Тук (и май по цялото Скандинавие, а съЩо и германци) са луди по тях  Shocked Аз това не го разбирам. Ама на момичето му се усладили  Hug

Ели, заслужава си да го сънуваШ Шоколада  Heart Eyes Как е татито ви? БАдемка сигурно е на седмото небе  Hug Ако и дадеШ круШа, киви (обичА ли?), сини сливи (може и пюренце от тях, Гого много ги обичаШе) и Ще се оправи коремчето.

А пък моят Гого има температура, ниска, уж не каШлял...ама днес татко му Ще го заведе на доктор. Треперя от тука, заЩото съм куко Crazy Confused Миналият път по телефона давах нареждания на колежката ми (тя една мила, иска да ми угоди, ама ме кара от тук да и кажа какво да прави, а как да кажа като не съм с него  Sad...)

Звездичката, какво става с формата?? КАжи, може да те развеселим  Hug
И Мимката се скри...Ей, момичЕта, изпраЩам ви снежни усмивки   bouquet  bouquet  bouquet Няма да се давате на тъжнотии  Heart Eyes

Споделям кус кус със тиквички, лук, моркови и къри със соев сос  Hug Ели, без да питаШ си добре доШла  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 5 183
А пък лакриците са едни ужасни бонбони, кисели ...
Мисля 4е се сещам какво е - има вкус на лекарсво и е леко дъв4ащо, нали? Имахме семейни приятели германци едно време - майка и татко се запознали с тях в Слън4ев бряг. Гостуваха ни 4есто после. От тях ги знам тези гадни гумени лакомства с вкус на лекарство  Sick. Тук има подобно нещо. Никога не съм купувала, но съм убедена, 4е е такова пак. Пишат го Liquorice, aкo нe грeща нещо.
Казват 4е е много полезна:


Health Aspects
 
Of course, our interest in liquorice comes from the sheer enjoyment of eating it. However, if you need to justify all that pleasure, then it is good to know that liquorice has a long and distinguished history of medicinal uses.

Liquorice contains Vitamin E, B-complex, biotin, niacin, pantothenic acid, lecithin, manganese as well as many other trace elements – try saying that with your mouth full. Both the Ancient Greeks and Chinese knew the medicinal properties of liquorice, where it gained a reputation for helping the body during times of stress. By the 14th Century, Liquorice was being used to help relieve colds, coughs, and bronchitis. Even today it can still be found in many cough medicines. And it doesn’t stop in the middle ages! Recent research has shown that liquorice can help to treat and control the pain of certain types of ulcer, and, as it has anti-inflammatory qualities, it can help to relieve the discomfort of  arthritic conditions, and, when mixed with other anti-spasmodic herbs, menstrual pain.

 

Какво му в на Гого?  newsm78 дано бързо да се оправи. Ти 4уваш ли се 4есто с него?
А този кус кус, дето си го хапваш, зву4и интересно ...

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 14:39 от Maika

# 63
  • Мнения: 1 017
ами преди повече от 3 седмици се разкаШля след като го водих да се катери. Дружно с доктора тук реШихме, чЕ е от пудрата, която слагат на ръцете, от запраШеността. И беШе на кратка терапия (противоалергична, за разШиряване на брохните). БеШе и сополив, ама се оправи до Стокхолм. ОбачЕ аз го предадох на 1.04 и на 2.04 беШе с т  Sad С много задръстено носле и каШляШе като за световно. Ходиха тогава на доктор, пиха бисептол, и уж добре. А от 2 дни някаква смахната т 37.3...Само да ме притеснява.
А иначе се чуваме всеки ден, да е жив и здрав Скайпа  Wink Много му е весело, и на мен ми е спокойно, обачЕ сега да не ти казвам какви мисли ми се въртят в главата сега ...Уффффф  Rolling Eyes ДовечЕра Ще ходят на лекар, пак Ще бъде цирк, аз по телефона, те от там с въпроси...
А пък за кускуса: аз много обичАм кускус  Grinning И го импровизирам с всичко, което намеря в хладилника  Hug 

# 64
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мамо В, купих Биофлорин, беz рецепта го продават...ама не действа нещо..как да сваря ориzова вода, колко ориz и колко вода, че до сега такова не съм правила...а как ще го иzлъжа да я пие е друг въпрос.....

# 65
  • Германия
  • Мнения: 8 102
amei за какво оризовата вода newsm78 какви кахъри има шоколадко?

# 66
  • Мнения: 5 183

Да, и аз я мисля. Никаква не се явява ...

# 67
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
amei за какво оризовата вода newsm78 какви кахъри има шоколадко?

zа раzтройство, Стъклена пантофке Confused...от 3 дни се бориме с него, ама zа сега е по силно....джоджен не можах да намеря при нас, та реших с ориzовата вода да опитам

# 68
  • Германия
  • Мнения: 8 102
zа раzтройство, Стъклена пантофке Confused...от 3 дни се бориме с него, ама zа сега е по силно....джоджен не можах да намеря при нас, та реших с ориzовата вода да опитам
О йе, горкото. Но оризовата помага! Изпитано е лично  Crazy първият път като я правих беше гъста и Мартин се чудеше какво е това, вторият път следвах указанията на опаковката и явно и температурата беше наред и малчо я изпи без протести.

# 69
  • Мнения: 1 017
мамо В, купих Биофлорин, беz рецепта го продават...ама не действа нещо..как да сваря ориzова вода, колко ориz и колко вода, че до сега такова не съм правила...а как ще го иzлъжа да я пие е друг въпрос.....

А той опитвал ли е вече оризче? Ако да, направи му оризче, разварено, с малко солчица за вкус (ама малко), копър (съЩо е хубав при разтройство). Ако не, водичката аз я правих като слгах да варя ориза в повечЕ вода, от която да остане след като си го сварила. Гадно е (блудкаво), аз го давах на Гого в млякото. Няколко лъжички от водата в ШиШето...А има ли температура?
Сетих се и за друго: пюре от морковчета. Вие май бяхте на естествено хранене, нали...? Мислех си, по моите изчисления е вече 2 или 3 ден, нали? От тези, диетичните, запичаЩи млека да му дадеШ...И ако продължи оЩе, или се прибавят и други притеснения, чичо доктор  Rolling Eyes
НЕ му давай мазнини (примерно в ориза олио или масло).
(и можеШ съЩо да ми пиШеШ на лични, или да ме скайпваШ, ама довечера  Hug)
... друго не се сеЩам  newsm78. И важното да е да не стои без течности и соли.   bouquet

# 70
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Здравейте моми4ета,исках само да ви пожелая приятен ден и толкова хубаво време като тук_35 градуса Laughing

# 71
  • Мнения: 2 195

Да, и аз я мисля. Никаква не се явява ...
Тук съм.
Ама вчера бях на работа  Grinning и ме нямаше цял ден  Flutter

# 72
  • Мнения: 7 430
...Дидка, хайде, събуждайте се да кажеШ как е мъника...Дано да е спинкал  Heart Eyes

Добро утро от нас - Вики днес спа по-добре, макар, че пак кашляше през ноща и сега го прави:(
Правих компрес на гърдичките, слагах свещички, пи сиропче и се надявам днес да кашля по - малко.
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА Hug Hug Hug и ЗА СНИМКИТЕ....дебеличка съм си, ама мама Б ще ми каже диетката си и ще слабея Mr. Green Hug

Амейче, моя приятел милия и той се измъчи - ако отидеш в аптеката и попиташ, не биха ли ти препоръчали нещо за това newsm78
Ако искаш - казвай и ще ти пратя Ентерол - за 2-3 дни може би ще дойде Wink ...и джоджан ще ти пратя даже - тук хазайката ми забучила 2-3 коренчета, а ако знаеш през лятото колко много има Wink
Дано се оправи още днес Сладкия Шоколадчо Heart Eyes

...отивам да стопля млякце и пак ще съм тук...
[/tt]

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 15:38 от ДидКа лЮбопИтКа

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ауу, дидка много сте сладки Laughingи тортата изглежда сладка и вкусна като рожденичката Heart Eyes

миро май ти е подарил маТаронки като на моя мона, я виж такива ли са? Laughing

бе за какви студове говорите бе хора, в това пролетно време?
тук мирише на лятооооооо Sunglasses
топъл и весел ден на всички  bouquet

# 74
  • Мнения: 7 605
4овек направо не може да си направи една сиеста на обяд, вие пиШете ли пиШете  Wink  Heart Eyes

А така, Ели, ве4е и Шоколади сънува  ooooh!  Mr. Green  Ми и аz съм в паника, от както 4ух 4е кърмене и Шоколад не върви, ям като zа последно  Embarassed  

А дано Шоколад4ето да се оправя мноооого бърzо, да вzема пример от Вики, който на ли е по добре днес  Hug  Дидка, глупости, дебела, ти пък. Бременна си в 29та седмица и имаШ сладко коремце, толкоz.

Мамо Б, моя корем, zа съжаление, си е пак така голям както преди, бебка не го притиска.......Та zа това събира по толкова много Шоколад. Уф, аман, стига с тоz Шоколад  Crazy А Лакрици.....zнам ги, то4но Liquorice си е Майко, не ги плюя  Wink  но не ги оби4ам особено. Не бих си купила. Като бях малка имаШе слухиве, 4е съдържат конска кръв  Sick  Предпо4итам други гумени иzделия  Mr. Green  Аааааа пак zа сладко говоря, иz4еzвам да си вадя прането преди да съм zапо4нала и zа сладоледи да говоря  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт