нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 121
  • 231
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 017
Извинявам се, че съм встрани от темата Embarassed ви, просто исках да изпратя цялата си обич и една голяяяма  Hug за mama B, липсва ни бъбренето с теб и слънчевото ти присъствие  Hug  Hug  Hug от дари, Матей и тати! Heart Eyes

ииииииииииииии, каква хубава изненада  Grinning
Ще ти пиШа на лични, Дари, може би утре, че сега трябва да излизам... Да го нацелуваШ Матей   bouquet

Момичета, на всички, които няма да са форумски настроени по време на празниците, пожелавам Щастливи мигове с близките ви хора и много усмивки и забавления на дечковците.   bouquet  bouquet  bouquet  Heart Eyes
Никакви болести  Hug

Ели, ти Ще имаШ ли интернет в Бг?? КАк да се свържем ако се заприбирам през май?  Heart Eyes

чАо, милички   bouquet Heart Eyes


# 181
  • Мнения: 5 183
Привет. Днес пак не се спряхме. Героите са уморени. Заспа бързо и ранко.
Утре смятам да я караме по-кротко, 4е после се занизват едни събития - в три поредни дни сме канени на Лазаровден, Цветница, рожден ден и освещаване на нов дом ...  ooooh! Да, в единия от дните ще трябва да "огреем" на две места в двете противоположни 4асти на града. Добре 4е едното празненство е наобяд  Whistling

Мама В, много сте сладки. А този Прас4о от България ли е? Много прили4а на този, които полу4и Томи от леля си от БГ.

Амей4е, сега ти ли си на същия хал, като Шоколад4о, не разбрах ...  Sick

Дидка, радвам се да 4уя 4е Дон Викторио е доста по-добре!  Hug

Гледам и Татянка не е пропуснала да се от4ете  Grinning

Ели, а голяма ли е зоологи4еската в Прага? Казваш 4е е дале4, но може би си струва ... Нашата ни се пада доста дале4е, но е нещо разкошно и водим Томи поне веднъж в годината - лятото.

Мимка, не се крий. Ела дай от4ет как мина партито!!!  Wine Glass Drunk  smokeuu smile3510

# 182
  • Мнения: 7 430
Добро утро от Канадска земя - аз докато стана  smile3507заведа малкия и вече сте на маса или на разходка Mr. Green

Тук е толкова отвратително време  Tired вали, духа - и на всичкото отгоре - студеноооооо #Puppy dog
В момента гледам предаване за Мадона и ми е мъчно (аз съм и голям фен), че няма да мога да отида  smile3518 ще има концерт тук юни месец и то 4 дни преди термина ми  Sad
Това винаги ми е било такава съкровенна мечта, но....късмет Rolling Eyes

Благодаря за пожеланията за мама   bouquet казах и за вас и тя ви БЛАГОДАРИ ИСКРЕНО Hug

Трябва да ставам, че Миро е наред да сяда на РС-то smile3514
Хайде до после  newsm51

# 183
  • Мнения: 5 183
Трябва да ставам, че Миро е наред да сяда на РС-то

И ние така - все се дебнем  Embarassed

# 184
  • Мнения: 2 959
Добро Ви утро и от мен, Момичета!

....но си е нещо интересно, за което винаги ще разказвам с удивление и което всъщност му бе дадено за КЪСМЕТ в живота...
Майка, все пак има някаква радостна светлинка в тунела при пътуване с малко дете, а? Поне спомени и сувенири сте събрали с Томи. Hug
... се занизват едни събития - в три поредни дни сме канени на Лазаровден, Цветница, рожден ден и освещаване на нов дом ...  
Майка, много сгъстена програма ти се очертава? Peace

...Тук е толкова отвратително време  Tired вали, духа - и на всичкото отгоре - студеноооооо :...
....гледам предаване за Мадона и ми е мъчно (аз съм и голям фен), че няма да мога да отида.. 
Дидка, след като времето в Мотреал се развали, същото става и в БГ? Забелязала ли си тази зависимост, докато бях в Монтреал това винаги ми правеше впечатление. Thinking
А колкото до Мадона, не я мисли толкова. Около 21.06 ще имаш много по- интересни преживявания, които наистина си заслужават, а Мадона после пак ще посети Монтреал. А кои знае може би някои ден да я видим на БГ земя?! Hug Дидка, а Викито къде си го раждала? Каква Ви е разликата в годините със сестричката ти?

# 185
  • Мнения: 2 959
...си мислех, 4е Ще раждам на 13. ...
...Дълго се двуумих, ..... 4е няма да иzдържа да й говоря само на бълг.  
Татянче, не бъди такава фаталистка, бебчо определено си е избрал по- хубава датичка да излиза на бял свят. Hug А и планове за езика на бебчо също е рано, чак след 13мес го мисли този въпрос, сега само усмивки и весели емоции трябва да ангажират съзнанието ти. Peace

Мамо Щтрумф, ще проговори детенце, дай малко време. То и бебешкият си е език, само че ние възрастните не го разбираме още. Hug

Амей, това е страхотна новина че детенце се е оправило, но защо сега пък ти? Thinking

МамоБ, кога Ви се маха изцяло снега при вас, вчерашният се е стопил, но дали това е последният за вашите ширини?

# 186
  • Мнения: 7 430
...Дидка, след като времето в Мотреал се развали, същото става и в БГ? Забелязала ли си тази зависимост, докато бях в Монтреал това винаги ми правеше впечатление. Thinking
А колкото до Мадона, не я мисли толкова. Около 21.06 ще имаш много по- интересни преживявания, които наистина си заслужават, а Мадона после пак ще посети Монтреал. А кои знае може би някои ден да я видим на БГ земя?! Hug Дидка, а Викито къде си го раждала? Каква Ви е разликата в годините със сестричката ти?

Ами не съм забелязвала такава зависимост, но щом казваш - ще "проследявам" вече Wink

Вики  е раждан тук - на 10 ноември 2004, а ние на 2 март направихме 3г в Канада Peace
Иначе с моята сестра разликата ни е много малка - 1г. и 2м. Mr. Green

....а за Мадона, дано другият път не я изтърва в БГ Heart Eyes



Трябва да ставам, че Миро е наред да сяда на РС-то

И ние така - все се дебнем  Embarassed

Сега отиде да пуши и аз веднага да ви се отчета Hug

# 187
  • Мнения: 6 390
Привет мацки  Grinning
Буболечката заспа, баща й отиде да бачка, а аз се нагласих пред компа  Whistling Laughing

По каналния ред  Wink

Бобсън
ейййййй супер ако намериш време и сили да дойдеш още  май месец до София  Party Hug поне един човек с който всеки ден си пиша да видя  Hug Hug Hug
Не се безпокой, аз имам 18.годишен брат, който е нон стоп на интернет  ooooh! Crazy Laughing Laughing само кажи че идваш и веднага ти пускам тел на лични, мобил чак като стъпя в бг, че сумати сим карти имаме вече, всеки път нова купувам, че все им минал срока за презареждане  Crossing Arms Wink
А как ти завиждам, че приятелка те намери тука  Grinning аз гледах отначало, слухтях, разглеждах по аватари, ама един познат нямам в този форум от личния живот  ooooh! въобще старите приятелки ми се пръснаха по света, само една остана в София, ама тези от света още нямат деца, и може би затова не са намерили форума ни  Wink Grinning

Майка
ЗООто е огромно, преди доста години вече бяхме с мъж ми един ден от сутринта до края на работното време накрая тичахме за да видиме някакви животни който не успяхме да видим, а страшно много искахме, и те постоянно казваха по мегафоните, да напускаме, защото след нензма си колко минути затварят, и така ... всеки 5. мин накрая, голямо психо, мислихме че през оградата ще излизаме  Wink Laughing Laughing Laughing
Ама тя Емката е още малка за цял ден в ЗООто  Crazy Софиийското мисля че ще ни е тамън  Mr. Green
А с тази увеселителна програма която ви се очертава... май дълго няма да се веснеш тук  Whistling Party

Татянка,
и аз 9.месеца си мислих че ще раждам на 16.12. , незнам защо ... много си бях харесала май тая дата.... пък никой не ме пита после  Crossing Arms Mr. Green
А за езика има време.../ да кажа че пишеш без грешка, и правилен словоред даже имаш, къде си се научила в БГ ли/ ще видиш, той баща ти предполагам говори немски също, в смисъл ще си говори беба с дядо  Wink

Дидке,
и аз съм от фенките на Мадонна, ама в БГ едва ли ще дойде  Rolling Eyes

Хайде за сега адиос
Отивам да шаря по форума Wink


# 188
  • Мнения: 1 465
Добър вечер форумски юначки Wink

за дебненето - и ние така, но от скоро. Татито си взел нови компютърни игри и само чака да се дигна от стола и хоп ухилен ми се намества на мястото Mr. Green То аслъ мое стана с този форум. Та вечер горкият стои до 00:00ч и върти един волан съсредоточено. Аз даже веднъж го издебнах и го снимах с камерата и после като се гледаше щеше да падне от смях.
Амейче, май наистина теб вика Поло, ама и днес не престана. Трябва да ви запознаем Heart Eyes Мани мани, сега и татито го слушам същото повтаря, докато му сменя памперса, явно за да го накара пак да почне ooooh! Shocked
Татянка, 13 не е свършил Wink, пък гледам че не си нещо тук, може и днес да е денят "Д".
Жалко, че няма да мога да ти честитя, че ние в събота заминаваме при свекитата. Ще опитам да надникна с едно око. Само да не ме забележат че форумствам от тях Laughing
Дидке, и моята разлика с брат ми е 1г и 4 месеца. А как ще се казва мъничето в корема ти?  - ако не е тайна, и ако сте измислили име. Flutter
Благодаря за честитките за бебчето  Hug
Ели, това с приятелките  - ами при мен стоят точно както ти си ги описала нещата.
Хайде лека ви нощ - аз се замъквам в леглото newsm46

# 189
  • Мнения: 1 465
Оооооо и преди да си легна,

да ви споделя какво прочетох в едно от списанията ми "Актуална жена"/Femme Actuelle/.
Пише, ама не знам с какви големи букви за българското Елдорадо на луната - някаква пловдивска фирма продавала за по 20? парцели на луната.  Mr. GreenShocked Статията е написана с подигравателен дух.
Ама като споменах на майка ми - ми то не било лъжа, и тя го била чела в български вестник.

# 190
  • Мнения: 7 430
..... А как ще се казва мъничето в корема ти?  - ако не е тайна, и ако сте измислили име. Flutter

Михаил  Hug
Какви ли не имена премисляхме и сме се спрели на това - много исках поне един член от семейството ни да си имам популярен имен ден Peace

ЕЛи, днес като излизахме извън Монреал с колата и се сетих за ЗОО-то дето го говориш и така ми се приходи  Tired Тук можем да отидем на Сафари, но е далеч и не е същото Confused
Моята сестричка всяка събота водеше и води племенниците ми в София и са много доволни, а ние тук си нямаме Sad

Лека нощ момичета  Wink тук е 16.30 и отивам да взема мъника Heart Eyes
Приятно прекарване на Великден - ако не се включите - ние ще се готвим другата седмица Wink

# 191
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянка, 13 не е свършил Wink, пък гледам че не си нещо тук, може и днес да е денят "Д".


Поля, защо денят Д? Да не би да е нещо като "jour J"  newsm78

Лека нощ и от нас!

# 192
  • Мнения: 5 183
Дидка, и нашата разлика със сестра ми е година и 2 месеца. Много си я оби4ам. Тя ми е най-близката приятелка. Бих казала, най-близкия 4овек на този свят! Тя, като теб, тази година навърши 30 години  Sunglasses Ах, как ми липсваааааааааааааааааааа.
А Михаил е хубаво име. Кога е именния ден? Архангел Михаил, нали? А кога е това?

Ели, като разказваш за ЗОО-то все едно нашето описваш - огромно и страхотно. Там вси4ки ходят за цял ден. Ние сме водили Томи около годинката 2 пъти. Веднъж с коли4ката, в която той спа на обяд без проблем. А втория път просто стояхме по-малко и не видяхме вси4ко, но той пак се накефи много Sunglasses

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 00:46 от Maika

# 193
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 искам да ви пожелая приятен weekend и успешно начало на  следващата седмица, понеже аз вече стягам багажа за  един дълъг weekend - купон  Drunk Wine Glass cheers  !
 

До другата седмица!

Момичета  ще ми липсвате, наистина!  love001 Hug Hug

# 194
  • Мнения: 7 605
Здравейте моми4ета,

днеШният ми рапорт е малко по раzли4ен, таzи сутрин ми падна тапата  Mr. Green  О4аквах го, след като сноЩи мънинката явно се е спуснала мнооого, съдейки по болките които имах. Добро дете, иz4ака термина и тати да по4ива, 4е може и дядо си да иz4ака, той пристига във вторник  Wink 

Отивам да zакусвам, Ще се вклю4а пак после  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт