каква музиката харесват децата ви?

  • 1 379
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 14 654
на каква музика се радват дечицата ви,какво им привлича вниманието и ги кара да се забавляват( мъничетата),а по-големите деца-какво обичат да слушат,когато сами започват да избират?

# 1
  • Мнения: 5 622

 Моят син е на година и половина. На какво ще танцува решава той.И зависи дали е на кеф. Интересно, обаче, че избира по-мелодични песни, пък били те и поп-фолк. Аз много гледам СИТИ ТВ и там пускат готини денс парчета, та към тях съм забелязала, че проявява интерес  Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 991
И моите се заслушват в мелодична музика, големият незнам как разпознава блусовете и ме кани на танц! bowuu "Мамо, айде да цуцуваме!" Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 15 242
Имаме един диск с руски песнички-дет' се вика-от нашето време Laughing
Те са любими на Иво.
Иначе слуша и други детски песнички, но тези руските най-много ги обича.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 810
Детските песни са едно на ръка.
Иначе Дияна ходи на латино танци в градината, харесва тази музика.
Фенка е на ACDC, Aerosmith, Deep Purple. Казва, че "Smoke on The Water" й е любимта песен. В началото казваше "Мамо пусни ми 'да, да, да' "... трябваше ми доста време да разбера какво точно има предвид. И разбира се Рамщайн  Joy
Само мрънка на баща си да й даде mp3 плейъра, че да слушала Simple Smile

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Twisted Evil Twisted Evil
И малкия куфее много здраво на АC/DC, но и на чалгийката се друса  Twisted Evil

# 6
  • София
  • Мнения: 15 242
Детските песни са едно на ръка.

Ами Иво друго не иска.... Пробвам се да пусна понякога радио или  каквото съм изтеглила от "Всекидневния поздрав.....", обаче той си иска неговите, детските.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
" На баба ми песните" в изпълнение на Бон- Бон-ите.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 810
Виви детските песни са до време Simple Smile Ще те изненада някой ден твоя малък юнак Simple Smile

# 9
  • Мнения: 14 654
 рамщайн- и моето дете много ги харесва  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 695
честно казано май се кефи на всякаква музика стига да е пусната силно newsm44 започва да скача и да се клати newsm62 много е сладка така

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И до ден днешех само детски песнички,от известно време все мрънка,че иска да я запиша на китара,с което много ме изненада.Аз и баща и сме музикални инвалиди,но май ще трябва да направя нещо по въпроса,след като иска детето.

# 12
  • Мнения: 1 564
На всякаква по-бърза музика се поклащат като патета(особено малкия) newsm68 newsm44 newsm68

# 13
  • Мнения: 1 059
Детските песни са едно на ръка.
Иначе Дияна ходи на латино танци в градината, харесва тази музика.
Фенка е на ACDC, Aerosmith, Deep Purple. Казва, че "Smoke on The Water" й е любимта песен. В началото казваше "Мамо пусни ми 'да, да, да' "... трябваше ми доста време да разбера какво точно има предвид. И разбира се Рамщайн  Joy
Само мрънка на баща си да й даде mp3 плейъра, че да слушала Simple Smile
И при нас е така.

# 14
  • Мнения: 46 551
За сега не прави разлика, чуе ли музика, скача и започва да танцува, а види ли улични музиканти не мога да я удържа, иска да ходи при пред тях и да играе  Embarassed

# 15
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Имаме един диск с руски песнички-дет' се вика-от нашето време Laughing
И моите почити всеки ден слушат този диск -"Ну, погоди!" пише на него, един приятел ни ги е свалил. Има за Чибурашка, крокодила Гена, снежанка, от "Ну, погоди!", от "Тримата мускетари"...  С удоволствие слушат БГ радио, български детски песнички, класическа музика и мама. Дъщеря ми харесва и БГ народна музика, и английски детски песни. И двамата обожават музика!Много танцуваме заедно. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 356
 
За сега не прави разлика, чуе ли музика, скача и започва да танцува  Embarassed
       
        Ние сме същите. А като види, че го наблюдавам - идва при мен и ме хваща за ръката да стана да играя с него... Laughing

# 17
  • Мнения: 8 917

 Моят син е на година и половина. На какво ще танцува решава той.И зависи дали е на кеф. Интересно, обаче, че избира по-мелодични песни, пък били те и поп-фолк. Аз много гледам СИТИ ТВ и там пускат готини денс парчета, та към тях съм забелязала, че проявява интерес  Wink

 smile3521 Положението абсолютно същото, но съм забелязала, че на Гери й харесват по-ритмични парчета Mr. Green

# 18
Ние харесваме детските песнички, но и новата музика - поп, денс, хип-хоп си ни допада. Само като чуем Мадона, Бионсе, Pussycat dolls и т.н и започваме да танцуваме. Докато ядем гледаме музикалните канали - Сити и ММ, през целия ден слушаме музика по радиото или CD-то и дори заспиваме на музика. Абе въобще живота ни е музика и танци Grinning Grinning Grinning

# 19
  • Мнения: 952
Виктор е на година и месец но когато сме си вкъщи се заслушва в Планета и незнам певачките ли гледа или си пада по поп фолка човека Mr. Green Mr. GreenДаже Анелия му е любимка.След пайнера с интерес слуша и гледа Сити особено рекламата като я чуе и където и дае веднага се обръща. За танцуването досега нее проявявал такива мераци Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 106
Обича си много детските песнички. Записала съм и няколко диска и тя си ги познава и даже си пуска сама уретбата. Иначе се кефи и на всякаква ритмична музика, независимо от стила и веднаха се впуска в танци Grinning.

# 21
  • Мнения: 6 472
Все още харесва детските песнички, а също и музика, на която може да танцува. След като я записах на народни танци, почна да харесва много и народната музика.

# 22
  • Мнения: 14 654
страхотно е децата да ходят на народни танци!аз се надявам че през юни,като ни преместят от яслата в градината,ще предложат народни танци като вид спорт.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 810
страхотно е децата да ходят на народни танци!аз се надявам че през юни,като ни преместят от яслата в градината,ще предложат народни танци като вид спорт.
В някои от градините има. При нас обаче са латино танци.

# 24
  • Мнения: 1 370
Слуша само ритмична музика. Било диско, латино, та дори и чалка, но трябва да е с бърз ритъм. И на детските пестнички се радва, даже се опитва да пее Grinning

# 25
  • Мнения: 1 756
детски немски песни4ки даже ве4е сам си танцува  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт